Star Wars Games Strona Główna Star Wars Games
Polskie forum SW Miniatures, SW X-Wing oraz SW PocketModel

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
ForceFCCG

Poprzedni temat «» Następny temat
Clone Wars Scenario Pack
Autor Wiadomość
Raquel 
Sith Lord

Wysłany: 2008-12-20, 02:50   

Człowieku aż prosisz się o warna .... dlaczego ?

Dla mnie SP jest tak na -3/6 ... przedruk to przedruk ... i chęć wyciągnięcia kasy od graczy -.- blee

Mateusz 

Allegro nick: mateo_3636
Wysłany: 2008-12-20, 10:19   

Cytat:
Dla mnie SP jest tak na -3/6 ... przedruk to przedruk ... i chęć wyciągnięcia kasy od graczy -.- blee
Nie na miejscu jest moim zdaniem neomarksistowska retoryka a'la Klein w której firma która chce sprzedać coś, co Ty już masz ale inni jeszcze nie jest uważana za firmę naciągającą ludzi.

Istnieje całe mnóstwo graczy, którzy nie mają ani jednej z figurek z SP. Dla mnie to właśnie wielka oszczędność kasy, bo gdybym te figurki chciał kupować oddzielnie nie zapłaciłbym 105zł tylko... sam nie wiem ile :P ale dużo więcej :D

Marat 

Wysłany: 2008-12-20, 10:23   

A mnie się ten scenario pack podoba. Uważam, że jest niezły pod względem figurek i mapki też fajne. Jedyny minus to to, że jest to scenarioi pack nie posiadający żadnych scenariuszy. Ale da się to przeboleć.

Johan 

Wysłany: 2008-12-20, 11:20   

Moim zdaniem ten Scenario pack byłby świetny jako duży starter dla Republiki/Separatystów, gdyby tylko zawierał rulebooka. Bez tego niezbyt nadaje się dla kompletnych nowicjuszy, co najwyżej jako uzupełnienie startera, a jak powiedział Raquel, większość starszych graczy dysponuje większością z tych figurek.

Za to jeśli ktoś zna już zasady, a np. chce zacząć grać nową frakcją, to warto kupić ten Scenario pack.

Mój sklepik - wejdź koniecznie!

Raquel 
Sith Lord

Wysłany: 2008-12-20, 11:59   

Mateusz napisał/a:
Cytat:
Nie na miejscu jest moim zdaniem neomarksistowska retoryka a'la Klein w której firma która chce sprzedać coś, co Ty już masz ale inni jeszcze nie jest uważana za firmę naciągającą ludzi.

Istnieje całe mnóstwo graczy, którzy nie mają ani jednej z figurek z SP. Dla mnie to właśnie wielka oszczędność kasy, bo gdybym te figurki chciał kupować oddzielnie nie zapłaciłbym 105zł tylko... sam nie wiem ile :P ale dużo więcej :D

Wiesz chodziło o to że w SP masz jedną nową figurkę do rep. i dlatego napisałem o wyciąganiu kasy. Gdybym nie myślał to wydał bym 140 zł na 1 potrzebną mi figurkę ... ja zbieram republikę i tak nie kupię SP - wolę wymienić się z kimś kto kupi a ich nie potrzebuje :)

OZI
Champion Of The Sith

Wysłany: 2008-12-20, 13:53   

W ogole ten SP ma takie dziwne te figurki... Wezmy sobie hailfire droid z universe a ten z SP
Wychodzi na to ze ten z SP się dziwnie blyszczy i wydaje mi się ,że faktycznie robilo go chinskie dziecko za garstke ryżu xD

Mateusz 

Allegro nick: mateo_3636
Wysłany: 2008-12-20, 14:19   

Powtarzam- t nie jest wyciąganie kasy tylko zestaw zrobiony z myślą o młodszych (np. ja) graczach :D Nie da się wszystkim dogodzić.

Rogal 

Wysłany: 2008-12-20, 14:31   

Niewiem czy już ktoś o tym pisał ,ale czy zauważyliście że Dwarf spider droid ze SP różni sie od tego z CS wyglądem

Marat 

Wysłany: 2008-12-20, 15:44   

tak, na tym polegają te 2 pozostałe ekskluzywy; zmianą pozycji.

kenobi1232 

Wysłany: 2008-12-21, 19:07   

Rogal napisał/a:
Niewiem czy już ktoś o tym pisał ,ale czy zauważyliście że Dwarf spider droid ze SP różni sie od tego z CS wyglądem

Straszne :shock:

http://www.dante.xon.pl/s...pic.php?p=27#27

Mateusz1996 

Wysłany: 2008-12-21, 21:57   

Z mojego IG- lancera zchodziła farba, okropnie wygląda, grivers brzydko pomalowany.
Wciąż nie rozumiem dlaczego nie ma tam zasad itd., przecież w battle of hoth są.
Strasznie mało figurek, chyba dwa clony, wolałbym, żeby był mnóstwo takich słabszych jednostek a nie tych lepszych, dlaczego?, ponieważ załóżmy że posiadam takiego griversa supreme commander trafionego w zetawie z losowymi figurkami, jego cena wynosi załóżmy 45zł, pojawia się ten scenrio, cena spada do 20zł. Według mnie ten
scenario nie wyszedł Wizardom.

Matitak 
Exar's apperatince

Wysłany: 2008-12-22, 20:08   

Mateusz1996 napisał/a:
grivers

:shock: taa... darf wejder :lol:

Nie wiem co masz do figurek w tym zestawie. Moim zdaniem fajnie dobrane, ale przesadzili, że dali Mace'a JM :-/ Nie przesadzaj Mateusz1996, bo w battle of hoth był Vader IC, który jest dobry (nawet bardzo dobry). Jeżeli chodzi o figurki to są podobne dobrane jak do BoH. Tylko tu się zgodzę, że nie ma zasad ani scenariuszy, to jest lekka żenada :-/

http://change.menelgame.pl/change_please/7247806/ <- wystarczy kliknąć

Napi(o)r 

Wysłany: 2008-12-22, 20:58   

O już tak nie rozpaczajcie bo zasady i scenariusze można znaleźć w necie. Dla chcącego nic trudnego.

Exar-Kuna 
Mistrz PL SWM 09'

Wysłany: 2008-12-23, 11:25   

No dobra ale jak sama nazwa wskazuje- Scenario Pck- zestaw zze scenariuszami. A tu figa! Zero scenariuszy....

Tsavong Lah 

Wysłany: 2008-12-24, 13:12   

Exar-Kuna napisał/a:
Scenario Pck

A jak inaczej nazwać coś takiego? :-)

O ile dobrze pamiętam w BoH też nie było scenariuszy.

Sobota - Tańcz Głupia

Odpowiedz do tematu