Star Wars Games Strona Główna Star Wars Games
Polskie forum SW Miniatures, SW X-Wing oraz SW PocketModel

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
ForceFCCG

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: NaVaR
2007-12-06, 10:48
wrazenia poturniejowe
Autor Wiadomość
Luke Skywalker 
Minisy to sól

Wysłany: 2007-11-24, 21:48   

Rozpiski, popieram w 100%.

Yuri i Celediv Chodzę z Celem do szkoły i już drugi raz próbowałem go namówić na przyjechanie na turniej, ale cały czas gdzieś pracuje. Pytałem kiedyś o Yuriego, ale ponoć nie ma czasu, ale myślę że trzeba by było skontaktować się z nim osobiście.

Pracownia Ooooooooch, Pracownia sobie o nas przypomniała :lol: :mrgreen: Pewnie głównie dlatego, że nie schodzą im boosterki :-D :-D :-D A Ogryn nie mógłby dać jakichś zniżek? Chyba że już jakieś mamy, tylko ja o nich nie wiem :-P Zresztą w Pracowni zawsze jakoś dziwnie na nas patrzyli...takie przynajmniej odnoszę wrażenie.

Sev, jak będę miał czas to oczywiście dam znać, a jak nie to kiedy indziej się umówimy :-)

No cóż, w sumie szkoda że Utinni dopiero w styczniu, ale będzie czas żeby dopracować (albo raczej zepsuć :mrgreen: ) swoje składy. ;-)

Darth Revan 

Wysłany: 2007-11-24, 21:59   

Dobrze już dobrze tak 2 punkty miałem za dużo więc WSZYSTKICH URAŻONYCH PRZEPRASZAM. Chociarz sami też mogliście policzyć i zobaczyć. A co do tych różnic to chciałbym zauważyć że w poprzednich turniejach ci co wygrywali np. Sinus też mieli o 2 lub nawet o 3 punkty więcej i nikt się tym specjalnie nieprzejmował jak już wam tak bardzo zależało to mogłem tego grand rajdera wywalić. A i też popieram pomysł kia-diego z rospiskami. Tak czy siak ki-adi byś przegrał z moim nymem ;-) .

ps: Przepraszam że troche spamuje ale chciałem się w tej kwestii wypowiedzieć.
Dzięki potędze osiągam zwycięstwo.
Dzięki zwycięstwu zrywam łańcuchy.

Sev 

Wysłany: 2007-11-24, 22:18   

Zgłaszam się do pomocy w organizowaniu turniei.

Ki Adi Mundi 

Allegro nick: ki-adi-mundi
Wysłany: 2007-11-24, 22:51   

Sev: baardzo fajnie :D umowimy sie jakos w tygodniu, to ci potlumacze wszystkie zasady znane i mniej znane, i gdzie ich szukac w razie watpliwosci( instrukcja, Errata, FAQ, Jedi Consuelingi)
bedziesz ustalac sposob podliczania zwyciestw i co za tym idzie kolejnosc zajmowanych miejsc :) bo mi to jakos nie idzie :P

Miejsce turniejow:
ostatnio z Redavem bylem w pracowni i sie o nas pytali. w Ogrynie mamy znizke, na turnieju dostajemy Boostery za 40 i 60 zl. Sproboje od Sfena wytargowac wieksza, chociaz to ciezko bedzie, ale conajmniej taka sama + figurki z komisu zeby kazdy chociaz po 1-2 dostal (w zaleznosci ile boosterow jest przewidywanych) No i jesli to bedzie 1 razowy zryw i znowu po 2 miesiacach nas oleja, no to oczywiscie wracamy do Ogryna (jak wyrzucimy te makiety do sie duzo wiecej miejsca zrobi, bo dzisiaj bylo juz troche ciasno)

Revan: bardzo fajnie ze sie wypowiadasz, a jesli wczesniej tez ludzie grali z zawyzonymi punktami, to tym bardziej potrzebne sa rozpiski. Prosilbym zglaszac takie rzeczy w czasie turnieju jak ktos zauwarzy, bo mi tez ciezko jest wszystkiego dopilnowac (a tez liczylem troche na wasza uczciwosc i wlasciwie tego nie sprawdzalem. Moj blad jako sedziego, to sie nie powtorzy)

caly czas sa spory dotyczace zasad obowiazujacych na Turnieju i zasad ogolnych, wiec na nastepny turniej z Sevem napisze Regulamin Turnieju i krotkie FAQ do zasad. Sproboje tez wyciac Wzor Srodka Mapy z kartonu, zeby wiecej nie bylo sporow na ten temat.

May the Fur be with You!

Kupie Ewoki wszelkie w ilosciach hurtowych :)

Darth Revan 

Wysłany: 2007-11-25, 09:34   

Przepraszam jeszcze raz za spam ale czy Bane niemiał w swoim składzie jeszcze gonga?? Bo mi się wydaje że miał. Ale nawet bez gonga jego skład by się niezgadzał:
Solo, Scoundrel -46pkt
Jaina Solo -25pkt
Aurra Sing -37pkt
Mara Jade, Jedi -45pkt
Czyli razem 153pkt.
A jeżeli dorzucimy gonga który w tym składzie był to mamy 165pkt!!!!!
Dzięki potędze osiągam zwycięstwo.
Dzięki zwycięstwu zrywam łańcuchy.

Sev 

Wysłany: 2007-11-25, 11:09   

:roll: Jak politycy... Teraz każdy będzie mówił że inny oszukiwał/jest liberałem/to układ/komuch. Uspokójcie się. Było minęło.
Kiadi: ja przyszły weekend mam wolny cały, więc się umówimy w Ogrynie i mi wszystko przedstawisz. I jestem zagorzałym przeciwnikiem Sfanu :evil:

Lord Estel 

Wysłany: 2007-11-25, 11:48   

Bez przesady. Sfan taki zły nie jest. Poza tym ma większe możliwości, jak turnieje na dniach fantastyki. Na Strategickonie niestety nie było. Poza tym w Pacowni jest wiele stołów, a w Ogrynie tylko dwa :-( .

Sev 

Wysłany: 2007-11-25, 12:12   

Tylko że w Ogrynie jest inna atmosfera. Tam nie patrzą na ciebie z niesmakiem, kiedy przychodzisz w sobotę pograć. Oczywiście jeżeli większość bedzie chciała mieć turnieje w Sfanie, a oni nas przyjmą, to się dostosuję.

Sinus 
Bounty Hunter

Wysłany: 2007-11-26, 20:03   

Popieram seva co do pracowni, od czasu gdy właściciel sfanu, pan Leszek gdy gralismy emocjujacy pojedynek w sobote przyszedł do nas powiedział że zapychamy stolki bo LotR ma wiecej fanów i wiecej na nich zarabie wiec maamy sobie iść, dlatego wole ogryn w którym zawsze jest miło i nigdy, nawet podczas turnieju innego bitewniaka albo karcianki nas nie wyrzucają

,,Now release your anger." Darth Vader

http://demotywatory.pl/915/BOBA-FETT

Moj sklepik: http://www.dante.xon.pl/s...c.php?p=285#285
Pozdro Gość

Lord Estel 

Wysłany: 2007-11-26, 22:38   

Ale skoro chcą nas z powrotem, to może zmienić się ich stosunek do nas. Poza tym w pracowni jest więcej możliwości. Jak mamy szansę to można ją wykorzystać. Nie raz widziałem dzieci kupujące miniaturki, a które nic nie wiedziały o nas . Do pracowni przychodzi więcej osób i większa jest szansa na zwerbowanie kolejnych graczy. A im więcej jest nas, tym silniejszą grupę będziemy stanowili i tym lepiej będą nas traktować w sfanie.

Sinus 
Bounty Hunter

Wysłany: 2007-11-27, 21:27   

a ja wrócę do tematu, i opisze tylko tą walkę którą wygrałem, bo pozostałe ujemę w czterech słowach, CHAŃBA, PORAZKA WSTYD, PECH, przegrałem na mapę i na stronę, co wiązało się z góry spodziewaną porażką,

Wygrany pojedynek stoczyłem z Kubą, wygrałem rzut o mapę i stronę, graliśmy na hoth, ja zaczynałem po stronie z taką dziwną budką która osłaniała moją trojkę znanych comanderów, reszta miała czysty ostrzał na skład przeciwnika, a jego skład to
BARC Speeder
Bacara
Sev
Boss
QGJ Jedi master
Jedi Wepon master

Przegrałem inicjatywę, ale to Kubie nic nie dało bo i tak nie zranił zadnego z moich droidów, pierwszy ruch huge crab droida, nie ma klona na speederku, , później reszta droidów wybiła JWM i QGJ, zanim doszli do połowy mapy, zostało juz tylko wypicie komandosów co droidy zrobiły tracąc tylko Huge crab droida, pojedynek zakonczył sie ładnym i spektakularnym Krytykiem SDB który ściągną Bacare, to tyle

,,Now release your anger." Darth Vader

http://demotywatory.pl/915/BOBA-FETT

Moj sklepik: http://www.dante.xon.pl/s...c.php?p=285#285
Pozdro Gość
Ostatnio zmieniony przez Sinus 2007-11-28, 08:14, w całości zmieniany 1 raz  

Ki Adi Mundi 

Wysłany: 2007-11-27, 22:15   

oo fajnie Sinus ze nareszcie do tematu piszesz :)

tylko taka drobna sugestia:
pisze sie Bacara i Speeder, a reszte bledow ortograficznych poprawi ci Word. Przeklejaj tam kazdy swoj post przed wyslaniem zeby sprawdzic bledy. To niewiele kosztuje wysilku, a posta duzo lepiej cie czyta.

[ Dodano: 2008-01-19, 22:51 ]
na Imperiadzie odbyl sie turniej na 150 pkt.
bylo 5 osob: ja, Bane, Appo, Wes i Darth Kac, nowy miniaturkowiec we wroclawiu :)

skladow na razie nie podam, bo rozpiski niechcacy zabral Ulv, ale sa do odzyskania wiec niedlugo wpisze wszystkie :)

Sedziowalem sposobem Redava, ktory bardzo dobrze sie sprawdzil. Juz po drugiej rozgrywce mielismy mniej wiecej pojecie w kolejnosci, a trzecia tura rozwiala wszystkie watpliwosci, acz jeszcze mogla duzo pozmieniac :)

tabela wynikow przedstawia sie tak:
I Ki Adi
II Bane
III Kac
IV Appo
V Wes.

Gralem skladem:
Luke, Hoth Pilot
Yoda of Dagobah
2-1B
Fett, BH
Ugnaught
Ewok.

gralo sie fajnie, pierwsza ture gralem z Kacem, pozniej z Appo i na koncu final z Banem. Milo ze za kazdym razem udali mi sie wygrac mape, oczywiscie Mustafar :)
Moje figurki sie spisaly, Fett rzucil 2 Dezintegracje w Nyma i Mare Jade ,Jedi Bane'a, obydwoje z full HP :D a Lukowi udalo sie oprocz standardowego pushowania, wepchnac Bariss Offe do dziury :D
zobaczymy jak bedzie na nastepnym turnieju :)

May the Fur be with You!

Darth Bane 

Wysłany: 2008-01-20, 18:42   

A więc ja pochwalę się swoimi pojedynkami na turnieju:
1 pojedynek:
SIEDZIAŁEM :-x dostałem za to 150pkt
Nie bardzo mi sie to podobało bo gdybym wygrał 1 pojedynek i niestracił duzo jednostek to mógłbym byc 1 na turnieju :-/

2 pojedynek:
2pojedynek grałem z Darthem Kacem(nazwa nie jest ważna :lol: )który miał w składzie:
-Shaank Ti
-Saeese Tin
-Depa Bilaba
-Anakin Skywalker
-Obi Wan Jedi Master

Ja natomiast wystawiłem:
-HK-47
-Nyma
-Bosska Bounty Huntera
-Mare Jade Jedi

Graliśmy na niewidzialnej ręce,ja zaczynałem wewnątrz...Gdy ja miałem same jednostki strzelające wróg nie miał żadnej.Ustawiłem dogodnie strzelców i czekałem...Gdy otworzyły się dzwi wybiegł na mnie Saeese Tin,i ku moim podpowiedziom(Kac był początkujący,1 turniej,pozyczony skład)reszta Jedi czekała.Ponieważ wróg miał przewagę liczebną po ruchu Saeese Tina żucilismy na inicjatywe,dzieki Reconowi Nyma wygrałem,Saesse Tin Dostał 2 strzały od Nyma jeden trafiony i jeden nie...potem strzelił HK 47 za 40(Cunning Attack) Saeese Tin padł.W tym momencie podbiegł do mnie Anakin i Shank Tii.ten pierwszy zaatakował Mare Jade Jedi i żucił 20,Shank Tii niedobiegła z atakiem.Na mojej turze Bossk BH dobiegł do Anakina i zadał mu 30 obrażeń(Momentum)A Mara Jade Jedi dobiła go.Wtedy Zaczął biec na mnie Obi Wan,dobiegł z Assaultem i zadał 40 obrażeń Marze Jade,Depa Bilaba dalej siedział/a w ukryciu.Inicjatywa którą wygrałem nawet Bez Recona Nyma...odrazu Mara Jade Jedi ruszyła na Obiego dostała okazyjny od Shank Tii...4 ataki każdy trafił Obi zginął.Bossk Zaatakował Shank Tii za 50 Bo sie z nim stykała zostało jej 20.
teraz na polu bitwy u wroga została tylko Shank Tii z 20 hp i Depa Bilaba z 90(full)Shank Tii spróbowała zaatakować Mare nie trafiła nawet z mocą na przeżut,wtedy dobiegł/a Depa Bilaba zaatakował/a Mare trafiła Mara Ma tylko 10 Hp i w tym momencie Nym dobił Shank Tii i zranił Depa Bilabe.HK dokończył dzieła żucając krytyka...
W tym momencie zabiłem wszystkich wrogów sam nie straciłem nic...Zdobywam 300 pkt i wskakuje na 2 miejsce!!

Uradowany z wyniku gram z Ki Adim który wystawił:
-2-1B
-Luke Hoth Pilot unleashed
-Boba Fett Bounty Hunter
-Ughnaut
-Ewok
-Yoda of Dagobah
i to chyba tyle

Wszystko zalezy od rzuty na mape jeżeli wygram mam szanse jeżeli nie to mam PRZE*****E żucam 19 pełny radości Ki Adi rzuca 20 :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Nie mam ochoty tego nawet opowiadać,w którymś momencie Boba Fett miał tylko 10 HP (krytyk od Nyma troche pomógł) a Ki Adi że był to konieć mojego ruchu i nie miałem żadnych jednostek dał przed Bobe Yode...niestety nie miałem nikogo z Accurate Shot.Miałbym jeszce może jakaś szanse gdyby Boba i Luke nie zabili mi Bosska BH na samym początku stzrelaniny i gdyby Boba nie żucił KRYTYKA w Nyma z FULL hp,HK dostał pusha i Boba go dobił a na samym końcu Mara Jade Jedi wygrywając inicjatywe zadała 60(albo 30)obrazeń Bobie który oczywiście żucił KRYTYKA :evil:

to tyle z pojedynków,turniej mi się podobał ale mógłby wypaść lepszy Huge

Ki Adi Mundi 

Wysłany: 2008-01-21, 19:02   

taa... Fett sie tym razem popisal :D

zobaczymy na nastepnym turnieju, czy nie traci formy :D

May the Fur be with You!

Darth Bane 

Wysłany: 2008-01-21, 19:09   

Ki Adi Mundi, na nastepnym pojedynku zostaną po Bobie 2 połóweczki gdy dobiegnie do niego Bane :lol:

Odpowiedz do tematu