Star Wars Games Strona Główna Star Wars Games
Polskie forum SW Miniatures, SW X-Wing oraz SW PocketModel

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: NaVaR
2007-12-06, 10:48
wrazenia poturniejowe
Autor Wiadomość
Ki Adi Mundi 

Allegro nick: ki-adi-mundi
  Wysłany: 2007-09-30, 13:56   wrazenia poturniejowe

Zeby nie zasmiecac watku informacyjnego o Turniejach, zakladam nastepny do dzielenia sie wrazeniami :)

wczorajszy turniej mi sie podobal :) to byl moj debiut jako organizatora, i chyba calkiem dobrze mi poszlo :) troche problemow bylo z liczeniem punktow, ale tym sie dzisiaj zajmowal Rav, na nastepny raz prawdopodobnie bedziemy mieli juz program turniejowy DCI, wiec nie bedzie takich problemow.
jak bede wiedzial cos o planach na pazdziernik (np kiedy wypada Imperiada) to napisze kiedy nastepny :)
Miejsca w Ogrynie o dziwo nie zabraklo, tylko przez chwile byli jacys ludzie i ciezko mi bylo sie raz przecisnac zeby jakis spor rozsądzic. jesliby inaczej rozlozyc Mapy, to jeszcze 4 osoby zmieszcza sie bez trudu :)
Jako nagrody przeglosowalismy 1 CotFa i 1 RotSa, z ktorych wypadly Yoda z Dagobah i Sly Moore :)

gralismy 2 tury i final :)
wystawilem:
Luke Skywalker, Champion of the Force
Yoda of Dagobah
Obi-Wan Kenobi
Chewbacca, Rebel Hero
Lobot
Wicket
3x Twi'lek Bodyguard (2 z nich jako reinforsments Lobota)

pierwsza gra byla latwa, gralem z Appo na mapie z odwrotu Korribana (u UM: RotS okreslona jako Invisible Hand)

Appo wystawil:
Obi Wan na Bodze
Quinlan Vos, Infiltrator
Bariss Ofee
Bacara
Sev
Elite Clone Trooper
Jedi Weapon Master
BARC Speeder.
Ugnaught

Startowalem przy Blast Doors. Zaraz po rozpoczeciu gry schowalem sie w wiezieniu i zamknalem Lobotem drzwi. Obi Wan zostal na zewnatrz, i poszedl zabic Ugnaughta (zeby mi drzwi nie wysadzil zanim Yoda nie bedzie mial odpowiedniej ilosci Mocy). Appo w tym czasie ustawil sie w pomieszczonku na srodku mapy i zbieral punkty za srodek. Kenobi zabil Ugnaughta, i poranil swojego sobowtora, i Barisse. Potem zginal, jak bylo w planie. Dzieki temu Luke dostal 8 Force Pointow i Master of the Force 2 :)
....5 rund pozniej....
aktywowalem Lobota, ale natychmiast zamknalem drzwi prowadzace do pomieszczonka z Armia Appo. Reszta figurek podeszla pod drzwi. Obi Wan, juz podleczony przez Barisse pobiegl natychmiast spotkac sie z Lukiem. Po otwarciu drzwi czekal na mnie Quinlan, i BARC speeder zagradzajacy droge do Weapon Mastera i Komandosow. BARC i Vos dostali po krytyku od Luke'a, Speeder zszedl poprawiony jeszcze z Flurry. Ostatni atak dobil Barisse. Chewie datkowo ostrzelal Quina, i sie wycofal chronic Wicketa. Yoda wymaszerowal do przodu i stunowal ostatniego z komandosow ktorzy ostrzeliwali Luke'a powodujac mocne przerzedzenie w szeregach Twi'lekanek. Po rzucie na Inicjatywe Skywalker dobil Quinlana i powaznie ranil Kenobiego, ktorego dobil Chewie z Momentum. Yoda probowal Stunowac Jedi Weapon Mastera, ale dostal z miecza. W tym czasie Wicket, chroniony przez ostatnia Twi'lekanke rzucal sie dzidami z Bacara. Twi'lekanka tego nie przezyla, ale Bacara tez nie. Na zakonczenie rozgrywki wpadl Chewbacca i z Momentum zdjal Seva, a potem poprawil Cleavem Elite Clone Troopera. Rebelia gora!

drugi pojedynek gralem przeciwko skladowi:
Darth Bane
Mistryl Shadow Guard
GONK power Droid
Aurra Sing
Sith Assault Droid
2x Sith Trooper.

(uwaga spoilery do Darth Bane: Droga Zaglady)
Tym razem przegralem rzut na mape, co wlasciwie przesadzilo o wyniku rozgrywki. w "Drodze Zaglady" pisze, ze Bane spotykal w Dolinie Mrocznych Lordow rozne potwory, ale nie spodziewalem sie ze bedzie to Luke Skywalker i Yoda... Jedi natychmiast probowali sie schowac za pomnikiem Nagi Sadowa, oslaniani przez Chewiego ktory prowadzil ciezki ostrzal z Aurra wspomagana GONKiem. Mimo opieki medycznej Kenobiego ponosil ciezkie straty w futrze i Twi'lekankach, wiec zostalem zmuszony do szarzy bez wsparcia Mocy i Ducha Mistrza Kenobiego. Na nasze spotkanie wyszedl sam Mroczny Lord. Bojac sie Luke'a (jak kazdy Sith, z Sidiousem na czele:P) zaczal atakowac bezbronnego Yode, ktory bezskutecznie probowal go sparalizowac. Niestety przy starciu takich gigantow Mocy o zwyciestwie decyduja kosci, a te byly przeciw mnie :( Kenobi z Lukiem poszl rozprawic sie z Aurra, ktora prowadzac nieustanny ostrzal artyleryjski robila wieksze spustoszenie na pustej mapie niz Bane. Kenobi zdolal dojsc i nawet ja zranic, ale Skywalker, pozbawiony wsparcia tancerek zszedl po drodze... natychmiast poznej Yoda zostal dobity przez Bane'a, i nagle sie okazalo, ze na placu boju zostal tylko ciezko ranny Chewbacca, ktory znienacka zostal prawdziwym Mistrzem Mocy, z 14 Force Pointami i Master of the Force 3 (Light Tutor Yody pozwolil mu przyjac oba Force Spiryty). Nie pomoglo mu to jednak za bardzo, bo zaraz pozniej zostal usmazony przez Flamethrower Sith Assault Droida. No coz... od poczatku bylo z ksiazki wiadomo, ze Bane wyjdzie zwyciezko z grobowcow Korribana, wiec wynik rozgrywki nie byl wielka niespodzianka...

raport z finalowej gry o 3 miejsce pojawi sie wkrotce :)

May the Fur be with You!

Kupie Ewoki wszelkie w ilosciach hurtowych :)

Sinus 
Bounty Hunter

Wysłany: 2007-10-08, 19:32   

Skoro Ki-adi napisał wrażenia z turnieju je tez je napisze (po części dlatego że go wygrałem :roll: ) :!:

Wystawiłem skład ładnych siekaczy, oto oni:

Darth Maul, Champion of the Sith
General Grevius, Supreme Commander
Huge Crab Droid
Super Battle Droid Commander
Super Battle Droid x 4
Battel Droid Oficer
Ach ja kocham gdy z tym kombem huge crab droidem wyrzuce 2 w vadera jh i ku rozpaczy przeciwnika atak wchodzi :roll:

Moim pierwszym przeciwnikiem był Lord Estel który wystawił:
Vader Jedi Hunter
Impek z rs
Ig-88
bossk bonty hunter
Dengar
Prob droid
Ewok :mrgreen:

Rozpoczeła sie walka, niestety psując moją taktyke estel wygrał walke o strony i zaczynałem w airlock na mapie rots wiec pognałem całym składem oprócz dzielnego bd oficera do kapsuł ratunkowy odpowiednio ich poustawiałem, a estel staną tradycyjnie
w swoim składzikiem z drugiej strony windy, tylko prob droid skręcił przed scianą i ustawił sie w odpowiedni sposób by mieć reckona. druga inicjatywa odpowiednio obaj przestawiamy swoje składy, pojedyncze strzały w przeciwników i grip vadera w jednego sbd ale Mul dzielnie pod koniec samodzielnie pobiegł na spotkanie ku Vaderowi. Emocjujący początek 3 inicjatywy iii recon proba droida....... naszczęście wygrałem, maul 4 ataki w vaderaz sith regem, 1. 7, nie wchodzi, drugi 4, nie wchodzi, lekki stresik, trzeci 14, wchodzi, troche luzniej, czwarty KRYTYK, wiele luźniej vader nie zblokował i po stresie, później była ostra wymian ogni altyreryjskich, łowcy nagród kontra bez myślne droidy które dzięki paru jednostkom miały po 16ataku a hug crab droid 30demage, i 2 ataki na +21 do ataku , w końcu gdy polegli wszyscy przeciwnicy z wyjątkiem dengara i impka, droidy z greviusem na czele zaczęły ich gonic, odbadły wszystkie sbd, odpadł huge crab droid, sdbcomander wyłapał za 2 dychy grevius dostał na klatę laitinga i storma ale przezył i zabił imperatora i dengara

Drugi pojedynek odbył sie przeciwko Revanowi który wystawił
Vadera Jh
Impka z rs
Nyma
Mistryl Shadow Guard
Garindian
Ewok

Mapa ta sama, pozycje te same, Revan według mnie źle sie ustawił, dlatego w środku drugiej inicjatywy zabiły nyma droidy , na początku 3 inicjatywy cały mój skład został wciągnięty w bezposrednią walke z impkiem vaderem, i resztą składu Revana, myślałem że nie przetrwam tej masakry ale jakoś wyszło pare nieudanych deflektów vadera, parę dobrych wyników i okazało sie ze został grevius i bdo na przciwko mocno uszkodzonego impka (ach ten impek :roll: ), cudem wygrałem greviusowi zostały 30hp, i bd oficer

Stało sie jestem w finale turnieju przeciwko mrocznemu Lordowi Sithów Banowi, który wystawił
Darth Bane
Aura Sing
Mistryl Shadow Guard
Sith asasin droida
gonka
2x Sith Trooper

Początek pojedynku strasznie pechowy przegrany rzut o mape i o strony, początek drugiej inicjatywy przegrany przez co sith asasin droid ściągną mi 3 z 4 sbd zranił maula i huge crab droida (miotacz ognia :-x ) zrezygnowany straciłem wole walki , wciągnąłem wszystkie figurki do bezpośredniej walki ale nagle po paru atakakach po wygranej inicjatywie i po samobujczej misji greviusaz 20hp polegającej zabiciu gonka stykającego sie z benem i aurą nagle okazało sie ze mi został dboficer (tradycyjnie :mrgreen: ) i huge crab droid z 40hp na aure z 20hp, jest szansa :-D , aura otwiera dzwi i inicjatywa, przegrałem :(, aura szarzuje, sweep sciąga bez problemu bdo, iiiii nietrafia w craba, crab nie trafia w aure i incjatywe wygrwam, i ostatni stzał krytyk, aura shodzi wygrałem turniej i z bosterka wypadła yoda z cotfa!!
Ostatnio zmieniony przez Sinus 2007-10-21, 20:04, w całości zmieniany 2 razy  

Appo 
Mando'ad

Allegro nick: skaucik_13
Wysłany: 2007-10-08, 20:31   

To ja też swoje dwa pozostałe opisze...

Drugi duel z Maćkiem:

Jango, BH
Nym,
IG-88
4xstormtrooper
Assasin droid z BH
i nie wiem czy co więcej..

Mapa: Invisible Hand(w tym secie jako Imperial Base z tego co na mapce wyczytałem)

Po przegranej z Ki Adim(ach, ta rutyna) myślałem, że będzie gorzej. Jango bh i Nym + stormtroopery do combine'a to ciężki kawałek... całe szczęście, że miałem dobrą stronę i schowałem się obok lądowiska zajmując Bacarą i podległym mu trooperom miejca z coverem. Tymczasem mój przeciwnik i ja zdążyliśmy zająć miejsca koło głównych drzwi. widząc, że przydałoby się przetrzebić szeregi przeciwnika, otworzyłem drzwi i wysłałem BARC na Strafe, potrącając śmiertelnie 3 stormtrooperów, raniąc Nyma, jango i IG. Niedługo później, zgodnie z planem, BARC został zdjęty, tymczasem Obi dostawał ciężkie baty od Janga, na całe szczęście Healując siebie i korzystając z pmocy Barriss. na arene wpadł JWM, który rozgromił Nyma, i Quinlan, dzięki którego Reconowi wyczyściłem Sweepem reszte jednostek. For the Republic!!

Ostatni już duel, z Estelem, przegrałem, jednak złożyły się na to kiepskie rzuty BARC. Szczególów nie pamiętam specjalnie. Za wszelkie błędy w poprzedniej walce z góry przepraszam...

Lord Estel 

Wysłany: 2007-10-09, 13:55   

W moim składzie niestety nie ma Ewoka :mrgreen:

1 walka z sinusem przegraany rzut o mape zadecydował o wszystkim. Co tu dużo gadać. Jak grać z przeciwnikiem, który wyrzucał co chwila krytyki, a ja pechwe rzuty. Trudno się mówi.

2 walka z Kubą

Aura
Sidius cotf zdaje się
Boba BH
Boss
sev chyba
Stormtrooper był jeszcze

Wygrany rzut o mape (Cloud city) i potem przeciąganie walki. Po 4 turach (45 min) ciągłego stania sidius z aurą ruszył wreszcie. W ostatniej turze padl sidius a kuba oddał 2 rzuty, które na szczęście nie były krytykami.

3 walka z appo. Pechowe rzuty barki Vader JH wyskoczył aby zgripować ugnałta, a potem jakoś tak walka się potoczyła, że wygrałem.

Niestety tak się złożyło że graliśmy innym systemem punktacji i po 1 walce nie miałem szans na więcej niż 5 m-ce które zająłem. Gdybym ostatnią walkę rozegrał z sinusem to by było 2gie. Pechowy turniej :/

Pozdrawiam

NaVaR 
Moderator
Tytuł książki

Allegro nick: navarski
Wysłany: 2007-10-09, 19:34   

Lord Estel napisał/a:
Aura
Sidius cotf zdaje się
Boba BH
Boss
sev chyba
Stormtrooper był jeszcze

No to mamy chyba błąd w "pamięci" albo błąd w samym składzie:
Darth Sidious, Dark Lord of the Sith należy do frakcji Separatyści więc nie może być w tym samym składzie wraz z Sevem i Szturmowcem... Moim zdaniem to musiał być: Emperor Palpatine, Sith Lord (RotS 59). ;)

| navar (at) sith.pl | #GG: 2694679 | NaVaR's Collection | NaVaR's Mini-Shop | NaVaR's Squads
RS:28/60 (54) | CS:6/60 (7) | RotS:10/60 (10) | UH:22/60 (33) | AT-AT:0/1 | AoE:4/4 (5) | CotF:28/60 (44)
BH:19/60 (23) | A&E:9/60 (13) | TFU:8/60 (12) | BoH:0/17 | LotF:22/60 (25) | KotOR:9/60 (13) | TCW:0/40
Galactic Empire: 118 (10) | Sith: 29 | Mandalorian: 17 | Fringe: 62 | YV: 1
Razem: 165/762 (239) - 22%

Appo 
Mando'ad

Allegro nick: skaucik_13
Wysłany: 2007-10-10, 07:34   

Tja, racja...

Darth Bane 

Wysłany: 2007-10-26, 18:45   

i huge crab droid z 40hp na aure z 20hp, jest szansa

[ Dodano: 2007-10-26, 18:46 ]
aurra miala 30 hp

Sinus 
Bounty Hunter

Wysłany: 2007-10-26, 20:19   

Ale sie czepiasz, i tak na jeden strzał aura schodzi :-P

,,Now release your anger." Darth Vader

http://demotywatory.pl/915/BOBA-FETT

Moj sklepik: http://www.dante.xon.pl/s...c.php?p=285#285
Pozdro Gość

Darth Revan 

Wysłany: 2007-10-26, 21:28   

Sinus napisał/a:
Ale sie czepiasz, i tak na jeden strzał aura schodzi

Dodam ,że przy odrobinie szczęścia aurra schodzi :mrgreen: .
Dzięki potędze osiągam zwycięstwo.
Dzięki zwycięstwu zrywam łańcuchy.

Darth Bane 

Wysłany: 2007-10-27, 08:43   

przegralem tylko dlatego ze gdy zobaczylem ze nie masz SBD (ktore ci spalilem :mrgreen: ) to bylem pewny ze wygram i ruszylem...a reszte znacie od Sinusa

Sinus 
Bounty Hunter

Wysłany: 2007-10-27, 15:36   

Dzisiaj znowy był turniej na 200, znowu grałem tym samym składem znowu dobrze mi poszło bo 2 mecze wygrałem 1 przegrałem, miałem 7pkt, tylko jestem zły po mimo ze miałem tyle samo pkt co drugie miejsce byłem 4 :evil:

Pierwszy pojedynek z Nestorem który wystawił:
Mandalora z bh
Ulicka
Mandaloriana Comandera
Mandaloriana Solidiera
Mandalorian Supercomando
Ugnautha

Graliśmy na niewodzalnej ręce, kampiłem sie w pomieszczeni obok środka mapy, i manadalorianie podeszli mnie z dwóch stron przegrywałem inicjatywy, i wkoncu przegrałem :cry:

Druga walka przeciwko Revowi, który wystawił kombo imperium:

Thrawn
Vader Imperial Comander
Mas ameda
Tarkin z a&e
Stormtrooper comander
i dużżżoooooooo szturmowców....

droidy wybiły cześc szturmowców, maul próbował ale nieprzezył i nic mu nie zadał :cry: ale zabił go huge crab droid i sbd, pózniej zostało Ravowi reszta składu którą zaczą gonić mój cały skłąd, Separatyści znów wygrali

Trzzeci mesz grałem przeciwko Appo, który wystawił:
Bazyliszek
Boboa z Rs
gonk
Mandalorian supercomando
mandalorian comander
jakiś fring nie pamiętam który

Graliśmy na Coribanie, wystrzelałem mu z daleka prawie cały skład maul pobiegł dobił bobe i sam zginą od comandera który przezył a sbd zabiły comandera stojąc na przeciwległym koncu mapy,

I to by było na tyle, wpisowe mi sie ledwo zwruciło ale jest ok, tylko wkuza mnie to ze byłem dobiero czwarty z taką samą ilością pkt. jak Ki-adi który był drugi :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x

Lord Estel 

Wysłany: 2007-10-27, 16:03   

Nie masz co się wściekać Sinus, bo ja mam o wiele większego pecha od ciebie. Na poprzednim strategikonie przez jedną głupią ture przegralem cały pojedynek, dzięki czemu dostałem ledwie Greedo zamiast Bobe z RS (którego Malak zdobył). Ale nie wracając do przeszłości na ostatnim turnieju(który wygrałeś) też miałem tyle samo punktów co II miejsce a zająłem 5 a nie 4 jak ty. I to w dodatku tylko przez głupi system sędziowania.
Mi się wpisowe nie zwróciło (Unaught za 10zł)

To kto w końcu wygrał? Jaka była kolejność miejsc?
O co graliście? Jaklie figurki byly?

Darth Revan 

Wysłany: 2007-10-27, 16:49   

Pierwsze miejsce (sev) wzią e-weba a drugie (ki-adi) wzią stas alli. Więc figurki niebyły zbyt dobre.
Dzięki potędze osiągam zwycięstwo.
Dzięki zwycięstwu zrywam łańcuchy.

Lord Estel 

Wysłany: 2007-10-27, 17:12   

Ja bym się ucieszył za e-weba.

Ki Adi Mundi 

Allegro nick: ki-adi-mundi
Wysłany: 2007-10-27, 21:20   

tym razem mielismy goscia, bo na Turnieju zjawil sie Nestor, ze swoim skladem:
Mandalore The Indomitable
Mandalorian Commander
Mandalorian Soldier
Ulic Quel Droma
Mandalorian Supercommando
Ugnaught

i od razu zajal 3 miesce :)

pelna tabela wynikow wyglada tak:

I Sev
II Ki Adi
III Nestor
IV Sinus
V Bane
VI Maciek
VII Rav
VIII Appo

sklady: (poprawcie mnie jakbym cos przekrecil)
Sev:
Obi Wan, JM
Anakin, JK
Jedi Weapon Master
Boba, Enforcer
Bith Black Sun Vigo
Lando, Hero of Taanab
Sev
Human Blaster-For-Hire

Ki Adi:
Boba Fett, BH
Aurra Sing
4-LOM, BH
Han SOlo, RH
Ackbar
GONK

Sinus
Grievous, SC
SBD Commnader
BD Officer
Huge Crab Droid
SBD w wiekszych ilosciach

Bane:
Darth Bane
Aurra Sing
GONK
Human Blaster-For-Hire
Sith Assault Droid

Maciek:
Mace Windu
Even Piell
IG-88
Assasin Droid
Jawa Trader
ARC Trooper

Rav:
Grand Admiral Thrawn
Vader, Imperial Commander
Governor Tarkin
Mas Amedda
Szturmowcy

Appo:
Basilisk War Droid
Sly Moore
Boba Fett
GONK
cos jeszcze...

gralismy 3 bitwy.
w pierwszej gralem z Sevem. Przegralem rzut i na mape, i na strone, i to wlasciwie przesadzilo o wyniku rozgrywki. Jedi Schowali sie przy generatorze na sarodku mapy tak zebym nie mogl do nich strzelac. Fett i reszta ustawili sie na koncu mapy ostrzeliwujac wszystko z Mobile Atackiem. pierwszy polegl GONK, jako ze nie nie zdarzyl sie schowac. Lowcy przeszli az do stolow, skad udalo im sie sciagnac Fetta i Humana. ale to wlasciwie jedyne moje zdobycze w tym pojedynku... Lando mnie probowal ostrzeliwac, ale sie pochowalem z drugiej strony tej samej sciany co Jedi. Boba ustawil sie na pozycji przy windzie, skad w 1 ruchu mogl wyladowac na droidzie na srodku dziury, ale w tym momencie wybiegli Jedi... wlasciwie cala gra zalezala od tej 1 inicjatywy, ktora mimo Reckona Ackbara przegralem :( Boba zostal zmieciony, a reszta nie dala rady szarzy Jedi. Jakby mi sie udalo wygrac inicjatywe, Aurra poszlaby zabic Landa, razem z Solo, a przy braku jednostek atakujacych u Seva, moj Fett bylby bezpieczny, i moglby spokojnie wystrzelac Jedi... jednak niestety, druzgoczaca porazka:(

drugi pojedynek gralem z Nestorem.
tu bylo ciezko... 2 sklady polegajace na Mobile Attacku na Mustafarze... a jeszcze Mandalore zaliczyl 3 krytyki:/ na szczescie 1 z nich w 4-LOMa wiec nie za wiele mu sie to zdalo :) po sciagnieciu kilku trooperow Mando, napoczeciu Mandalora, i z drugiej strony poranieniu Aurry, 4-LOMa, Hana i Ackbara, Ulic zaszarzowal srodkowym pomostem, a Mandalore zaczal sie przemykac pomieszczonkami w strone Lowcow. Quel Droma nadzial sie na ogien zaporowy ktory mu zaszkodzil, wiec nawet nie doszedl.. za to Mandalore zanim zginal zabral ze soba Kalamarianskiego Admirala. ta gra byla duzo lepsza :)

trzecia gra byla z Mackiem.
znowu na Mustafarze tym razem to byla czysta formalnosc... Maciek zaszarzowal Jedi srodkowym pomostem nararzajac sie na zmasowany ogien Bounty Hunterow.. Assasin Droid do spolki z Jawa zdolali nawet polozyc Ackbara, ale i tak nie za wiele mu to dalo.. Windu wprawdzie zdarzyl dojsc do Aurry, ale padl jej do stop nawet bez ataku. Even polegl zaraz pozniej, a strzelajacy w miedzy czasie.. Biedny IG nie zdarzyl w tej rozgrywce nawet strzelic, zniszczony przez Bobe na samym poczatku rozgrywki..

ostatnia gra byla latwa, a taka statystyka zwyciestw dala mi II miejsce :) w Topicu Handlowym doszla Stass Allie :)

Sinus: przy ustalaniu miejsc patrzylem na bezposrednie pojedynki: ja, Nest i ty mielismy tyle samo pktow, ale ty przegrales z Nestorem, a ja z nim wygralem, a razem nie gralismy. Stad taka kolejnosc. Bezapelacyjnie jednak I miejsce mial Sev, ktory wygral wszystkie pojedynki :)

May the Fur be with You!

Kupie Ewoki wszelkie w ilosciach hurtowych :)

Odpowiedz do tematu