Star Wars Games Strona Główna Star Wars Games
Polskie forum SW Miniatures, SW X-Wing oraz SW PocketModel

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
Encyklopedia Ossus

Poprzedni temat «» Następny temat
NIEKOCHANY OCHYDEK
Autor Wiadomość
DARK FARCJA

Allegro nick: dragonfrancja
Wysłany: 2007-09-20, 11:06   NIEKOCHANY OCHYDEK

czolem

tak sobie pomyslalem ze kazdy z nas ma topa figurkowego, ktory powoduje totalny niesmak i wypaczenie poczucia estetyki.

chcialbym bysmy sie tymi faworytami tu podziedzili.

na 1 ogien pokraka:

Univers 12/60 C - Abyssin Black Sun Thug

ten jednoki kolega od pocztku kojazyl mi sie z kolesiem nadjedzonym przez rancora i wyplutym z niesmakiem. Jak trafil w moje rece tylko sie w tym utwierdzilem, nie wiem kto go lepiel ale powinien sie wstydzic.

Univers 19/60 r - Guri

tak ochydnej laski ktora powina byc pieknoscia to chyba nie ma w zadnym odzile gommorjanskich swinek ;) lepiacz chyba byl "zenskim geyem"

A&E 51 - VR Rampaging Wampa

czy wampa chodzi na silownie? moze niesie cos ciezkiego?... nie lepiacz dal ciala i zapomnial wstawic miedzy łapy Tauntauna. zgroza zostawic tak monsterka zgroza...

na pocztek to tyle :)
ciekaw jestem waszych topow

SITÓW TO MOCZ BYĆ MUSI

zbqj 

Allegro nick: Zbqj
Wysłany: 2007-09-20, 14:24   

fotki poprosze

DARK FARCJA

Wysłany: 2007-09-20, 17:02   

zbqj napisał/a:
fotki poprosze

sa tu na stronce:
http://www.wizards.com/sw...ery&sort=number

http://www.wizards.com/sw...ery&sort=number
albo w menagerze:
http://www.dante.xon.pl/swminis/dload.html

SITÓW TO MOCZ BYĆ MUSI

Appo 
Mando'ad

Allegro nick: skaucik_13
Wysłany: 2007-09-20, 18:00   

Ja tam do Abyssina mam tylko tyle, że niezły z niego satanista :mrgreen: Ja osobiście nie mam żadnych typów, każda figurka jest dobra na swój sposób :-P

Darth Bane 

Wysłany: 2007-11-01, 20:35   

mnie troche denerwoje Han Solo in Stormtrooper armor jest usmiechniety ale nie troszke,tylko pelny usmiech,nie wiem czy to specjalnie czy tylko ofiara kiepskiego lepiacza??

NaVaR 
Moderator
Tytuł książki

Allegro nick: navarski
Wysłany: 2007-11-01, 21:08   

Dla mnie na chwilę obecną figurką która mi się nie podoba pod względem wizualnym jest Ulic Qel-Droma.
Dlaczego :?:
Po pierwsze poza. Zero dynamizmu, zero spokoju, zero mrocznego klimatu... Patrząc z boku na figurkę wygląda jak by oddawał mocz w lesie - szczególnie gdy miecz ma lekki opad w kierunku podstawki. :| :P
Kolory: zgodne z kolorystyką jaką widzimy w komiksach. Ale malowanie pozostawia trochę do życzenia.
Model: paskudny odlew, prawe ramie widać ze jest doklejone. Twarz jest paskudna. Widziałem zwykłe C i UC, które maja ładniejszą twarz ludzką.

| navar (at) sith.pl | #GG: 2694679 | NaVaR's Collection | NaVaR's Mini-Shop | NaVaR's Squads
RS:28/60 (54) | CS:6/60 (7) | RotS:10/60 (10) | UH:22/60 (33) | AT-AT:0/1 | AoE:4/4 (5) | CotF:28/60 (44)
BH:19/60 (23) | A&E:9/60 (13) | TFU:8/60 (12) | BoH:0/17 | LotF:22/60 (25) | KotOR:9/60 (13) | TCW:0/40
Galactic Empire: 118 (10) | Sith: 29 | Mandalorian: 17 | Fringe: 62 | YV: 1
Razem: 165/762 (239) - 22%

Darth Bane 

Wysłany: 2007-11-01, 21:12   

NaVaR napisał/a:

Patrząc z boku na figurkę wygląda jak by oddawał mocz w lesie - szczególnie gdy miecz ma lekki opad w kierunku podstawki. :| :P
.

masz racje dopiero teraz to zauwazylem :-P

[ Dodano: 2007-11-01, 21:13 ]
az sie za siebie wstydze :oops: :mrgreen:

Darth Revan 

Wysłany: 2007-11-01, 21:58   

Mnie też dobija uśmiech hana solo. Ale też tak jak DARK FARCJI niepodoba mi się zupełnie Abyssin Black Sun Thug . Niedość że wygląda jak gruba świnia to jeszcze zielona.
Dzięki potędze osiągam zwycięstwo.
Dzięki zwycięstwu zrywam łańcuchy.

Demon 

Allegro nick: rajourney
Wysłany: 2007-11-01, 22:25   

Dla mnie najbrzydsze figurki to:
- Ugnaught Demolitionist, paskud który wygląda jak świnka która coś zwinęła i ucieka ze stodoły.
- Han Solo in Stormtrooper Armor, który z twarzy przypomina nikogo a gębę ma tak rozdziawioną jakby chciał kilo jabłek na raz zjeść.
- Biggs Darklighter, ta zaczesana odpowiednio grzywka i specyficzny wąsik kojarzą mi się z pewnym osobnikiem który robił niezłą zadymę między 1939 a 1945. Oczywiście mowa o wujku Adolfie.
-Guri, bleeee niby to była niezła laska cyborg a na figurce wygląda jak fan disco-polo, albo Jurgen Klinsman (dla nie wtajemniczonych to taki piłkarz niemiecki w latach 80-tych a do niedawna trener).
-Abyssin Black Sun Thug, paskud nad paskudy i rzeczywiście niezły satanista, wyglada jak by się nieźle bawił na jakimś ekstremalnym koncercie.
-Dark Side Enforcer, nie wiadomo czy to on czy ona, ale po fryzurze widać wpływy Elvisa Presleya.
Na razie to mi przyszło do głowy. Może sie jeszcze coś pojawi.

Gargooletz 

Allegro nick: gargooletz
Wysłany: 2007-11-02, 00:23   

Odczepcie się od Abyssinów! Moje ukochane oddziały stetryczałych pedofili satanistów są wporzo! :mrgreen:

- Human Force Adept.... - klęska. Głównie kolorystyczna.
- Gamorrean Thug - nie dość, że przerośnięty to jeszcze tragicznie malowany

RS:41/60 (85) - CS:40/60 (85) - RotS:42/60 (82) - UH:31/60 (46) - AT-AT:0/1 - AoE:4/4 (4) - CotF:26/60 (35) - BH:14/60 (16) - A&E:25/60 (32) - R&I:0/24

DARK FARCJA

Wysłany: 2007-11-02, 00:29   

Demon napisał/a:
-Guri, bleeee niby to była niezła laska cyborg a na figurce wygląda jak fan disco-polo, albo Jurgen Klinsman (dla nie wtajemniczonych to taki piłkarz niemiecki w latach 80-tych a do niedawna trener).

Normalnie mnie olsnilo, masz racje, caly czas zastanawialem sie, ze gdzies ta gebe widzilem. To musi byc on. Chyba ze to radziecki sztangista Wasiliew z lat mej mlodosci ten ktory byl konkurentem Alieksiejewa. O w morde Greedo jaki ja piernik jestem z eto pamietam :) szkoda ze nie mam ich fotek to bym to potwierdzil. a tak lipa i nocne koszmary ;)

a tak przy okazji zmierzam zrobc sobie nowa Guri w oparciu o Dark Side Enforcer i jakas ladniejsza glowke ;)

SITÓW TO MOCZ BYĆ MUSI

Demon 

Wysłany: 2007-11-02, 00:43   

A może Ona to Oni? Być może Guri cierpi na cybernetyczne rozdwojenie systemu tożsamości? :mrgreen: Raz jest piłkarzem a raz sztangistą :-)

DARK FARCJA

Wysłany: 2007-11-02, 00:55   

Uwaga na czolo sztafety niekochanych gumomalowanek wychodzi
- Clone Trooper Commander CS 8/60.
Lepil go chyba slepiec po pijaku, raczki ma krutsze niz kuzyn Yody, glowe chyba zdeptal mu Ronto, bron z kartki papieru. Gdybym zrobil takiego ludzika to bym sie w kredesie zatrzasnol, a potem zaspawel w puszce sardynek ze wstydu. Jego kolega
- Clone Trooper Sergeant CS 10/60.
Tez nie lepszy, oi chyba lepil ich ktos po czesciowej amputacji konczyn, te rece nie sa nawet dlugosci przedramienia;(

SITÓW TO MOCZ BYĆ MUSI

Darth Revan 

Wysłany: 2007-11-02, 09:19   

No ta guri jest paskudna. Można zrobić ranking najbżytszej figurki i guri by była na czele z naszą zieloną świnią :mrgreen: .
Dzięki potędze osiągam zwycięstwo.
Dzięki zwycięstwu zrywam łańcuchy.

Demon 

Wysłany: 2007-11-02, 12:53   

Do niekochanych ochydków wrzucam :
-Aurra Sing Jedi Hunter, generalnie chodzi o twarz. Ta moja to ma na twarzy dwie maciupeńkie czarne kropki i poziomą kreskę. Odpowiednio: oczy i usta :-) Wygląda to naprawdę paskudnie. "Picasso" który robi takie rzeczy powinien przestać robić abstrakcje a zacząć sie przykładać.
-Human Force Adept, kolorystyka tak rażąca narządy wzrokowe że tą figurkę powinni na przesłuchaniach wykorzystywać zamiast słynnej lampki. Widząc takie coś to każdy by wyśpiewał wszystko co wie a nawet i więcej. Kolorystyka kojarzy mi się też z modnymi kiedyś dresami z kreszu.

Odpowiedz do tematu