Star Wars Games Strona Główna Star Wars Games
Polskie forum SW Miniatures, SW X-Wing oraz SW PocketModel

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Jestem tu "nowy" i chciałem się przywitać...
Autor Wiadomość
NaVaR 
Moderator
Tytuł książki

Allegro nick: navarski
  Wysłany: 2007-09-06, 16:44   Jestem tu "nowy" i chciałem się przywitać...

Zakładam temat aby każdy przybyły na to forum mógł się przywitać i powiedzieć coś o sobie.

Nazywam się NaVaR i jestem nałogowym graczem w SW Miniatures mam lat... Lepiej jak byście nie wiedzieli (Bart milcz :-P ) gram od dawna i przestać nie mogę.

A teraz reszta obecnych proszę po kolei. Każdy zdąży się przedstawić.

No śmiało. Nie wstydźcie się. :mrgreen:

| navar (at) sith.pl | #GG: 2694679 | NaVaR's Collection | NaVaR's Mini-Shop | NaVaR's Squads
RS:28/60 (54) | CS:6/60 (7) | RotS:10/60 (10) | UH:22/60 (33) | AT-AT:0/1 | AoE:4/4 (5) | CotF:28/60 (44)
BH:19/60 (23) | A&E:9/60 (13) | TFU:8/60 (12) | BoH:0/17 | LotF:22/60 (25) | KotOR:9/60 (13) | TCW:0/40
Galactic Empire: 118 (10) | Sith: 29 | Mandalorian: 17 | Fringe: 62 | YV: 1
Razem: 165/762 (239) - 22%

Lord Bart 
Sith happens

Allegro nick: Bart985
Wysłany: 2007-09-06, 17:19   

Nazywasz się NaVaR :?: Tak masz w dowodzie :?: :lol:

Czeeeeeeść :->
Jestem Bartek. Od kiedy pamiętam znajomi mówią do mnie Bart (mówią też inaczej ale to trzeba być bardziej znajomy :mrgreen: ). Wy też tak możecie mówić. No....

Mam lat... duuużo mniej niż NaVaR ale ja tam się tego nie wstydzę ;-) Wśród moich zainteresowań SW zajmuje dość ważne miejsce. Po prostu lubię to uniwersum bardziej niż inne mówiąc najprościej.

W miniaturki gram od... <patrzy na stare forum> chyba grudnia 2005 roku. Czyli niedługo stykną 2 lata. Nie jest źle, choć pierwszy zapał już mi przeszedł, w dużej mierze dzięki nowym dodatkom od Wizardów :-|
W pockety zacząłem prawie na równi z ich startem i na razie jest nieźle. Zobaczymy jak namiesza dodatek ziemny, ale chwilowo planuj grać.
Grywałem jeszcze swego czasu w SWRPG d6 (daaaawno) i d20, tylko karcianek nigdy nie tknąłem. Więc można powiedzieć, że czuję się dobrze prawie we wszystkich grach związanych z serią May The Force Be With You.

Jestem fanem maksymalnego realizmu. Niejednokrotnie ciężko o to w SWM/PMTCG, ale jakoś daję radę. Zazwyczaj gram 4fun, więc manczkinizmu i powergamerstwa możecie się po mnie nie spodziewać... no chyba, że jest turniej i jest Rancor do wygrania ;-)

To chyba tyle 8-)

Quide

Wysłany: 2007-09-06, 17:24   To ja tez

Witam
Z tej strony Quide
Fan SW od poczatku III RP (powiedzmy :P)
Swojego czasu gracz Doomtrooper, pozniej MtG a ostatnio zbieracz (a mam nadzieje ze wkrotce gracz) SWPM. Pare razy rowniez otarlem sie o TCG i CCG i kilka lat gralem i mistrzowalem SW RPG d6.

Tak z innej beczki to pochodze z miasta Lodz i jest mi bardzo zle ze nie jest ono uwzglednione w spisie miast. (pewnie wynika to ze sceny miniaturkowej ktorej w lodzi moze nie byc, nie wiem, wiem tylko ze MtG w lodzi jest bardzo duzo :P) Aktualnie na emigracji, ale juz tylko poltora tygodnia. Co ciekawe zauwazylem dziwna wlasciwosc funtow brytyjskich - niepilnowane automagicznie zamieniaja sie na boostery SWPM ;)

pozdrawiam i do zobaczenia w Polsce

NaVaR 
Moderator
Tytuł książki

Allegro nick: navarski
Wysłany: 2007-09-06, 17:45   

Lord Bart napisał/a:
Nazywasz się NaVaR :?: Tak masz w dowodzie :?: :lol:

Mojego nowego dowodu nie widziałeś więc nie wiesz jak tam stoją literki. :P

Quide napisał/a:
Tak z innej beczki to pochodze z miasta Lodz i jest mi bardzo zle ze nie jest ono uwzglednione w spisie miast.

A to się może zawsze zmienić jeśli chodzi o forum. ;)

| navar (at) sith.pl | #GG: 2694679 | NaVaR's Collection | NaVaR's Mini-Shop | NaVaR's Squads
RS:28/60 (54) | CS:6/60 (7) | RotS:10/60 (10) | UH:22/60 (33) | AT-AT:0/1 | AoE:4/4 (5) | CotF:28/60 (44)
BH:19/60 (23) | A&E:9/60 (13) | TFU:8/60 (12) | BoH:0/17 | LotF:22/60 (25) | KotOR:9/60 (13) | TCW:0/40
Galactic Empire: 118 (10) | Sith: 29 | Mandalorian: 17 | Fringe: 62 | YV: 1
Razem: 165/762 (239) - 22%

Specter 

Allegro nick: mwojch
Wysłany: 2007-09-06, 18:07   

Witam wszytkich :!:
Jestem Mateusz, ale wszyscy mówią do mnie Wojciech (zawsze to jedna sylaba krócej :-P ), niewtajemniczonym zdażało się mnie nazywać Wojtkiem (mogę to wybaczyć :-) ). Nie będę w bardzo dyplomatyczny sposób opisywał ile mam lat, bo w moim przypadku i tak to widać pod avatarem ;-)

Moja przygoda z Gwiezdnymi Wojnami zaczyna się w 20 rocznicę premiery oryginalnej trylogii. Dzięki pewnym koneksjom bylem wtedy na wszystkich (ponownych) premierach 8-) Także praktycznie można powiedzieć, że się na tym wychowywałem :mrgreen:
W minisy niestety nie grywam, natomiast w pockety zostałem wciągnięty dzięki Dantemu (miał prelekcję na Polconie) i Bartowi. I oszywiście jestem im za to bardzo wdzięczny :-D

Oryginalnie pochodzę z Lublina, mieszkam w Warszawie i jestem zameldowany w Krakowie, także jakby co, to od czasu do czasu mogę się umówić na grę w każdym z tych miast :-)

Do zobaczenia przy stole :!:

DantE 
Administrator
Site Admin

Allegro nick: DantE2
Wysłany: 2007-09-06, 18:17   Re: To ja tez

Quide napisał/a:
Tak z innej beczki to pochodze z miasta Lodz i jest mi bardzo zle ze nie jest ono uwzglednione w spisie miast.

Już zostało uwzględnione. Inne miasta będą się pojawiać jeśli tylko zawita tutaj jakaś grupka fanów z tych miejsc i poprosi o założenie działu.

Shonsu 

Allegro nick: Shonsu86
Wysłany: 2007-09-06, 19:52   

Siema wszystkim :mrgreen:
Jestem Kuba aka Shonsu :-P Fan SW i wszystkiego co z tym związane, a także przeróżnych gier bitewnych, karcianych itp.

Moja przygoda z minisami zaczęła się krótko po CC 2005. Wtedy rozwinęła się w Lublinie scena tego bitewniaka i pozostawała aktywna przez około rok czasu w związku z czym powiększałem moją armię. Po tym czasie niestety sprawa upadła i nie zanosi się na to żeby jeszcze kiedyś było lepiej. Większość moich figurek sprzedałem :-P W tej chwili jeżeli chodzi o minisy zbieram tylko Tuskenów i Jawów :-P Po co i dlaczego to się jeszcze okaże :mrgreen:

Jeżeli chodzi o pockety to dopiero przymierzam się żeby zaczać grać. Nie ukrywam, że moja aktywność w tej sprawie będzie zależała od zainteresowania grą w Lublinie... Jest kilka wstępnie zainteresowanych osób (tu i tu) ale co z tego wyjdzie to w tej chwili ciężko powiedzieć... Dlatego mile widziani wszelcy pocketowcy, którzy chcieliby rozpropagować grę w Lublinie ;-)

Ki Adi Mundi 

Allegro nick: ki-adi-mundi
Wysłany: 2007-09-06, 23:53   

co to kolko matrymonialne czy jak ?:P

no ale niech wam bedzie, dolacze sie :)
w Nicku stoi Ki Adi Mundi, ale wszyscy mowia Ki Adi :)
gram wylacznie w Miniaturki, a zaczalem krotko przed premiera Universow, kupujac glownie Boostery. Niestety w skutek nieszczesliwych okolicznosc, rok temu moja kolekcja (132 figurki, w tym 12 Hugy, 11 VR-ek i 14 R-ek ) zostala w Londynie. Od tego czasu moja kolekcja rosnie w sile od nowa, koncentrujac sie na Fringach, Rebelii, Imperium i Ewokach(:D).

Gram we Wrocku i na Konwentach, we Wrocku oprocz tego sedziuje w turniejach, jako jedyny ktory czytal Jedi Consuelingi :P

May the Fur be with You!

May the Fur be with You!

Kupie Ewoki wszelkie w ilosciach hurtowych :)

Demon 

Allegro nick: rajourney
Wysłany: 2007-09-07, 14:24   

Witam. Jestem Daniel vel Demon. Rzadko kto mówi do mnie po imieniu (mało kto też wie jak mam na imię) :-) Ile mam lat widać obok. Interesuje sie SW od zdaje sie 84 roku kiedy to zobaczyłem w kinie Powrót Jedi, byłem wtedy jeszcze bardzo małym chłopcem co to literki na filmie sklejał z trudem w jedną calość :mrgreen: I tak już mi zostało do dzisiaj (oczywiście nie sklejam już dzisiaj literek). Widać nie wyrosłem z tego :-) Gram w mianiatury gdzieś od 1,5 roku. Najpierw zaczął brat zbierać póżniej ja dołączyłem. Z innych bitewniaków to pykam czasem w Lord of the Rings. Pogrywam tez w RPG typu Warhammer. Z innych zainteresowań to oczywiście muzyka (sam też pogrywam), dobra książka, film i komiks. A więc u mnie kręci się wszystko wokół Stars'n'Roll hehe. Pozdrawiam.

DARK FARCJA

Allegro nick: dragonfrancja
Wysłany: 2007-09-10, 13:46   Dark Farcja w sumie jest nas dwoje :))

czolem

To i my sie przedstawimy.
Jestesmy mauzenstwem Starwarsowofantastychnym Tomasz i Joanna Wolscy (tak, tak dla tych co sie zapytaja - mielismy Marsz Imperialny na ślubie, niestety stroje mielismy cywilne).
Nie bylo sensu zakladac oddzielnych kont dla 2 osob, zwlaszcza jak wiekszosc czasu przy kompie spedzam ja. Mamy ta zalete i niezwykłosc ze jako "jedno cialo" podzielamy w 100% swoje zainteresowania, fascynacje i pasje. A zatem interesujemy sie:

STAR WARS WE WSZYSTKICH ASPEKTACH - mam ta satysfakcje ze Nowa Nadzieja w momecie premiery polskiej byla moim 1 filmem widzianym w kinie, kiedy nienadazalem jeszcze z przeczytaniem wszystkich kwestji (ale nadrobilem to na pozostalych seansch wchodzac wejsciem przeciwpozarowym)

Gry:
grami bitewnymi ja od 18lat zona od 6lat - SW (stare metalowe), obecnymi gumomalowankami zarowno SWM jak i SWSB.
Warhammerem FB ja zbieram Undeady w kazdej formie klanie etc... i mam ich wielka armie, nie bede podawl ilosci sztuk zeby nie straszyc :), zona zbiera krasnoludy poza tym wszelkich magow roznej masci (ktorzy zajmuja cal polke i nie ma juz miejsca na umorlaki bu..;))), na dodatek przejela ode mnie armie Nipponu (i nia nie gra).
z Rakhamu wlasciwie mamy tylko figsy bo nie gramy w Confre, ale ze figsy sa ladne tedy mamy wszystko co nam sie spodobalo.

Z systemow historycznych jako fascynaci XVII w i Polski Szlacheckiej zbieramy 25mm i 1:72 w sumie wszystke nacje z tego okresu.
Gramy w RPG w sumie we wszytko ale z wyszczegulnieniem SW. DP. Western. (jako podrecznikowy autoryzowany starosta gry i postac z podrecznika jestem zobowiazany do propagowania Dzikich Pol - i nie dziwne ze ja wszystko prowadze)
Dochodza do tego jeszcze XVIIw Larpy i RR
Dalej oczywscie literatura, film i inne fantastyczne pierdoly i pierdulki (nie nie oczywiscie powazne dziedziny SF/Fantasy)

a na samym koncu kartoniki czyli "przeklete" STAR WARS POCKETMODEL, och po co ja usiadlem przy tym stoliku,:) po co zonka powiedziala ze jej sie spodobywuja, och juz nadchodzi mnie uzaleznienie....;) buuuuu.... nie bede twardy nie dam sie tak jak wtedy, gdy dotknolem 1 boosterka karcianki SW i zebralem caly dec mroczny a potem jasny, nie nie dam sie.... Bart to wszystko przez ciebie futrzaku :))) po co mi dales te zachetki buuu ;)))
.......A tak na powaznie fajna szybka gierka, do ktorej juz mamy zlozone 2 talie i floty ktorymi mozemy sobie polatac. Jednak myslimy o niej jak o gierce grywalnej, nie kolekcjonerskiej. To jednak kartoniki do milego spedzenia czasu, a nie figurki pieknie wygladajace na polce. A ze wiadomo jak to jest z uzalezneniem :) trzeba sie wystrzegac jego kolejnych odmain :)))

SITÓW TO MOCZ BYĆ MUSI

Lord Bart 
Sith happens

Allegro nick: Bart985
Wysłany: 2007-09-10, 17:36   

DARK FARCJA napisał/a:
zona zbiera krasnoludy

Taaaa Baruk khazad! Khazad ai-menu!

zbqj 

Allegro nick: Zbqj
Wysłany: 2007-09-11, 00:18   

kiedyś kupiłem z ciekawosci pierwszy nr Magi i Miecz... z ciekawości... i zesz w morde juz tak mi zostało... 34 lata na karku ale jak trzeba całonocna sesje zagrać w Vampira czy Dzikie Pola.... to nie ma problemu :) z wykształcenia nauczyciel Historii (pracuje w zawodzie juz 8 lat) z zamiłowania Pasjonat Historii :) bractwa rycerskie grupy rekonstrukcyjne itp itd z rpgów to jak widać Stare Wary, Vampir, Dzikie Pola (kolejnosc dowolna) Karcianki (Vampir) a teraz jeszcze pocket model...

DARK FARCJA

Allegro nick: dragonfrancja
Wysłany: 2007-09-11, 01:06   

zbqj napisał/a:
34 lata na karku

hiihihihiiiii nie tylko ja dziadkiem jestem na tym forum. i DP pogrywa Acan az sie milo na sercu robi ;))))

SITÓW TO MOCZ BYĆ MUSI

Miszka 

Allegro nick: Everett
Wysłany: 2007-09-11, 16:16   

Cóż, piszę na forum już od paru dni, ale też wypadałoby się przedstawić :-)

Na początku chciałem zaapelować, aby wszyscy (jeśli takowe mają) wyzbyli się wszelkich damskich skojarzeń związanych z moim pseudonimem. W przeszłości się z tym spotkałem, dlatego chciałem to mocno zaakcentować - Miszka to facet (z ros. niedźwiedź, jak słusznie sugeruje mój avatar ;-) )!
Właściwie to od razu mogłem napisać, że mam na imię Michał i byłoby po sprawie :mrgreen:

Anyway, Gwiezdnymi Wojnami interesuje się niemalże od dziecka, choć w prawdziwą pasję przerodziło się to w okolicach roku 2000. Założyłem niegdyś nawet skromniutki serwis o nazwie Jedi World przedstawiający opisy postaci, pojazdów, lokacji, etc. ale to już przeszłość. Od czasu do czasu udzielam się na Ossusie.

Jako miłośnik karcianek, swoją przygodę rozpocząłem dawno temu od Doom Troopera. W międzyczasie pogrywałem w dwa systemy kartami Tytusa - Young Jedi oraz MTG (bardzo mało). Potem nastał czas największej karcianej pasji i według mnie najlepszego systemu karcianego jaki stworzono, czyli SWCCG. W tej chwili bardziej skupiłem się na uzupełnianiu kolekcji niż graniu, ale posiadam już 99,5% wszystkich kart :-) Obecnie pogrywam w Anachronism (to z kolei najlepsza karcianka pod względem jakości wykonania) i SW Pocket Models TCG.

Co do innych moich zainteresowań, największym spośród nich jest zdecydowanie muzyka (jestem melomanem jak słusznie sugeruje podpis z kolei ;-) ). Właściwie nie ma sensu pisać czego słucham, bo będzie to widać :-P Poza tym lubię ogólnie fantastykę i sf (szczególnie cenię Franka Herberta za Diunę, Janusza A. Zajdla oraz J.R.R. Tolkiena), sport (przeróżne dyscypliny) i horrory.

Pozdro ;-)

lukeingforward

Allegro nick: shizzar
Wysłany: 2007-09-13, 14:41   

Witam wszystkich, niedawno tu trafilem;) Od 2 tygodni zbieram Star Wars Miniatures. Wielkim fanem SW nigdy nie bylem, ale kumpel jest przefanem, wiec w koncu i mnie to wciagnelo;) Zaczalem myslec o jakiejs grze planszowej, zeby sie troche oderwac od kompa i spedzic raz na jakis czas wieczory ze znajomymi przy planszowce. No i efektem tych poszukiwan okazalo sie byc SWminis. W sumie to bardziej bitewniak, ale ze zawsze chcialem grac w bitewniaki, porobic makiety itp. to sie skusilem i wyglada na to, ze nie bede zalowal:D

Odpowiedz do tematu