Star Wars Games Strona Główna Star Wars Games
Polskie forum SW Miniatures, SW X-Wing oraz SW PocketModel

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
Encyklopedia Ossus

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: NaVaR
2008-09-07, 23:07
RPG- Online
Autor Wiadomość
Lampka 
Mando`evaar

Allegro nick: Zderewolaz
Wysłany: 2008-01-28, 09:06   

Jak przestanę być szturmowcem, to wtedy pomyślę nad imieniem.

Krogulec 

Allegro nick: Giskard1
Wysłany: 2008-01-28, 09:09   

bo do tej pory go nie miales? przestan wygadywać takie brednie prosze (bez urazy) ;-)

Lampka 
Mando`evaar

Wysłany: 2008-01-28, 09:18   

Tylko po co mi imię, jak nie będę go używać?
Uważam, że każdy może sobie wybrać taki nick jaki chce.

Krogulec 

Wysłany: 2008-01-28, 09:48   

no to jestes w bledzie, po to ci imie że masz rodzine, ojca, matke a oni do ciebie po numerku gadac nie beda, po to ci imie, ze kumple, przyjaciele, po numerku gadac nie beda, po to ci imie że 99% ludzi na swiecie ma imiona i tak samo jest w unwiersum star wars.

Lampka 
Mando`evaar

Wysłany: 2008-01-28, 10:35   

Z tego co wiem to szturmowcy nie widują się z rodziną, ale w pozostałych punktach masz rację. Jednakże dalej uważam, że masz prawo używać takiego nicku jaki chcesz.

Krogulec 

Wysłany: 2008-01-28, 10:40   

galaxy to nie forum dyskusyjne , realizm jest podstawa , musisz miec imie a nie numer albo jedi slowo w imieniu

DARK FARCJA

Allegro nick: dragonfrancja
Wysłany: 2008-01-28, 12:08   

Galaxy to wielka kupa i syfeks, a nie jakaś tam niesamowita gra. To jest moje zdanie i nic go nie zmieni ;) - dowodem na to jest choćby podejście adminów i to co, i jak sie tam odbywa ;) LIPA I TYLE !!!!
Acz jak ktoś chce w to grać, i się trochę powpieniać, wolno mu jego sprawa ;)

A co do imion:
Gracz moze sie nazywac jakkolwiek mu się: wymyśli, wyduma, ubzdura, objawi, albo go oświeci tudzież mu się przyśni itp. Z doświadczenia wiem, że to sprawa nie łatwa i problemowa. Ale jak się już na coś wpadnie i zrobi wokół tego historyjkę to:

Czy będzię się nazywał: Ku-Pa-Ran-Cora, Kale-Son-Winda, Du-Pka-Do-TU, 104-Ci-SY-JAJ, Ry-Ba-PI-WWA, Smacz-NY-YO-DY-SOS etc... (mogę tak w neskończoność ;)

WOLNO MU!!!!! JEGO PRAWO !!!!! PRAWO GRACZA!!!!!

Krogulec jeżeli twierdzisz inaczej, to niestety jesteś DU-PA-A-NI-MAST-GAM, i mówię to jako gracz i MG z 20 letnim doświaidczeniem ;) zatem bez obrazy.

Jak się obłoży nawet marne imie R2-D2, albo IG-88 czu BOBA FETT - jakąś fajną historyjką to nagle może się okazać że postać "żyję" właśnie dzięki fajnemu/śmiesznemy/koszmarnemu/ Pokracznemu/beznadziejnemu/etc... imieniu ;)

I podam ci mały przykładzik:

Ot moja postać w pewnym świecie, ma tak długie i pokrecone imię, związane z jego przodkami, że nikt nie jest w satnie zapamietać pierwszych trzech jego członów. A że chłopak ma 103 cm wrostu, to wszyscy w tym świecie nazywaja go METR-3. Jego ziomale utworzyli specjalnie dla niego, AGENTURĘ INFORMACYJNĄ 103 (nowo pobudowany budynek biblioteczny z dziełami agenta M-3) - i on, nie dość że się na to godzi, to jeszcze jest zadowolony (tak, jak i mistrz gry który pomysłem był zachwycony).

Drugim przykładem mogą być Krasnoludzkie trojaczki: Sześć, Trzy, Już - wedle starszeństwa. Należą do bardzo bogatego rodu krasnoludów, ale i tak włuczą się za przygodami. Imiona nadł im (wedle tradycji tuż przy urodzeniu) ojciec, a raczej pisarz rodowy (tu wspominam scenkę z "Zemsty" Fredry z uśmiechem). Gdy się chłopcy rodzili ich ojciec bardzo był niespokojny i poddenerwowany, chodził po komnacie i powtarzał niektóre cyferki minut jakie zostały do końca porodu, przed pełna zegarową godziną (jaką? nikt nie zapisał). Czekał na tylko jednego syna, i miał juz przygotowane prastare krasnoludzkie imię, mającę przynieśc synowi męstwo i siłę. Z nerw owtarzał najpierw:

- jeszcze sześć, jeszcze sześć , jeszcze sześć minut zostało (jakby się tak urodził, o pełnej godzinie maiłby dodatkowo względem krasnoludzkich przesądów niesamowite szczęście)

A w myślach imię prastare wykuwał już w kamieniu klanowym, wpadła akuszerka, krzycząc: - Jest!! ale, nie tylko, drugi w drodze"
- Jeszcze sześć - padło z ust ojca i się na tym zacioł z podniecenia.
Pisarz zapytał:
- Jakie imię?
Usłyszł:
- Sześć.
I tak zapisał. Podobine było z nastepnym potomkiem który ujżał światło dzienne jako "Trzy". A że szokiem totalnym, i zjawiskiem niespotykanym u krasnoludów, był trzeci w drodzę potomek. To ojciec, z siebie mogł w szoku totalnym wydusić mamrotliwie tylko:
- Już.
I było po wszystkim - bo Papier księgi rodowej nie kałmie ;) i przyjmie wszystko :)

Myślę że udało mi się udowodnić, jak dziwne a zarazem klimatyczne, mogą być imiona. Najważniejsza przy nich jest historia danej osoby.

W SW pole do popisu i kombinacji imion jest iście galaktyczne ;) Może tu funkcjonować i klon ARC -1122 czyli Blizna, i Sandtrooper TD-1666 czyli Kira Okaresi czy Ewok Łatka.
A także TO-MASCH VOLASKY czy inna konwersja własnego imienia ;).

ZA-122/43 - też może istnieć bo to konkretny np: robot/ klon co tam chcecie, przede wszystkim konkretny gracz ;)

GRACZE MOŻECIE SIĘ NAZYWAĆ JAK WAM SIĘ PODOBA!!!!!! TO WASZE PRAWO!!!! A PRZYSTOSOWAĆ SIĘ MUSI "MG"

SITÓW TO MOCZ BYĆ MUSI

Krogulec 

Wysłany: 2008-01-28, 15:00   

Nie, nie mogą się nazywać jak chcą, ponieważ konto to postać, jak twoja postać umrze, zakładasz kolejne konto. Przykladowo.

Na galaxy grał ewok imieniem Eal Sei, zginął to gracz zrobił kolejne konto pt Sharr Na itd.

Farcja masz racje jestem bardzo głupi, tylko wybacz, ale ty wogóle na galaxy nie grałeś , ani 1 posta nie napisałes i nawet nie jestes zarejestrowany, a jak jesteś to nie masz dostępu do żadnej planety, bo to że po logowaniu widzisz kantyne i kart postaci to wiadomo, ale skoro nie masz dostępu do żadnej planety to daj spokój, bo tylko marnujesz swój czas na nas debili z galaxy.

Sev 

Wysłany: 2008-01-28, 15:19   

To ja mam pytanie: jeżeli jestem klonem, który odmówił wykonania rozkazu 66 i dotrwał do czasów rebelii, to co?? Nie mam rodziny, znajomych. Dlaczego nie mogę nazywać się Sev? To odbiera całą przyjemność z gry.

DARK FARCJA

Wysłany: 2008-01-28, 17:32   

Cytat:
Farcja masz racje jestem bardzo głupi, tylko wybacz, ale ty wogóle na galaxy nie grałeś , ani 1 posta nie napisałes i nawet nie jestes zarejestrowany, a jak jesteś to nie masz dostępu do żadnej planety, bo to że po logowaniu widzisz kantyne i kart postaci to wiadomo, ale skoro nie masz dostępu do żadnej planety to daj spokój, bo tylko marnujesz swój czas na nas debili z galaxy.

Krogulec widzę że niestety jesteś nie reformowalny ;(

I tu sie kruszyno mylisz i to bardzo :) szpiedzy są wszędzie ;)
Ale szkoda mi na Ciebie czasu, i nawet mi się nie chce z Tobą polemizować.
A jak widzę, poojawiłeś się tu chyba tylko po to by siać fermęt i głupotę.
A jak jesteś adminem albo graczem to Twoja sprawa, trzymaj se to w portkach dla siebie.
I nie wymagaj od innych by się przykladali to Twojego szablonu ;)

A na koniec :

Jak ginie postać gracza, to normalnym jest że tworzy on nową z nowym imieniem. Tak jest w każdym RPG - no chyba że ty innych nie znasz, ale to już twój problem ;)

SITÓW TO MOCZ BYĆ MUSI
Ostatnio zmieniony przez DARK FARCJA 2008-01-28, 17:44, w całości zmieniany 1 raz  

Krogulec 

Wysłany: 2008-01-28, 17:38   

jestem gm, jedynym mistrzem gry, administratorem i twórcą gry którą prowadze od 2 czerwca 2006 roku.

Nie zakładalem tego topicu, zrobił to darth ewok - maco z galaxy - któremu nie mam tego za złe wcale.

Skoro mówisz że sieje fermęt i głupote to odwdzięczam się : siejesz dezinformacje prawicowa larwo.

Sev 

Wysłany: 2008-01-28, 17:42   

Krogulec: bardzo cię proszę, we własnym imieniu, nie wpuszczaj polityki na łama tego forum. Człowiek wchodzi na to forum, by sprawić sobie przyjemność, a nie widzieć kolejną kłótnię. Bardzo cię proszę we własnym imieniu.

DARK FARCJA

Wysłany: 2008-01-28, 17:48   

Krogulec napisał/a:
siejesz dezinformacje prawicowa larwo.

Jaki Ty miły Lewicowy Robaku - chyba się w Tobie zadużę i ożenię a potem zjem podczas kopulacji :).

Tylko pamiętaja, że po tej ceremonii zapiszę Cię w notatniku jedynie cyferkami !!!!!!

[ Dodano: 2008-01-28, 17:50 ]
Cytat:
jestem gm, jedynym mistrzem gry, administratorem i twórcą gry którą prowadze od 2 czerwca 2006 roku.

Pewnie dlatego to taka cienizna, ktoś tu się chyba nie rozwija. Nie będzie Motylka z tej poczwarki :)

I PAMIĘTAJCIE GRACZE: Z BOGIEM TEGO GALAXY WIELKIM MG "TFURCOM" NIE NALEŻY DYSKUTOWAĆ TO JEGO TWÓR, JEGO ZASADY I JEGO KUPA .... ŚMIECHU.
SKORO MÓWI: "NIE MA TAKICH IMION" - ZNACZY NIE MA - A MY I TAK WIEMY SWOJE, BOŚMY Z INNEJ GALAKTYKI ;) TSSSSSYYYY ALE O TYM GŁOŚNO NIE MÓWMY BO SIE WYDA ;)

SITÓW TO MOCZ BYĆ MUSI

Krogulec 

Wysłany: 2008-01-28, 18:10   

Bardzo ci dziękuje Farkcjo za twoje krytyczne uwagi, mające na celu pomoc mi i graczom mojej jakże niedoskonałej gry. Twoje rady są dla mnie o tyle cenniejsze iż wiem jak trudno w dzisiejszych czasach wykrzesać nieco czasu by pomóc innym w potrzebie. Twoje zastrzeżenia i opinie są dla mnie bardzo ważne, będe dogłębnie się zastanawiał nad ich treścią, a gdybyś chciał przekazać mi coś jeszcze, proszę napisz na mój numer gg - 5527295, email krogull@interia.pl , telefon komórkowy, który podam ci na priva - proszę podaj mi swój - będe używał w chwilach w których będe potzebował dogłębnie przemyślanych,inteligentnych to znaczy twoich drogocennych rad.

z wyrazami szacunku
krogulec.

DARK FARCJA

Wysłany: 2008-01-28, 18:21   

Drogi Krogulcu,

To cudownie że dążysz do doskonałości.
Ale przed tobą jeszcze długa droga, bo galaktyka jest wielka.
Będziesz potrzebował wielu dobrych rad.
Warto byś je zawsze doceniał.
Dzięki dobrym radom otworzy się przed toba jasna i świetlana przyszłość.
To wróżę Ci ja, wróżka GALAXYA ;)

SITÓW TO MOCZ BYĆ MUSI

Odpowiedz do tematu