Star Wars Games Strona Główna Star Wars Games
Polskie forum SW Miniatures, SW X-Wing oraz SW PocketModel

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Star Wars Universe: The Dawn of Heroes

Będziesz grał w Star Wars Universe: The Dawn of Heroes?
Tak,zamierzam wziąć udział w becie gry
30%
 30%  [ 3 ]
Tak,zagram w pierwszą pełną wersję gry
20%
 20%  [ 2 ]
Nie wiem
30%
 30%  [ 3 ]
Nie
0%
 0%  [ 0 ]
Eee pierwszę słyszę,o tej grze
20%
 20%  [ 2 ]
Głosowań: 10
Wszystkich Głosów: 10

Autor Wiadomość
paweljsw1 

Wysłany: 2010-12-14, 20:48   Star Wars Universe: The Dawn of Heroes

Za Star Wars Extreme
"Podejmij wyzwanie i wraz z oddanymi kompanami weź udział w krwawych igrzyskach. Skompletuj nieustraszoną drużynę, złożoną z przemytników, Mandalorian i wybrańców Mocy. Skorzystaj z bogatego ekwipunku, w którym znajdziesz m.in. karabiny blasterowe, wibroostrza oraz legendarne miecze świetlne. A potem miej odwagę stanąć naprzeciw Twych rywali na świętym piasku areny...

Arena odległej planety Adumar stanie się miejscem rywalizacji już od 2 stycznia 2011 roku, wraz z premierą wersji beta darmowej gry przeglądarkowej Star Wars Universe: The Dawn of Heroes. Stwórz swoją unikatową postać w oparciu o znane ze świata Star Wars gatunki, profesje oraz umiejętności. Wyspecjalizuj się w określonym systemie walki i dobierz zrównoważoną drużynę, która nie będzie miała sobie równych. Weź udział w klasyfikowanych turniejach, dołącz do jednej z licznych frakcji, stań się wschodzącą legendą odległej galaktyki…"
Więcej w artykule http://sw-extreme.com/article,474,gra-swex.html

Według mnie zapowiada się świetnie,to chyba największy fanowski projekt od czasów powstania Biblioteki Ossus.Gra będzie darmowa,do dyspozycji graczy oddane będą 3 klasy i 12 gatunków(w tym człowiek),jednak gra będzie cały czas rozwijana i ilość gatunków z całą pewnością wzrośnie.Rozgrywka będzie toczyć się się głównie na arenie,ale bothańscy szpiedzy donoszą także o walce w kosmosie.
Ja zamierzam wziąć udział w becie gry bo zapowiada się naprawdę znakomicie,mam nadzieję że nie będę jedyny.Aha jeśli ktoś boi się że nie przyjmą go do Bety niech będzie spokojny,jak na razie tylko 30 graczy(beta testerów ma być 100) wyraziło taką chęć,co oznacz że macie praktycznie pewność że zostaniecie przyjęci.Ewentualnie wystarczy trochę pospamować ;-)
Screen z gry: http://sw-extreme.com/upl...ka_przyklad.jpg

frakom 

Wysłany: 2010-12-15, 20:49   

jak można zgłosić się do bety

chętnie kupię
marę jade jedi
gannera rhysode

sprzedaję Captaina Rexa z TCW i R2D2 Astromech droid z RoTSa i trochę C i UC

paweljsw1 

Wysłany: 2010-12-16, 00:19   

To bardzo proste.Jeśli nie masz założonego konta na portalu to klikasz tutaj żeby się zarejestrować .Gdy już założysz konto wchodzisz w "moje konto" i niżej pod "DODATKOWE INFORMACJE" zaznaczasz "Chcę testować betę".Najprawdopodobniej do rozpoczęcia beta testów to jest 2 stycznia twoje zgłoszenie będzie miało statut "Zgłoszenie nie zaakceptowane".
Gorąca zapraszam do udziału w becie.

Odpowiedz do tematu