Star Wars Games Strona Główna Star Wars Games
Polskie forum SW Miniatures, SW X-Wing oraz SW PocketModel

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
Encyklopedia Ossus

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: DantE
2010-04-17, 17:18
Star Wars Customizable Card Game (Decipher)
Autor Wiadomość
Lord Nekhrantus 

Wysłany: 2010-04-06, 16:12   Star Wars Customizable Card Game (Decipher)

Witam. Wiem, że to nie jest do końca odpowiedni dział, jednak wydaje mi się, że jest najodpowiedniejszy ze wszystkich :-P . Czy słyszał ktoś kiedyś o karciance Star Wars CCG? Bądź zna zasady/posiada karty czy nawet gra? Albo chciałby się zaznajomić z ową karcianką? Ciekawi mnie czy są jacyś chętni w naszym kraju do poznania SWCCG? Nie dajcie umrzeć legendzie! W Was jedyna nadzieja! Wystarczą chęci!

Manfred 

Allegro nick: wwmww
Wysłany: 2010-04-06, 21:06   

mam sporo kart jak byś chciał ;)

DantE 
Administrator
Site Admin

Allegro nick: DantE2
Wysłany: 2010-04-06, 21:24   

Wiem że karcianka ta mimo tylu lat nie wydawania nie umarła i powoli odradza się u nas o czym może świadczyć między innymi wzrost aktywności na Allegro.
Mogę zdradzić, że może w ten weekend albo na początku przyszłego tygodnia zagości oddzielny dział poświęcony SWCCG, na który postaram się ściągnąć kilka osób z którymi utrzymuję kontakt. Na forum zostaną przeniesione materiały ze starej strony Selonii.

Lord Nekhrantus 

Wysłany: 2010-04-06, 21:55   

Dziękuję Ci DantE! To się nazywa oddanie sprawie! Będę się za Ciebie modlił ;-) .

Manfred, na tą chwilę kupować nie będę, a na wymianę też nie mam za dużo, bo dopiero zacząłem grać. Ale mam nadzieję, że przyczynisz się do odrodzenia SWCCG ;-) .

No, na razie czekamy na osobny dział, co pozwoli nam się swobodnie rozwijać. Od siebie mogę tyle dać, że postaram się zbierać chętnych ludzi, aby dział tętnił życiem. Pozdrawiam!

hackeradyn 

Wysłany: 2010-04-06, 23:51   

Lord Nekhrantus,

Ja bym sobie tez w to pogral. Niestety na razie nie mam kart. Ale jest kilka problemow.

1. Nie ma graczy.
2. Nie ma Turniejow
3. Z tego co wiem sa zwolennicy i przeciwnicy dodatkow autorskich, ktore utrzymuja ta gre przy zyciu.

Ale jezeli sa jacys gracze w Krakowie to kontaktujcie sie ze mna prosze. Moze cos zorganizujemy.

Lord Nekhrantus 

Wysłany: 2010-04-07, 15:35   

No i właśnie tutaj zaczyna się nasze zadanie. Co prawda kilka ludzi w Polsce jest grających, jednak głównie musimy opierać się na własnych siłach i zarażać jak najwięcej ludzi. Oczywiście, że turniejów nie ma, bo skoro ludzi nie ma za dużo, to turniejów też nikt nie chce organizować. Nie rozumiem ostatniego punktu. Co to są dodatki autorskie? Chodzi o Virtual Sety (czyli sety to gry w sieci)? Jeśli o to chodzi, to ja jestem całkowitym tego przeciwnikiem. No chyba po to są karcianki, RPGi i bitewniaki, ażeby nie siedzieć przy kompie, tylko polegać na własnych umiejętnościach, swoich kartach/figurkach i tym, czy stół przypadkiem nie jest za krzywy ;-) .

hackeradyn 

Wysłany: 2010-04-07, 20:13   

Lord Nekhrantus,

Cytat:
Co to są dodatki autorskie?

Sa to dodatki (nakladki na karty) stworzone przez fanow z calego swiata, w celu utrzymania przy zyciu karcianki. Drukujesz je i mozesz nimi grac. Jak bede mial czas to poszukam linka do tych dodatkow.

Raquel 
Sith Lord

Wysłany: 2010-04-07, 21:33   

Ceny karcioszek nie są jakieś wygórowane więc można by było zrobić jakąś promocję ;) sam ciekawiłem się pewnego czasu tą karcianką ale z powodu jej "śmierci" przestałem się nią interesować. Jeżeli by coś się ruszyło to były by nie powiem ciekawie.

bbartolus 

Wysłany: 2010-04-08, 15:17   

hackeradyn napisał/a:
Nie ma graczy.

Ja gram, może pare kolegów by się znalazło. Janek mówił że jakbyśmy zebrali ludzi to turnieje mógłby robić, wpisowe by było np. 5zł, a każda osoba to booster

Szukam Mouse Droid, Rodian Brute, Ewok, Ugnaucht Demolitionist.

Mój sklepik: http://www.dante.xon.pl/s...opic.php?t=1804

hackeradyn 

Wysłany: 2010-04-08, 19:31   

bbartolus,

Cytat:
Ja gram, może pare kolegów by się znalazło.

To proponuje sie zebrac w niedziele przed Release MOTF. Zaznajomimy sie z karcianka, pozamawia sie jakies boostery i zorganizujemy na poczatek turnieje. Jak sie scena rozwinie pomyslimy o lidze.

DantE 
Administrator
Site Admin

Allegro nick: DantE2
Wysłany: 2010-04-17, 17:19   

Dział już założony.

Odpowiedz do tematu