Star Wars Games Strona Główna Star Wars Games
Polskie forum SW Miniatures, SW X-Wing oraz SW PocketModel

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
Encyklopedia Ossus

Poprzedni temat «» Następny temat
Mistrzostwa Krakowa 2010

Czy zamierzasz sie pojawic sie na MK?
Tak
70%
 70%  [ 28 ]
Nie
30%
 30%  [ 12 ]
Głosowań: 40
Wszystkich Głosów: 40

Autor Wiadomość
hackeradyn 

Wysłany: 2010-03-12, 16:07   

Ultimate,

Cytat:
Mam pytanie odnośnie rozpiski?

Czy mamy wydrukować tą specjalną kartę?

Raczej nie wystarczy zwykla kartka. Nie mam pojecia czy sa juz nowe karty do zmienionych zasad. Chyba nie ma.

kosssa4 

Wysłany: 2010-03-12, 16:18   

Jaką specjalną kartę?
Nie mogę tego znaleźć w pierwszym poście. Nie można na zwykłej kartce napisać tego co jest w pierwszym poście?

hackeradyn 

Wysłany: 2010-03-12, 16:33   

kosssa4,

Tak wystarczy zwykla kartka.

kuba 1999 

Wysłany: 2010-03-12, 16:39   

Nie przyjadę idę do szpitala z tymi kręgami :cry: :cry: :cry:

Darth Maulek

Wysłany: 2010-03-12, 19:28   

Liga DCI jak to sprawdzic pojecie nie mam jaka mam

kosssa4 

Wysłany: 2010-03-12, 20:15   

Jaka "liga DCI"?

hackeradyn 

Wysłany: 2010-03-12, 20:41   

Darth Maulek,

Cytat:
Liga DCI jak to sprawdzic pojecie nie mam jaka mam

Tez nie wiem o co Ci chodzi. Rozumiem, ze o numerek DCI?

Jesli tak to otrzymujesz go w sklepie - musisz go sobie wyrobic. Mozesz to spokojnie zrobic w Smoku w Krakowie.

Darth Maulek

Wysłany: 2010-03-12, 20:44   

aha czyli jak juz bralem udzial w turniejach w smoku w katowicach to mam ten numerek?

kosssa4 

Wysłany: 2010-03-12, 20:46   

No musisz go mieć ze sobą. Jeśli turnieje nie były sankcjonowane to będziesz się mógł zarejestrować na miejscu.

Darth Maulek

Wysłany: 2010-03-12, 20:54   

oki to mam

Tsavong Lah 

Wysłany: 2010-03-12, 23:49   

kuba 1999 napisał/a:
Nie przyjadę idę do szpitala z tymi kręgami

Powiem tyle: Dajcie mi krzesło...

Jak rozumiem wszyscy gotowi itd. Nikt się nie wycofuje, żadnych problemów, żadnych (miejmy nadzieję) spóźnień.
To cieszy, ale Zobaczymy jutro. ;-)

Sobota - Tańcz Głupia

codakpl 

Wysłany: 2010-03-13, 21:35   

Panowie.Ja wasz sławny reporter :-D zdam pierwsza relacje z MK.

Gracze nie zawiedli.Było mnóstwo osób z Krakowa , ale także spora liczba przedstawicieli innych miast.Walki odbywały się tak jak zapowiedziano 5 rund, a potem 8 najlepszych rozgrywało ostateczne walki(wyniki wstawi kto innny bo jak pisze to oni zapewne jeszcze grają)

Turniej mimo że w miarę dobrze zorganizowany miał wielkie opóźnienie. Pierwsza walka zaczęła się nie o 11 lecz o 12.15 :-/ . Potem także eksterminacje ciągnęły się bardzo długo(tak mówie o paladynie i kunie :-P )

Z zebranego prze ze mnie wywiadu wynika że kuna był zdecydowanym faworytem(niestety został daleko w tyle), czasami mówiono też i o paladynie. Niesprawiedliwi gracze oczywiście na ostatnie miejsce typowali najmłodszych :-x , co mogło by być uznane za nietakt.

Brak sędziów dał się odczuć. Przez ich brak dochodziło do rękoczynów.Bohaterem stał się Świnia który własnoręcznie zarzegnał spór paladyna z kuną( zdjęcia wstawi kłakó), którzy prze ponad pół godziny kłócili się o rzeczy całkowicie nie potrzebne.

Krótko podsumowując MK oceniam na 7.5/10. Następnym razem trzeba załatwić kompetentnych śędziów oraz ograniczyć wszelkie opóźnienia, ponieważ nie wszyscy są z Karkowa i muszą dojechać do domu.

~codakPL 8-)

:arrow: Ciekawostka
Dzisiaj ok. godziny 20.30 przy wjeździe na A4 trwała akcja policji podczas której badano trzeźwość.(podobno złapano tam jednego z graczy- xxxx)
Świat-256

Potęga mandalorian!!!!

Darth Ados 

Wysłany: 2010-03-13, 21:43   

Kto wygrał MK?

kuba 1999 

Wysłany: 2010-03-13, 22:29   

Codakpl bardzo dobry reportaż.mam nadzieję że kłakó wstawi szybko zdjęcia

Kłakó 

Allegro nick: Karolu94
Wysłany: 2010-03-14, 00:11   

codakpl napisał/a:
Bohaterem stał się Świnia który własnoręcznie zarzegnał spór paladyna z kuną

codakpl, w połączeniu ze wspomnieniami z turnieju, czytając to zdanie leżałem pod stołem ze śmiechu... :D

Owszem, Kłakó szybko wrzuci zdjęcia, już się uploadują... :P

A tymczasem, moja skromna relacja z mojej skromnej gry. :D

Co prawda 19. miejsce na 31 graczy nie robi wielkiego wrażenia, ale fajnie było pograć z kimś innym niż zazwyczaj :)

Mój skład:
Jedi Master Kit Fisto
Grand Master Yoda
Captain Rex
R2-D2, Astromech Droid
Lobot
Human Bodyguard
Gran Raider

Reinforcements:
Ugnaught Demolitionist x4
Mouse Droid
Caamasi Noble

Wiem że nic specjalnego, ale lepszego nie wykminiłem. Jeżeli kogoś dziwi totalnie odpałowy Bodyguard, to powiem, że w 5. grze uratował mi dupę, bez niego bym przegrał... :D

No więc tak
1. mecz Kłakó vs. Darth Maulek

Jego skład:
Canderous Ordo
Mandalorian Captain
Mandalorian Scout x4
Whiphid Tracker
R7 Astromech Droid
ASN Assassin Droid
Mouse Droid

Mapa: Imperial Base

Miałem nadzieję na wina. Już w bodaj drugiej turze Rex wbił 60 Canderousowi. Potem przeciwnik popełnił błąd, wchodząc do "gambitowego" pomieszczenia overridem i jednym scoutem. Zamktąłem się z nim overridami i Kit dobrał się do Scouta, a Rex załatwił override'a. Potem jednak zaszedł mnie Canderousem i spółką od drugiej strony, i gdyby nie za...ste (proszę wstawić co komu pasuje :P) save'y na ASN i granaty (wszystkie wyszły :D) to bym przegrał. Na szczęście uniknąłem zagłady i throw Yody narobił zniszczeń, a Rex wystrzelał resztę. Win dla mnie.

2. mecz Kłakó vs. Kalam

Jego skład:
General Rieekan
General Dodonna
Cad Bane
Hondo Ohnaka
Luke Skywalker, Rebel Commando
Leia, Bounty Hunter
Elite Rebel Commando x2
Mouse Droid

Gra była ciężka. Trochę zwaliłem ruch i w drugiej turze zszedł Rex. Zdołałem tylko ubić jednego Elite Rebel Commando, i po samobójczej misji Kita zakutałem jeszcze Luke'a, ale Cad i spółka zrobili swoje. Pierwszy lose.

3. mecz Kłakó vs. Sukiennik

Jego skład:
Leia Skywalker, Jedi Knight
Lobot, Computer Liaison Officer
Cad Bane
Han Solo, Galactic Hero
R7 Astromech Droid
Rodian Brute x2
General Dodonna
Mouse Droid x3
Ugnaught Demolitionist x2
Ewok x2
Peace Brigade Thug x2
Tusken Rider

Pierwsza myśl: WTF?! Przeliczyłem dwa razy jego punkty, ale niestety (:P) wszystko się zgadzało.. :P W pierwszej turze, po Tow Cable'u, wystawiłem sie Rexem, licząc na farta i chciałem ubić Leię. Jak zwykle się przeliczyłem i Rex zszedł od Cada, a leia dostała tylko 40 damagu. Potem udało mi się zthrowować dwóch thugów i jakieś pionki, a na końcu w akcie desperacji świniaki zabijały mousy :D. Na samym końcu jeszcze był przebłysk nadziei, że Cad nie trafi (wtedy Fisto by go ubił i miałbym całkiem sporą szansę jeszcze na wina), ale oczywiście tragił i było po grze :P. Drugi lose.

4. mecz Kłakó vs. Tyka

Jego skład:
General Grievous, Droid Army Commander
San Hill
Lobot
IG-88, Assassin Droid
4-LOM, Droid Mercenary
R7 Astromech Droid x2
Gha Nachkt
Mouse Droid

Reinforcements:
Caamasi Noble x3
Mouse Droid x2

Mapa: Muunilinst Grand Plaza

Jak się okazało, nie doceniłem droidów. Nie zwróciłem uwagi na 3 overridy przeciwnika, i po moim błędzie w pierwszej turze zeszli Rex i R2. Potem jedynie Tyka nie zwrócił uwagi na Yodę, który zthrowował 3 Caamasi i mousa, ale tak czy inaczej trzeci lose.

5. mecz Kłakó vs. macbb

Jego skład:
Darth Vader, Legacy of the Force
Thrawn (Mitth'raw'nuruodo)
Arica
Snowtrooper Commander
Shock Trooper
Snowtrooper x3
Stormtrooper
Czerka Scientist

W tym meczu miałem nadzieję, że pójdzie łatwiej niż dotychczas, bo przeiwnik nie miał overrida. Pospinałem się, gdy po Tow Cable'u zdołał zobaczyć i zdjąć R2 Aricą. Na szczęście ustawienie pozwoliło mi na zdjęcie jej Rexem juz w tej samej turze. Co prawda miałem 2 kilo w gaciach, gdy okazało się, że Rexowi zostało 10hp, więc rzuciłem wszystko żeby go chronić (zeszły chyba 3 świniaki, mouse i wspomniany już bodyguard :D). Udało mi się utrzymać Rexa przy życiu, a potem throw trochę zapsuł w szeregach Snowtrooperów. Pod koniec nadszedł Wielki Czarny, który wszystko bierze w płaszcz, jednak po serii nieudanych save'ów przeciwnika zszedł od poczwórnych ataków Yody i Kita. Na końcu urządziliśmy funowy odpał z zabijaniem Czerki i Snowtroopera przez świniaki, które po ubiciu Czerki zostały zdezintegrowane przez białego. Throw Yody był tylko formalnością. Drugi win.

Mistrzostwa jak dla mnie wypadły ok, choć zachowanie Paladyna i Kuny było raczej nie fair wobec graczy z innych miast, którzy może wciąż jeszcze pociskają do domów :/. Było jeszcze kilka kłótni i niby wałów, z którymi nikt nie wie jak naprawdę było. Trochę rozpierduchy było też przy rozdawaniu nagród poza top 8, ale to przez ilość graczy i mało miejsca przy Smoku. Jednakże "EPIC FAIL", jak zostało nazwane pi**dolnięcie stołu Kuny i Paladyna na ziemię był wydarzeniem, dla którego warto było się pojawić :D:D Ci co byli potwierdzą :D

Oceniam całe zawody na 8/10, bo organizacja legła w gruzach podczas turnieju, a brak sędziego ostro dawał się we znaki.. Jednakże fajnie było pograć, dzięki wielkie wszystkim którzy byli!!

Zdjęcia wkrótce, prawdopodobnie jutro ;)
Ostatnio zmieniony przez Kłakó 2010-03-14, 13:04, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu