Star Wars Games Strona Główna Star Wars Games
Polskie forum SW Miniatures, SW X-Wing oraz SW PocketModel

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Wewnętrzne spory.
Autor Wiadomość
Raquel 
Sith Lord

Wysłany: 2009-08-20, 14:17   

Teraz już wiem że komuś upadły ambicje i ego które musiał dopompować :] wiec Danielu :) Pyskuj sobie dalej, pisząc że nikomu nie wbiłeś noża plecy ośmieszasz się. Co mówiłeś o Radku i Bastku ? Obrabiałeś im tyłki jak tylko się dało. Że są nooby, że są naiwni i dają się leszczyć, że możesz im cisnąć każdy crap za dużą kasę. Przyznam że sam leszczyłem ale nikogo z osób które znałem ze smoka :) I nie insynuowałem przeciwko nikomu by ten był niżej w lidze bądź turnieju jak to to robiłeś ty i paru jeszcze przeciwko Bastkowi.
A co do dowodów na twoje oszustwa to podam tylko jeden o którym wie dużo osób ja dowiedziałem się przypadkiem - ustawianie rzutu (położenie kości na interesującej nas wartości). Prawda że to świetna mało uczciwa umiejętność która przychodzi z latami grania ? A miała to być gra zależna po części od szczęścia w rzutach :)

i tak na koniec :
Cytat:
Widzę że zachowujesz resztki kultury

Tobie jednak już zabrakło.

To był mój ostatni post. Jak widać nie udało Ci się mnie wkurzyć :) Gdybym miał coś na sumieniu jak twierdzisz to nie zachowywał bym tak stoickiego spokoju.

ps. Według Ciebie winni się tłumaczą, a co mają robić niewinni :lol: ? Iść jak barany na rzeź ? Brak logiki :)

NaVaR 
Moderator
Tytuł książki

Allegro nick: navarski
Wysłany: 2009-08-20, 15:00   

bastekkk: wszystko w ramach rozsądku, dobrego zachowania, net-etkiety, regulaminu forum i prawa obowiązującego w naszym kraju.

| navar (at) sith.pl | #GG: 2694679 | NaVaR's Collection | NaVaR's Mini-Shop | NaVaR's Squads
RS:28/60 (54) | CS:6/60 (7) | RotS:10/60 (10) | UH:22/60 (33) | AT-AT:0/1 | AoE:4/4 (5) | CotF:28/60 (44)
BH:19/60 (23) | A&E:9/60 (13) | TFU:8/60 (12) | BoH:0/17 | LotF:22/60 (25) | KotOR:9/60 (13) | TCW:0/40
Galactic Empire: 118 (10) | Sith: 29 | Mandalorian: 17 | Fringe: 62 | YV: 1
Razem: 165/762 (239) - 22%

Nergal
Noob Hunter :-)

Allegro nick: flamementor10
Wysłany: 2009-08-20, 16:27   

Ja wam powiem tak........

dla mnie turnieje to dobra zabawa i spotkanie się z kumplami których (niestety :( ) tak rzadko widzę.. Co prawda płacąc wpisowe (niezależne jaką kwotę) mam nadzieje że oprócz wygranej (która i tak nie jest nigdy zbyt duża bo z reguły jestem 3 i mam jakiegoś zakichanego klocka a nie R czy VR :P ) dobrze się pobawię i zrobię do bry interes czy dwa ^^..

I szczerze dla mnie kłótnie są bez sensu bo wszyscy ustalaliśmy regulamin ligowy i na pewno na turnieju w B-B też był regulamin którego większość używa.

I jak dla mnie to jak ktoś wałuje albo kradnie albo oszukuje albo nie wiem co on / ona tam robi to powinno się czynić z tymi przypadkami tak.....

Oszustwo - Kara/wywalenie z turnieju
Natrętne oszustwa - usunięcie z ligi
KRADZIEŻ :!: - bez gadania kontakt z policją i udupienie takiego kogoś ........

Bo wyjaśnienie " JA PRZYJACIÓŁ NIE WRZUCAM DO PAKI " nie jest wyjaśnieniem , bo jeżeli ktoś Cię okrada to już nie jest nawet Twój kolega (ja mam takie rozumowanie chodź nigdy nikogo nie wykablowałem :P a ktoś mi gwizdnął kiedyś 20 zł w smoku :( )

Tak więc reasumując : Nie twórzmy tutaj kłótni bo to tylko MY jesteśmy sobie winni tego wszystkiego......

Gdybyśmy od początku egzekwowali takie przypadki to by tego nie było.......

Tak jest niestety na całym świecie ...

In Flames - Come Clarity

Tsavong Lah 

Wysłany: 2009-08-20, 16:29   

Raquel napisał/a:
Obrabiałeś im tyłki jak tylko się dało. Że są nooby, że są naiwni i dają się leszczyć, że możesz im cisnąć każdy crap za dużą kasę.

To było o Pocketach bo na miniaturkach bastkkka nie leszczyłem. Radka zdażało mi się leszczyć i na tym i na tym. Po długim czasie grania bastek okazał się spoko a co do Radka. Nigdy go nie uważałem za kolegę ani osobę wartą jakiejkolwiek uwagi. Ja osobiście tępie frajerstwo i tu akurat tępiłem z jeszcze zyskiem. Dziś (w dzisiejszych standardach) leszczenie jest w minisach na porządku dziennym i leszczy każdy. Sam również to robisz/robiłeś więc nie opowiadaj tu jaki jesteś niewinny.
Raquel napisał/a:
Teraz już wiem że komuś upadły ambicje i ego

Jeżeli uważasz że moje ambicje są związane z miniaturkami to się mylisz. Najwyraźniej mówisz to na swoim przykładzie :-) więc mało tego jesteś jeszcze no-life'em, szkoda zawsze współczułem takim ludziom...
Raquel napisał/a:
I nie insynuowałem przeciwko nikomu by ten był niżej w lidze bądź turnieju jak to to robiłeś ty i paru jeszcze przeciwko Bastkowi.

Nie interesuje mnie walka korsarza z bastkiem o punkty... Jeśli chcesz wiedzieć to ja zaproponowałem krupie jeszcze jedną rundę żeby Kuna nie dał pt. Korsarzowi. Bastkowi pomagam od kiedy zaczął grać w minisy i jak trzeba będzie to pewnie mu się podłożę.
Raquel napisał/a:
A co do dowodów na twoje oszustwa to podam tylko jeden o którym wie dużo osób ja dowiedziałem się przypadkiem - ustawianie rzutu (położenie kości na interesującej nas wartości). Prawda że to świetna mało uczciwa umiejętność która przychodzi z latami grania ? A miała to być gra zależna po części od szczęścia w rzutach :)

Hehehe. Jesteś prze... Nie kminie cie gościu: Po pierwsze jest to wyssana z palca bzdura bo ty to wymyśliłeś we wtorek na turnieju kiedy rzucona przeze mnie kość z 20/30 cm upadła na planszę i potoczyła się jedną lub dwie ścianki. Po drugie trzeba być idiotą żeby wierzyć w rzeczy typu: no nauczyłeś się dobrze rzucać kością i wogóle... Otóż nie zauważyłeś pewnie że k20 nie da się "położyć" i jest tak zbudowana że dobre wyniki nie są z tej samej strony. Po trzecie nikt nigdy mi tego wcześniej nie zarzucił i nikt nie mówił że tak robię, no i po czwarte a najważniejsze; zawsze wystawiam pewny skład, nigdy nie opiera się on na szczęśliwych rzutach.

Powiem tak nigdy nie miałem super rzutów i choć nie były słabe to pomagały od czasu do czasu. Przykład; na ostatnim turnieju grałem 4 razy i wyrzuciłem tylko jedną 11 Na inicjatywę, a i krytyk był tylko jeden, w dodatku zbędny. Zapytaj bastka i Kuny jakie miałem ostatni save na vonduna. udawał się jeden na 5, rzucałem trójki, piątki...
Poza tym jak nazwiesz rzuty kuny który rzuca dezintegrację zawsze w najważniejszym momencie i evade'uje sie 3/4 co?

Twój hit nie przeszedł spróbuj czegoś innego.
Raquel napisał/a:
Jak widać nie udało Ci się mnie wkurzyć :) Gdybym miał coś na sumieniu jak twierdzisz to nie zachowywał bym tak stoickiego spokoju.

Dobrze dobrze oczywiście stoicki spokój ;-) Twoje bajki to hit a na twe oczustwa są świadkowie. Widzisz nie chciałem cie wkurzyć zobacz sobie wcześniej bo mówiłem już po co piszę.
Raquel napisał/a:
ps. Według Ciebie winni się tłumaczą, a co mają robić niewinni ? Iść jak barany na rzeź ? Brak logiki :)

Tłumaczą się wszyscy, a ty jako winny masz do tego prawo.

Sobota - Tańcz Głupia

bastekkk 
Lord ShaOlin

Wysłany: 2009-08-22, 17:55   

Raquel napisał/a:

Ja osobiście nie spotkałem sie z tym aby Tsavong Lah kiedykolwiek oszukiwał w grze.

Raptor 

Allegro nick: raptor7777
Wysłany: 2009-08-22, 22:21   

Ale jak byście to załatwili między sobą osobiście to by się nic złego nie stało ;)
a tak większość osob obecnych na forum nie wie o co kaman...
i może dobrze ;]

RotS-max ^^
Brakuje mi 213 figurek ze wszystkich serii.
Ktoś sprzedaje Bane? :)

Nergal
Noob Hunter :-)

Allegro nick: flamementor10
Wysłany: 2009-08-23, 12:30   

I dlatego Raptor to jest w dziale Kraków i nie koniecznie musisz wiedzieć o co kaman i tego czytać

In Flames - Come Clarity

Exar-Kuna 
Mistrz PL SWM 09'

Wysłany: 2009-08-23, 22:28   

Jeżeli chodzi o moje zdanie, to żal mi was...

MiKaj 
Geniusz

Allegro nick: mikaj001
Wysłany: 2009-08-23, 23:12   

Bez urazy, ale wam współczuję. Z tego co tu piszecie wychodzi, że tam macie gorzej niż w polskiej lidze i sejmie razem wziętych. U nas w Wawie nigdy nie było żadnych lig, punktów, układów (oprócz normalnej turniejowej klasyfikacji), i to chyba lepiej, bo jak widać takie rzeczy psują ludzi :-( Jak kto gra wszyscy widzą, ja na turnieje przychodzę nie po nagrodę czy zdobycie jakiegoś prestiżu, ale po to żeby spędzić parę godzin na grze z kumplami.

Odpowiedz do tematu