Star Wars Games Strona Główna Star Wars Games
Polskie forum SW Miniatures, SW X-Wing oraz SW PocketModel

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
ForceFCCG

Poprzedni temat «» Następny temat
Wewnętrzne spory.
Autor Wiadomość
Ultimate 

Allegro nick: DarthIgor14
Wysłany: 2009-08-18, 20:55   

Raquela bo chcial kogos przekupic i ukradl figurke mandalore the indomitable mojemu koledze

[ Dodano: 2009-08-18, 21:59 ]
Raquel to oszust oszukuje wszystkich i jest zlodziejem!!!!!!!!1 :evil:

Mój sklep:http://www.dante.xon.pl/starwars/viewtopic.php?t=1685

cwk88 
Outcast ;)

Wysłany: 2009-08-18, 22:03   

Koleżko, obelżywie odpisujesz na post sprzed kilku miesięcy - generalnie większość Twoich postów nie ma sensu, chwalisz się nie - istniejącą figurką alternatywnego odlewu Rexa, a teraz próbujesz przykleić szanowanemu na forum userowi tytuł złodzieja rzucając kilka ogólników i obelg? Powiem tak - nie moja sprawa, ale powinieneś się zastanowić nad swoim postępowaniem, bo ja za podobne wyuzdanie językowe przez miesiąc na forum wejść nie mogłem - nie mówiąc o tym, że możesz kogoś rozzłościć swoimi wyssanymi z palca (IMO) oskarżeniami.

Tsavong Lah 

Wysłany: 2009-08-19, 08:38   

cwk88, to prawda Raquela wyrzucili z turnieju bo w Krakowie mówił kolega.
cwk88 napisał/a:
Koleżko, obelżywie odpisujesz na post sprzed kilku miesięcy - generalnie większość Twoich postów nie ma sensu, chwalisz się nie - istniejącą figurką alternatywnego odlewu Rexa

Zobacz na jego wiek. ;-) Z tego co słyszałem to prawda wszyscy u nas to wiedzą. Nigdy jednak nie sądziłem że Raquel może coś ukraść. Zrobił co prawda rok temu przekręt w lidze co było jawnym oszustwem, ale żeby kraść... :roll:
cwk88 napisał/a:
a teraz próbujesz przykleić szanowanemu na forum userowi

Nie wiem co sobie myślisz o Raquelu to twoja sprawa, gdybyś jednak kiedyś wpadł do Krakowa z rozczarowaniem zmieniłbyś zdanie. :-/ Powiem tak: o poszanowaniu nie świadczy ilość postów tylko charakter, a ty go znasz tylko z forum... Ludzie (widzę to codzień na forum) piszą tylko żeby się pokazać, gdybyś poznał każdego naprawdę zdziwiłbyś się bardzo jak różnią się w rzeczywistości od tego co pokazują na forum. A i jeszcze, szczerze jak raquel jest szanowanym userem to ty cwk88, Ja, masterYoda, czy nawet Ultimate, powinniśmy być ubóstwiani.

Sobota - Tańcz Głupia

Raquel 
Sith Lord

Wysłany: 2009-08-19, 10:39   

Ultimate napisał/a:
Raquela bo chcial kogos przekupic i ukradl figurke mandalore the indomitable mojemu koledze

[ Dodano: 2009-08-18, 21:59 ]
Raquel to oszust oszukuje wszystkich i jest zlodziejem!!!!!!!!1 :evil:

Kolego (może dziecko prędzej) - Przekupstwo ? Gość zaoferował mi zwycięstwo za deal figurki :) więc kto przekupywał ? Złodziej ? Figurka została na stole + właściciel został o tym fakcie poinformowany + wszyscy gracze wiedzieli że muszę się zbierać do domu na ostatniego bus'a :) . Na zakończenie dodam że dostałem głosy że ktoś z B-B próbował opchnąć w różnym osobom identycznego Mando. A właściciel chciał ode mnie dużo zawyżonej kwoty za tą figurkę choć dobrze wiedział że jej nie miałem u siebie. Mogłem mu zwrócić jedynie cześć żądanej kwoty ponieważ poczuwałem się tylko do zaginięcia figurki. Kolega nie odpowiadał, nie wiem z jakiego powodu.

Tsavong Lah napisał/a:
Zrobił co prawda rok temu przekręt w lidze co było jawnym oszustwem, ale żeby kraść... :roll:

Oczywiście Ja zrobiłem :) zwłaszcza że to nie mnie zależało na 1 miejscu, nie ja organizowałem 3 turnieje "ligowe" pod rząd w jednym dniu by być wyżej niż ... Ty ?
A wracając do uczciwości, przypomnieć Ci wczorajszy turniej ? Dobrze wiem skąd masz Hana :) Gdyby daje kontynuować to nikt z pierwszych 4 miejsc jakie są teraz w lidze nie jest "czysty" bo każdy ma coś na sumieniu (a stawka jest duża :])

Tsavong Lah napisał/a:

cwk88 napisał/a:
a teraz próbujesz przykleić szanowanemu na forum userowi

Nie wiem co sobie myślisz o Raquelu to twoja sprawa, gdybyś jednak kiedyś wpadł do Krakowa z rozczarowaniem zmieniłbyś zdanie. :-/ Powiem tak: o poszanowaniu nie świadczy ilość postów tylko charakter, a ty go znasz tylko z forum...

Zgadzam się w 100% co do postów :) A jeżeli tobie nie podoba się mój "charakter" to sorry
Winnetou :) ale nie znam tylko Ciebie, mam jeszcze wielu znajomych którym mój "charakter" odpowiada i jesteśmy świetnymi znajomymi :) Wiesz mi również twój "charakter" również nie odpowiada i co ? Mam zaraz z tego powodu się zastrzelić ? heh :)

Tsavong Lah napisał/a:

Ludzie (widzę to codzień na forum) piszą tylko żeby się pokazać, gdybyś poznał każdego naprawdę zdziwiłbyś się bardzo jak różnią się w rzeczywistości od tego co pokazują na forum. A i jeszcze, szczerze jak raquel jest szanowanym userem to ty cwk88, Ja, masterYoda, czy nawet Ultimate, powinniśmy być ubóstwiani.

Kultura wymaga aby szanować starszych :) Yode znam i mogę go szanować :) a co do ubóstwiania , spraw cuda jakieś, chodź po wodzie osmt like that to zacznę cię ubóstwiać :)

I pamiętaj nie trzeba być cwaniaczkiem, fail gangsta by ludzie cię lubili :)

Pozdrawiam i życzę miłego dnia

Tsavong Lah 

Wysłany: 2009-08-19, 21:16   

Raquel napisał/a:

Dziękuję to miło z twojej strony. Co do
Raquel napisał/a:
Oczywiście Ja zrobiłem :) zwłaszcza że to nie mnie zależało na 1 miejscu, nie ja organizowałem 3 turnieje "ligowe" pod rząd w jednym dniu by być wyżej niż ... Ty ?

Daj spokój w takim razie czemu mi nie powiedziałeś że są żebym mógł przyjść... Proszę cię daruj sobie :roll:
Ja jedynie służyłem pomocą i wyjaśniłem koledze cwk88 jak bardzo się myli. Jak to mówią: ludzi poznasz po czynach a nie po słowach. W twoim przypadku jest to 100% racja. Ile osób już "wykiwałeś"? Gościa od Mandalora, bastkka podczas wczorajszej gry? Kogo jeszcze? Może tobie wydaje się że jest wszystko ok i wokoło cię lubią i podziwiają? Kto z Krakowa z graczy zalicza się do
Raquel napisał/a:
wielu znajomych którym mój "charakter" odpowiada i jesteśmy świetnymi znajomymi

Nie znam nikogo takiego... Masz na pieńku z każdym mniej lub bardziej: ze mną, z bastkkkiem, z Łowcą Nielotów a i pewnie Paladyn nie pała do ciebie miłością...
Mam ci przypomnieć twoje świetne historie typu: 4 dodatki do SSB, czy załatwienie Mary za 20 zł :mrgreen: ? A może to jak po powrocie z Bielska powiedziałeś że byłeś drugi i dopiero Krupa nam powiedział że cię wywalili... Z tego co wiem w B-B na sobotnim turnieju oszukałeś Paladyna zgłaszając nieuczciwy wynik.
Raquel napisał/a:
Kultura wymaga aby szanować starszych

O ile nie są podłymi oszustami i na szacunek zasłużyli.
Raquel napisał/a:
Yode znam i mogę go szanować

To spytajmy Yody co o tobie sądzi he :?:
Raquel napisał/a:
a co do ubóstwiania , spraw cuda jakieś, chodź po wodzie osmt like that to zacznę cię ubóstwiać :)

Nie chcę żebyś mnie ubóstwiał, leję na to co o mnie myślisz. Ja przynajmniej nie robię rzeczy przez które mogę stracić kolegów, przyjaciół.
Raquel napisał/a:

Otóż to Raquel, to ty jesteś cwaniaczkiem i ty kiedyś tego pożałujesz, kiedy trafisz na kogoś kto nie będzie tolerował twoich "cwanych" przekrętów.

Tyle, nie widzę powodu do rozpoczynania kolejnej bezsensownej wojny słownej, chcę tylko przestrzec innych żeby się nie zawiedli patrząc jak Szanowny Raquel, robi ich w konia.

[ Dodano: 2009-08-19, 22:20 ]
cwk88 napisał/a:
chwalisz się nie - istniejącą figurką alternatywnego odlewu Rexa

cwk88, to nic zobacz wyżej historie które opowiedział Raquel.

Sobota - Tańcz Głupia

Raquel 
Sith Lord

Wysłany: 2009-08-20, 10:40   

Tsavong Lah napisał/a:
Raquel napisał/a:

Dziękuję to miło z twojej strony. Co do
Raquel napisał/a:

Daj spokój w takim razie czemu mi nie powiedziałeś że są żebym mógł przyjść... Proszę cię daruj sobie :roll:

Zastanawia mnie dlaczego tak usilnie próbujesz zwalić winę na mnie :) przychodziło 6,7 osób większość stwierdziła gramy ligowego, mnie nic do tego nie było na na tych 3 dodatkowych, grałem raz choć miałem pakiet figurek :)

Tsavong Lah napisał/a:

Ja jedynie służyłem pomocą i wyjaśniłem koledze cwk88 jak bardzo się myli. Jak to mówią: ludzi poznasz po czynach a nie po słowach. W twoim przypadku jest to 100% racja. Ile osób już "wykiwałeś"?

Masz może inne przykłady czy będziesz tak jechał ciągle z tym samym :) ? Powtarzasz się.
Tsavong Lah napisał/a:

Gościa od Mandalora,

Kolega więcej nie odpisał po tym jak dałem swoją ofertę choć nie musiałem tego robić.
Tsavong Lah napisał/a:

bastkka podczas wczorajszej gry?

To ON chciał kupić wygraną, powiedziałem mu tylko że mam afekt do korsarza. On ubzdurał sobie że oddam mu wygraną :)

Tsavong Lah napisał/a:

Kogo jeszcze?

Dla twojej wiadomości i chorych teorii spiskowych, nikogo :)

Tsavong Lah napisał/a:

Może tobie wydaje się że jest wszystko ok i wokoło cię lubią i podziwiają? Kto z Krakowa z graczy zalicza się do
Raquel napisał/a:

Nie znam nikogo takiego... Masz na pieńku z każdym mniej lub bardziej: ze mną, z bastkkkiem, z Łowcą Nielotów a i pewnie Paladyn nie pała do ciebie miłością...

To niech mi to powiedzą w twarz a nie przez "herolda" :)

Tsavong Lah napisał/a:

Mam ci przypomnieć twoje świetne historie typu: 4 dodatki do SSB, czy załatwienie Mary za 20 zł :mrgreen: ?

A ty nie wiesz co to wkręt (wszyscy na około o tym wiedzieli xD tylko nie biedy ty a teraz próbujesz przekuć to w oszustwo :) a było to niewinne kłamstewko które można szybko zweryfikować i które nikomu nie szkodziło)

Tsavong Lah napisał/a:

A może to jak po powrocie z Bielska powiedziałeś że byłeś drugi i dopiero Krupa nam powiedział że cię wywalili...

Bo widzisz drogi "kolego" dostałem możliwość albo sam się wycofuję bo sędzia nie mógł dojść kto próbował kogo przekonać wycofałem się a gość który złożył mi ofertę nie chciał się wycofać więc go wywali - dostałem nagrodę jaka za drugie miejsce więc o czymś to świadczy.

Tsavong Lah napisał/a:

Z tego co wiem w B-B na sobotnim turnieju oszukałeś Paladyna zgłaszając nieuczciwy wynik.

Jaki nieuczciwy wynik ? Możesz pokazać mi dowód ? Bardzo cię proszę, słowa słowa a dowodów brak. Z tego co pamiętam na tym turnieju stałem za Paladynem zwłaszcza jak wyszła sprawa z "masowym" gambitem którym gracze z B-B oszukiwali :) Później to oni przegłosowali takie nie inne wyniki (że nie ma gl dla oszukujących) (sic!)

Tsavong Lah napisał/a:

Raquel napisał/a:

Podły jestem :) jak ktoś mi zalezie za skórę ale od oszustów proszę cię nie wyzywaj mnie :) Ja ciebie tak nie nazywam choć również powinienem :)

Tsavong Lah napisał/a:

Raquel napisał/a:

To spytajmy Yody co o tobie sądzi he :?:

Zapytać Yody co sądzi o mnie bo napisałem że go szanuję @_@ czegoś nie rozumiem ?
[/quote]

Tsavong Lah napisał/a:
Ja przynajmniej nie robię rzeczy przez które mogę stracić kolegów, przyjaciół.

Wiedzę że dalej obstajesz przy swoim :]

Tsavong Lah napisał/a:

Raquel napisał/a:

Otóż to Raquel, to ty jesteś cwaniaczkiem i ty kiedyś tego pożałujesz, kiedy trafisz na kogoś kto nie będzie tolerował twoich "cwanych" przekrętów.

Gdybyś nie zauważył to było o tobie :) więc czytaj później pisz.

Cóż ci takiego uczyniłem :cry: że się tak na mnie uwziąłeś :lol: , "cwane" przekręty ...
wiesz, trzeba sobie w życiu radzić (choć nie muszę do tego używać przekrętów, wystarczy myśleć)

Tsavong Lah napisał/a:

Tyle, nie widzę powodu do rozpoczynania kolejnej bezsensownej wojny słownej, chcę tylko przestrzec innych żeby się nie zawiedli patrząc jak Szanowny Raquel, robi ich w konia.

Kolejne mocne słowa choć brak dowodów. Rozpoczynasz wojnę i myślisz że po paru paszkwilach możesz tak sobie zakończyć :) dobre sobie.

No tak Panowie i Panie uważajcie sobie na Daniela kiedy z nim gracie i kiedy uważacie go za swojego przyjaciela, kolegę lub podobnie :) Wbije wam nóż w plecy, obśmieje i obgada za plecami (jak 13-letnia blondi w szkole :] ). Uważajcie abyście się nie zawiedli. Radek już wie, Bastek może zobaczy :)

A Ja ze swojej strony ponownie

Życzę miłego i udanego choć parnego dnia :]

shagy 

Wysłany: 2009-08-20, 11:37   

sorki za offtop ale wam się tak chce kłócić.
Jak niby requel oszukuje to go na turnieje nie zapraszajcie ,a z tego co widzę to na prawie każdym jest.

-że co?
-pomidor

bastekkk 
Lord ShaOlin

Wysłany: 2009-08-20, 11:46   

Raquel napisał/a:
To ON chciał kupić wygraną, powiedziałem mu tylko że mam afekt do korsarza. On ubzdurał sobie że oddam mu wygraną :)

Dziwne, sam mi zaproponowałeś wygraną (na pytanie dlaczego tak chcesz powiedziałeś o tym twoim afekcie do Korsarza). Przedłużałeś całą gre, wyglądało to tak jakbyś specjalnie robił wszystko od początku. Najpierw niby ustalić że wygrałem potem zagrać, wygrać na farta (zabrakło mi jednej tury, przez gre na czas !) a w efekcie końcowym zrobić mnie w "jajo". Od samego początku cała akcja nie podobała mi się, nie lubie takich rzeczy robić (choć naprawde nic nie zrobiłem, to on chciał mi odddać gre). Przez twoją gre na czas nie dałes mi szansy na wygranie uczciwie, bo pewnie od samego początku planowałeś mnie wykiwać.
Jeśli Korsarz poczuł sie urażony/poszkodowany przeze mnie (bo po części ja też czuje się oszukany przez raquela) to chce go w tym momencie przeprosić ! A i przestrzec ! Przed przekrętami ze strony innych graczy. Mam nadzieje ze rywalizacja między nami przez te 3 turnieje, o 3cie miejsce przebiegnie uczciwie i bez problemów (tego nam życze).

A do Administracji: lepiej aby wydzielić i rozwinąć ten temat a nie zamknąć.

Tsavong Lah 

Wysłany: 2009-08-20, 12:38   

Hehe, Raquel wszyscy którzy cię znają i znają również nieciekawe sytuacje w które wpadałeś widzą jak się ośmieszasz. Mnie to nie interesuje, ja mam swoje zdanie o tobie i go nie zmienię, mówię ci: jeśli ktoś kiedyś cię wspominał podczas rozmowy nie powiedział dobrego zdania, no chyba że lubisz obelgi :-) ...
Raquel napisał/a:
Zastanawia mnie dlaczego tak usilnie próbujesz zwalić winę na mnie :) przychodziło 6,7 osób większość stwierdziła gramy ligowego, mnie nic do tego nie było na na tych 3 dodatkowych, grałem raz choć miałem pakiet figurek :)

To czyj to był pomysł hę? Wszystko jedno to ty wypełniałeś tabelę i wiedziałeś że te turnieje nie mogły być zaliczone a mimo to je wpisałeś.
Raquel napisał/a:
Tsavong Lah napisał/a:

Ja jedynie służyłem pomocą i wyjaśniłem koledze cwk88 jak bardzo się myli. Jak to mówią: ludzi poznasz po czynach a nie po słowach. W twoim przypadku jest to 100% racja. Ile osób już "wykiwałeś"?

Masz może inne przykłady czy będziesz tak jechał ciągle z tym samym :) ? Powtarzasz się.

Co ma jedno do drugiego? Poza tym powtarzam się bo bezczelnie wypierasz się swojej winy. Gdybyś miał jaja to przyznałbyś się i powiedział coś w stylu: Sorry, nie miałem wyboru itp. no generalnie następną twoją bajeczkę.

Raquel napisał/a:
Tsavong Lah napisał/a:

Gościa od Mandalora,

Kolega więcej nie odpisał po tym jak dałem swoją ofertę choć nie musiałem tego robić.
Tsavong Lah napisał/a:

bastkka podczas wczorajszej gry?

Ja bazuję tylko na tym co sam wiem z doświadczenia i na tym co mówią o tobie inni. Co tak naprawdę chcesz osiągnąć swoim działaniem również mnie nie obchodzi...

Raquel napisał/a:
Tsavong Lah napisał/a:

Kogo jeszcze?

Dla twojej wiadomości i chorych teorii spiskowych, nikogo :)

Oczywiście oskarżony np. w sądzie zawsze się wypiera więc to moje pytanie było retoryczne. No chyba żebyś się jednak przyznał, co jak widać graniczy z cudem. :roll:
Raquel napisał/a:
Tsavong Lah napisał/a:

Może tobie wydaje się że jest wszystko ok i wokoło cię lubią i podziwiają? Kto z Krakowa z graczy zalicza się do Raquel napisał/a:

To niech mi to powiedzą w twarz a nie przez "herolda" :)

To ich sprawa, ja nie mam takich oporów. Jak chcą to niech mówią, ważne że tak sądzą naprawdę.

Raquel napisał/a:
Tsavong Lah napisał/a:

Mam ci przypomnieć twoje świetne historie typu: 4 dodatki do SSB, czy załatwienie Mary za 20 zł ?

A ty nie wiesz co to wkręt (wszyscy na około o tym wiedzieli xD tylko nie biedy ty a teraz próbujesz przekuć to w oszustwo :) a było to niewinne kłamstewko które można szybko zweryfikować i które nikomu nie szkodziło)

Kłamstewko czy nie wkręt czy nie podejrzewam że nawet zadymiony Silmar nie opowiadałby takich głupot, a ty śmiejesz się z ultimate'a który twierdzi że ma "normalnego" Rexa.
Raquel napisał/a:
Tsavong Lah napisał/a:

A może to jak po powrocie z Bielska powiedziałeś że byłeś drugi i dopiero Krupa nam powiedział że cię wywalili...

Bo widzisz drogi "kolego" dostałem możliwość albo sam się wycofuję bo sędzia nie mógł dojść kto próbował kogo przekonać wycofałem się a gość który złożył mi ofertę nie chciał się wycofać więc go wywali - dostałem nagrodę jaka za drugie miejsce więc o czymś to świadczy.

Hehehe za przeproszeniem g**no prawda. Liczyłeś że się nie wyda bo to wstyd się przyznać że oszukałeś i zostałeś wyrzucony.

Raquel napisał/a:
Tsavong Lah napisał/a:

Z tego co wiem w B-B na sobotnim turnieju oszukałeś Paladyna zgłaszając nieuczciwy wynik.

Jaki nieuczciwy wynik ? Możesz pokazać mi dowód ? Bardzo cię proszę, słowa słowa a dowodów brak. Z tego co pamiętam na tym turnieju stałem za Paladynem zwłaszcza jak wyszła sprawa z "masowym" gambitem którym gracze z B-B oszukiwali :) Później to oni przegłosowali takie nie inne wyniki (że nie ma gl dla oszukujących) (sic!)

Dowodów brak, no taaa... Masz rację Paladyn przyszedł w niedzielę najarany i powiedział sobie tak o! że oszukałeś go bo zgłosiłeś jego przegraną. Proszę cię :roll: , jego słowa nie są wystarczającym dowodem?

Raquel napisał/a:
Tsavong Lah napisał/a:

Raquel napisał/a:

Podły jestem :) jak ktoś mi zalezie za skórę ale od oszustów proszę cię nie wyzywaj mnie :) Ja ciebie tak nie nazywam choć również powinienem :)

Nazywaj mnie jak chcesz. Jak ja jestem wg. ciebie oszustem to ty już powinieneś odsiadywać kilka lat w pierdlu właśnie za oszustwa. Nie mam zamiaru cię wyzywać, bo nie po to piszę.

Raquel napisał/a:
Tsavong Lah napisał/a:

Raquel napisał/a:

To spytajmy Yody co o tobie sądzi he

Zapytać Yody co sądzi o mnie bo napisałem że go szanuję @_@ czegoś nie rozumiem ?

Chodzi o to że na przykład Yoda którego znasz nie dość dobrze i on ciebie również, już poznał się na tobie wiedząc, słysząc od innych którzy znają cię lepiej.

Raquel napisał/a:
Tsavong Lah napisał/a:
Ja przynajmniej nie robię rzeczy przez które mogę stracić kolegów, przyjaciół.

Wiedzę że dalej obstajesz przy swoim :]

Jak nie wiesz co odpowiedzieć na ten argument to lepiej nie pisz nic, a nie piernicz że się powtarzam... To już nudne. :-/
Raquel napisał/a:
Tsavong Lah napisał/a:

Raquel napisał/a:

Gdybyś nie zauważył to było o tobie :) więc czytaj później pisz.

Cóż ci takiego uczyniłem że się tak na mnie uwziąłeś , "cwane" przekręty ...
wiesz, trzeba sobie w życiu radzić (choć nie muszę do tego używać przekrętów, wystarczy myśleć)

Wiem że to było o mnie, z tą różnicą że żaden ze mnie cwaniaczek... bo ja nigdy bym nie wpadł na to ( :!: uważaj znowu się powtarzam :!: ) żeby tak wywałkować znajomego. Trzeba sobie radzić w życiu, prawda i z całego serca życzę ci powodzenia, tylko pamiętaj co napisałem: Zaprawdę :-) zaprawdę :-) powiadam Ci: powinie ci się noga, a wtedy uważaj bo może się złamać!
Raquel napisał/a:
Tsavong Lah napisał/a:

Kolejne mocne słowa choć brak dowodów. Rozpoczynasz wojnę i myślisz że po paru paszkwilach możesz tak sobie zakończyć :) dobre sobie.

Mogę z tobą toczyć "wojnę" tylko że po co, ja powiem prawdę a ty zaprzeczysz i tak w kółko...

Raquel napisał/a:
No tak Panowie i Panie uważajcie sobie na Daniela kiedy z nim gracie

:mrgreen: a to dopiero :mrgreen: jeśli sugerujesz że kiedykolwiek gram nieczysto to proszę napisz to wprost ;-) proszę napisz ;-) A mówiąc tak wogóle się pogrążasz bo przyłapano cię wiele razy na oszustwie podczas gry (np. Bielsko, Kraków nieraz) i jak grasz na czas (no chyba że tak wolno myślisz, w takim razie współczuję). A jeszcze jedno: ja potrafię grać i nie muszę oszukiwać aby wygrać, o czym świadczą miejsca które zajmuję i to że gram od dawna i Kuna, Paladyn, Yoda, Kuba (który mówił jak go wałowałeś podczas gry i to nie jeden raz!) mogą poświadczyć że gram uczciwie tak jak i ja świadczę że i oni nie oszukują.
Raquel napisał/a:
i kiedy uważacie go za swojego przyjaciela

Leję na to co kto o mnie sądzi. Wobec osób które SZANUJĘ; Kuna, Paladyn, Yoda (kiedyś ty też sie Raquel, do nich zaliczałeś ale to było dawno, dawno temu w odległej galaktyce) i które są wobec mnie ok (mam tu na myśli osoby np. z turniejów z którymi jakoś blisko się nie koleguję ale nic do nich nie mam, bo nic nieuczciwego mi nie zrobili) nie stosuję oszustw i krętactw. Widzisz Raquelu zależy mi tylko na uznaniu osób które znam od dawna i które znają mnie lepiej niż tobie się wydaje. Nie interesuje mnie szacunek kogoś kto wystawiłby mnie za pieniądze. Ja wobec porządnych osób też tego nie zrobię.
Raquel napisał/a:
Wbije wam nóż w plecy
jak ty Raquelu mi i kilku innym osobom. Nigdy nie wbiłem i nie wbiję nikomu bo nie jestem tobą Raquelu :!:

Raquel napisał/a:
obśmieje i obgada za plecami

Jak wyżej...
Raquel napisał/a:
Uważajcie abyście się nie zawiedli

tak jak ja zawiodłem się na tobie...
Raquel napisał/a:
Radek już wie

No co wie... Również jak na twoje leję na zdanie Radka bo nie interesuje mnie zdanie no-life'owego frajera który bije młodszego dzieciaka za to że tamten uczciwie wygrywa z nim w miniaturki (zainteresowani wiedzą o co chodzi). Bije młodszego a potem siedzi pod Smokiem i płacze
Raquel napisał/a:
(jak 13-letnia blondi w szkole :]

bo został wyrzucony z ligi.

Idż zgadaj się z radkiem bo jesteście siebie warci...

Raquel napisał/a:
Bastek może zobaczy :)

Bastekkk jest spoko, nie uważam go może za jakiegoś super przyjaciela ale na pewno nie ma zamiaru wałować i oszukiwać jak ty.

Raquel napisał/a:
Życzę miłego i udanego choć parnego dnia :]

Widzę że zachowujesz resztki kultury więc nie pozostanę ci dłużny i życzę tego samego.

Sobota - Tańcz Głupia

Raquel 
Sith Lord

Wysłany: 2009-08-20, 12:42   

Drogi Bastku - zgodziłeś się na to abym sobie spokojnie zjadł - gdybyś tylko powiedział mogli byśmy zacząć grać, chciałeś czekać na to jak zakończy się pojedynek korsarza. Potwierdzam że było w tym pojedynku dużo gry na czas oraz opóźnień. A moje jedyne pytanie do Ciebie było " Czy potrzebujesz tej wygranej ? " i tutaj rozwinąłeś mi sytuację w lidze. Fakt miałem mały afekt do korsarza ale nie zdecydowałem się na oddanie gry :)

Cytat:
Mam nadzieje ze rywalizacja między nami przez te 3 turnieje, o 3cie miejsce przebiegnie uczciwie i bez problemów (tego nam życze).

Przyłączam się do apelu.

Od siebie mogę powiedzieć że jeżeli ktoś poczuł się moim zachowaniem na turniejach dotknięty to go przepraszam :) nie było to moim celem. Grałem dla czystej radości grania.

Od nowego sezonu ligi (czyli po wakacjach) już w niej nie biorę udziału ale będę obserwował :) Na normalne nie ligowe turnieje przyjdę aby zagrać.

To na tyle :) i mam nadzieję że na tym zakończymy aby więcej nie offtopować

Tsavong Lah 

Wysłany: 2009-08-20, 12:42   

shagy napisał/a:
sorki za offtop ale wam się tak chce kłócić.
Jak niby requel oszukuje to go na turnieje nie zapraszajcie ,a z tego co widzę to na prawie każdym jest.

Każdy może brać udział w turnieju... shagy, mnie chodzi tylko o to żeby każdy wiedział że Raquel nie jest wspaniałym człowiekiem z nieskazitelnym sumieniem. Tyle. Po prostu ostrzegam innych.

Sobota - Tańcz Głupia

Raquel 
Sith Lord

Wysłany: 2009-08-20, 12:45   

Cytat:
Raquel napisał/a:
Tsavong Lah napisał/a:

Dowodów brak, no taaa... Masz rację Paladyn przyszedł w niedzielę najarany i powiedział sobie tak o! że oszukałeś go bo zgłosiłeś jego przegraną. Proszę cię :roll: , jego słowa nie są wystarczającym dowodem?

Raz że z nim nie grałem a jak chyba ci wiadomo wynik na takich turniejach może zgłosić tylko jeden z dwóch graczy :) Pomyśl.

Tsavong Lah 

Wysłany: 2009-08-20, 12:46   

Raquel napisał/a:
Przyłączam się do apelu.

O to właśnie chodzi Raquel, niby taki super koleżeński i wogóle a jak już go znasz to widzisz że się myliłeś.
Taka prawda że masz gdzieś to czy czysto będą grali czy nie bo jakbyś mógł na tym skorzystać to byś orżnął i jednego i drugiego.

[ Dodano: 2009-08-20, 13:48 ]
Raquel napisał/a:
Raz że z nim nie grałem a jak chyba ci wiadomo wynik na takich turniejach może zgłosić tylko jeden z dwóch graczy :) Pomyśl.

Ale jak przegrał z gościem który oszukiwał to ucieszony poszedłeś wynik zgłosić bo ci to pasowało. Pomyśl :!:

[ Dodano: 2009-08-20, 13:49 ]
bastekkk napisał/a:
Jeśli Korsarz poczuł sie urażony/poszkodowany przeze mnie (bo po części ja też czuje się oszukany przez raquela) to chce go w tym momencie przeprosić !

Nie przepraszaj on też ma dużo na sumieniu...

Sobota - Tańcz Głupia

NaVaR 
Moderator
Tytuł książki

Allegro nick: navarski
Wysłany: 2009-08-20, 13:02   

Teraz możecie się dalej kłócić. Ale jak przecholójecie to was administracja rozsądzi, wtedy nie będzie kto winy, kto pierwszy, wszyscy dostaną po równo.
Życzę miłej i udanej zabawy w potyczkach słownych.
Administracja

bastekkk 
Lord ShaOlin

Wysłany: 2009-08-20, 13:05   

NaVaR napisał/a:
Ale jak przecholójecie to was administracja rozsądzi, wtedy nie będzie kto winy, kto pierwszy, wszyscy dostaną po równo

tzn do przekleństw i gróźb karalnych wszystko moze byc ?

Odpowiedz do tematu