Star Wars Games Strona Główna Star Wars Games
Polskie forum SW Miniatures, SW X-Wing oraz SW PocketModel

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
ForceFCCG

Poprzedni temat «» Następny temat
Zbanowane Figurki, Comba i Mapy podczas turniejów w Sfanie.
Autor Wiadomość
Darth Wojtasza 

Allegro nick: wojtaszal
  Wysłany: 2009-08-14, 17:12   Zbanowane Figurki, Comba i Mapy podczas turniejów w Sfanie.

Tworze ten temat z prośby Sfanu, bo ja nas poprosili żeby nie było ,że ktoś przychodzi ze sqadem, a tu się okazuje, że zbanowany.

Figurki:
1.Obi-Wan Kenobi z Clon Warsa (ten w zbroi klona)

Comba:
1. bothan-2-1b sqad
2.bez przegięć :) (oceniać sqad bedziemy na miejscu lub jeśli napiszecie na pw)

Mapy:

Korriban
Hoth

Ten temat będzie działał tak wy piszecie swoje "prośby" o umieszczenie na liście, a ja się zastanawiam czy naprawdę warto. ;-)

pozdro
Dzięki sile osiągam potęgę
Dzięki potędze osiągam zwycięstwo.
Dzięki zwycięstwu zrywam łańcuchy.
Ostatnio zmieniony przez Darth Wojtasza 2009-08-14, 21:17, w całości zmieniany 1 raz  

Sinus 
Bounty Hunter

Wysłany: 2009-08-14, 18:02   

:lol: :lol: :lol: :lol:
oj, szybko zgaśiliście mi chęć powrotu do minisów, i nie spowodu banowania komb :lol:

Darth Wojtasza napisał/a:
2.silniejsze sqady strzelające

to mnie rozwaliło, wynika z tego że biedne dzieci nie mogą wygrać ze silniejszym przeciwnikiem, i muszą jako tako sie zruwnać i kazać mu grać słabszym składem.

O, ja mam dla was propozycje, walnijcie zasade lotrową. 1/3 armi może strzelać, co wy na to?? :lol:

P.s
Nie uczcie się, Buśka i Wojtasza prosze I pomocy, bo jeżeli będziecie poszkodowanego tak samo jak SWM ratować, to możecie iść siedzieć xD

,,Now release your anger." Darth Vader

http://demotywatory.pl/915/BOBA-FETT

Moj sklepik: http://www.dante.xon.pl/s...c.php?p=285#285
Pozdro Gość

Darth Wojtasza 

Allegro nick: wojtaszal
Wysłany: 2009-08-14, 18:43   

Bardzo zabawne, boki zrywać... jest to napisane bo 1\3 sqadu to może być cade, albo landspeeder, a ostatnio na turnieju były osoby które dopiero zaczynały grać i nawet jak zobaczyli mój jak się okazało całkiem słaby sqad to się dziwili czemu taki dobry :-/

EDIT:

I tak sądze Sinus, że większość osób cieszłaby się gdybym cię zniechęcił, bo cie nie lubią... :-/
Dzięki sile osiągam potęgę
Dzięki potędze osiągam zwycięstwo.
Dzięki zwycięstwu zrywam łańcuchy.

Exar-Kuna 
Mistrz PL SWM 09'

Wysłany: 2009-08-14, 21:36   

Żal mi was. Albo róbcie turnieje na oficjalną banliste i wygrywający pickuje pierwszy z nagród, albo grajcie co jakiś czas tuenieje na commonach(np. tylko 1 rare/very rare, albo nawet żadnego). Przy jednej erce w squadzie mocnego comba raczej nie wykręcisz. Trzeba stawiać na pomysłowość, a i początkujący będą mieli co wystawić.

Raquel 
Sith Lord

Wysłany: 2009-08-15, 11:23   

Cytat:

I tak sądze Sinus, że większość osób cieszłaby się gdybym cię zniechęcił, bo cie nie lubią... :-/

I tutaj ukazuje się wiek i jacy wszyscy jesteście dojrzali :] podobne teksty to w piaskownicy się słyszy :] choć wy chyba dopiero z niej wyszliście xD

Fixer 

Wysłany: 2009-08-15, 12:35   

Cytat:
Albo róbcie turnieje na oficjalną banliste i wygrywający pickuje pierwszy z nagród, albo grajcie co jakiś czas tuenieje na commonach(np. tylko 1 rare/very rare, albo nawet żadnego). Przy jednej erce w squadzie mocnego comba raczej nie wykręcisz. Trzeba stawiać na pomysłowość, a i początkujący będą mieli co wystawić.

Może jeszcze do tego, że nie może być więcej niż jeden CE wprowadźcie :P
Ale chyba ogólnie ta gra polega na tym, że się wystawia mocne minisy, a jeśli ktoś takowych nie posiada, to turnieje chyba nie są jedyną okazją do zaopatrzenia się w nie. Możecie ponadto na turniej składać się na więcej boosterów, dzięki czemu więcej graczy dostawało by r, a każdy ogólnie dostał by więcej minisów.
Jeśli się nie mylę, poza tym to są turnieje DCI (chyba, że nie), a według DCI więcej figurek (a przynajmniej zdolności u konkretnych figurek) i plansz jest zbanowanych, co ma zapobiec właśnie tworzeniu pewnych komb.

Odpowiedz do tematu