Star Wars Games Strona Główna Star Wars Games
Polskie forum SW Miniatures, SW X-Wing oraz SW PocketModel

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
ForceFCCG

Poprzedni temat «» Następny temat
Wrocławiu odezwij się
Autor Wiadomość
Buska1 

Allegro nick: Buska69
Wysłany: 2009-07-01, 11:58   Wrocławiu odezwij się

mam pytanie odnośnie CAŁEGO WROCŁAWIA

1. Kto gra jeszcze i zbiera figurki SWM?
2. Kiedy i gdzie są turnieje i co jest z ligą bo dawno już nikt tu nie pisał?

Darth Wojtasza 

Allegro nick: wojtaszal
Wysłany: 2009-07-02, 22:46   

Ja gram ale to chyba już wiesz.... ;-) i ja moge zagrać jak ktoś poprosi ale w sierpniu bo mnie w lipcu nie ma. :-P
Dzięki sile osiągam potęgę
Dzięki potędze osiągam zwycięstwo.
Dzięki zwycięstwu zrywam łańcuchy.

Sinus 
Bounty Hunter

Wysłany: 2009-07-08, 10:18   

wnoskuje, że ,,zawodowe" (turnieje, ligi itp) SWM umarlo we wrocku. Ostatni turniej był w marcu, i między innymi dla tego ja przestałem zbierać minisy. Jeżeli chcecie turnieje, to se je organizujcie, proste ;p

,,Now release your anger." Darth Vader

http://demotywatory.pl/915/BOBA-FETT

Moj sklepik: http://www.dante.xon.pl/s...c.php?p=285#285
Pozdro Gość

Buska1 

Wysłany: 2009-07-14, 17:24   

,,to se bedziemy organizować'' i skoro nie zbierasz minisów to po co Ci Cade i inne z poszukiwanych?

Darth Wojtasza 

Wysłany: 2009-07-15, 15:19   

Sinus napisał/a:
SWM umarlo we wrocku.
Jest to nieprawda. Ja, Buśka, cody i Bartek gramy od czasu do czasu we własnym gronie. Na turnieje chodziłbym chętnie gdybym nie musiał dojeżdżać godzinę czasu. :-| :-/ :-(

Sinus 
Bounty Hunter

Wysłany: 2009-07-16, 21:59   

4 osoby grające we wlasnym gronie, i nikt wiecej nie przyznający się do gry we Wrocku właśnie OZNACZA że SWM we wrocku umarło. Ja pamiętam czasy kiedy na turnieje przychodziło 15-16 osób, i to było standardem, a prz tym każdy miał inny skład. A z tego co pamiętam jak wy zaczeliście chodzić na turnieje, jak 6 osób na nim był to już się wydawało że jest tłum, a na dodatek prawie wszyscy grali tym samym składem. Ba, powiem nawet że SWM we wrocku było w stanie argonalnym jak dopiero co zaczynaliście grać.

P.S
Wojtasza, nie martw się, nie musisz dojeżdżać na turnieji których nie ma

P.S 2
Wiem Buśka że ci z dedukcją nie idze, dlatego ci pomogę.
N-I-E , C-H-C-Ę , M-I , S-I-Ę , R-O-B-I-Ć , A-K-T-U-A-L-E-K !!!!!!!!!!!!!!!!

P.S 3
Sorry za offtopa, ale prosze moderacje, żeby przynajmiej na razie nie usuwali tego posta xD

Pozdro

Pozdro Gość

Darth Wojtasza 

Wysłany: 2009-07-17, 11:27   

Taaa... właśnie chodzi o to, że to kiedyś było dużo osób, ale z tego "wyrośli"... ja chętnie gram, ale jak idę na turniej i nawet ten który go organizuje nie wziął figurek... ja mogę grać jak ktoś zechce, ale w sierpniu, bo teraz wyjeżdżam.(pisać na priv kto chce pograć) ;-)

ps

Masz rację sinus z tymi sqadami... ale wszyscy próbują\ próbowali wygrać turniej i przez to się tak działo... :-/

Sinus 
Bounty Hunter

Wysłany: 2009-07-18, 00:19   

Pod koniec mojej ,,kariery" udowodniłem, że wcale nie trzeba mieć przekomba, by turniej wygrać więc...

Pozdro Gość

Luke Skywalker 
Minisy to sól

Wysłany: 2009-07-19, 11:14   

Darth Wojtasza napisał/a:
Taaa... właśnie chodzi o to, że to kiedyś było dużo osób, ale z tego "wyrośli"...

Nawet nie chodzi o to czy ktoś z tego wyrósł czy nie. Turnieje upadły bo kiedyś granie oznaczało przyjemność, a z czasem okazywało się, że wszyscy przychodzą tylko po to, by wygrać.

Wina leży również po stronie firmy wydającej SWM; wraz z kolejnymi dodatkami postacie z nowszego były silniejsze (nie mówiąc o tym że brzydsze) od wcześniejszego. Tym samym nie każdemu chciało się wydawać masy pieniędzy tylko po to, żeby móc utrzymywać się "na szczycie".

Wszystko to doprowadziło w końcu do niemal całkowitego "wymarcia" graczy we Wrocławiu.

pozdrawiam

Buska1 

Wysłany: 2009-07-21, 11:15   

Sinus napisał/a:

P.S 2
Wiem Buśka że ci z dedukcją nie idze, dlatego ci pomogę.
N-I-E , C-H-C-Ę , M-I , S-I-Ę , R-O-B-I-Ć , A-K-T-U-A-L-E-K !!!!!!!!!!!!!!!

A gdzie ty to masz napisane i z dlaczego myślisz że mam problemy z dedukcją? Zaczynamy się denerwować nie umiemy inaczej powiedzieć tylko od razu pojeżdżać ? też tak mogę

A w związku co do turniejów ja mogę grac nawet samymi droidami. Najlepiej było na patrolach gdzie składów nie było pro tzn<boba bh landspeeder han rh> czy innych jeszcze lepszych
Proponuje np.Luke<o ile jeszcze masz figsy i o ile by Ci się chciało>czy mógłbyś zorganizować turniej ja bym z chęcią pojechał i nawet Ty ja mój brat i może pan ze sklepu by grali to już są 4 osoby czyli taki minimum.+ wojtasza cody + z naszego osiedla z 2 typów i od nowa można robić turnieje tak jak było wcześniej.

Dlaczego ja nie przyjeżdżam na turnieje??
Odpowiedź jest prosta. bo sinus zawsze wygrywa i jaki to ma sens gdy on bierze bobe mc manadalorów i jedzie z clokedem na wszystkich?? Albo bierze inne wypasione figurki i robi takie comba że się nikomu nie chce grać??
proponuję aby składy przed turniejem były sprawdzane i żebyśmy grali róznymi składami

Ostatnio w moim domu były fajne gry gdzyż ja wojtasza cody brat i marcin graliśmy składami w których nie było przegiętych figurek np. bartek grał sepami ja grałem republiką cody grał republika wojtasza również marcin yuzanami. Wszyscy byli zadowoleni bo każdy miał równe szanse i nie było przegiętych składów bo każdy chciał wypróbować nowe figurki trafione w JA jak i również zagrać starymi figurkami żeby nie leżały w pudełku i się kisiły.

Sugestie za i przeciw piszcie w tym temacie

Lord Estel 

Wysłany: 2009-07-21, 14:30   

Nie za późno na takie przemyślenia? :-/ Plany były ale wy się nigdy nie chcieliście zgodzić. Czemu nie było turnieju utinii? Bo wy kupowaliście figurki tylko pod koba i tych trochę słabszych nie mieliście. Było, minęło. Ludzie posprzedawali figurki i nikt nie będzie wracał. Minisy we Wrocku upadły. :->

Trzeba się z tym pogodzić

Buska1 

Wysłany: 2009-07-21, 19:17   

Ah właśnie jeśli tak mówisz to się tego trzymaj Ciebie na turniejach prawie wcale nie widziałem nawet jak jeszcze dużo ludzi przychodziło. Pomysł jest na odbudowanie SWM we wrocku a comba dlatego kupowalismy bo doszło do tego że każdy turniej wygrywała pewna osoba lub dwie i ja np. grając moja republiką cieszyłem sie z miejsca czwartego na 7 osób. Gdy juz zakupiłem to combo wtedy zrobiło się ciekawiej bo juz mogłem pomyśleć o pierwszym czy drugim miejscu bo co to za sens był dawać 10 zł na jakiegoś badziewnego tuskena a co turniej jedna osoba zawsze wygrywała...
Ja z chęcią przyjdę na turniej tylko niech go ktoś zorganizuje i niech ktoś przyjdzie. Na ostatnim turnieju jakim byłem był luke ja brat i pan ze sklepu... dlatego się zraziłem bo nie ma z kim grac. I wy mi mówicie że swm we wrozku upada. To weźcie przyjdźcie na turniej a nie ciepło w domku siedzicie i ciagle słysze Swm we Wrocku upada itp...
Już nawet zacząłem dokupywać armie do lotra i chce się wybrać na turniej LUDZIE OGARNIJCIE SIĘ!!!

Lord Estel 

Wysłany: 2009-07-21, 20:37   

Buska1 napisał/a:
Ah właśnie jeśli tak mówisz to się tego trzymaj Ciebie na turniejach prawie wcale nie widziałem nawet jak jeszcze dużo ludzi przychodziło.

Taaaak? To ciekawe ale zacząłem zbierać minisy o wiele wcześniej od ciebie. Prawdę mówiąc byłem jak się rodziła liga sw we wrocku. Chodziłem na wiele turniejów, kilka udało mi się wygrać, 2x 2 m-ce na dniach fantastyki, 2 na strategiconie itd. Więc nie mów mi, że nie przychodziłem jak jeszcze dużo ludzi przychodziło, dla mnie turniej na cztery osoby to jest nic. Wcześniej można było pograć i czerpać z tego przyjemność, a nie 90% składów identycznych, obowiązkowo Boba BH + coś jeszcze co akurat było "w modzie". Zresztą pomyśl ja nie zawsze mam czas. W zeszłym roku jak mogłem pojawić się na turnieju raz na cztery mieśiące to był sukces.

To raz. Dwa zniechęcił mnie Wizzard ze swoją polityką wydawania minisów. Przestało mi się to po prostu podobać i tyle.

Buska1 napisał/a:
Ja z chęcią przyjdę na turniej tylko niech go ktoś zorganizuje i niech ktoś przyjdzie.

Co za problem zorganizować turniej samemu :?: Zwłaszcza, że nie musi być ze wpisowym jak ktoś nie chce stracić kasy. Trzeba tylko zwołać ludzi i po krzyku.

Buska1 

Wysłany: 2009-07-21, 20:39   

właśnie zwołuje ludzi!!!!!!!!!!!!!! tylko nikt jeszcze nie wyraził chęci a więc gdybym zorganizował turniej w przyszłym tygodniu czy ktoś by był ??

Lord Estel 

Wysłany: 2009-07-21, 20:46   

Pisałeś że z twojego osiedla w minisy gra z 10 ludzi, niech sie zarejestrują, uaktywnią. Jak się złożycie po 10zł to będą 2 boostery i może sfan wam coś dorzuci.
10 ludzi grających regularnie to spokojnie można lige robić i minisy wracają do wrocka

Odpowiedz do tematu