Star Wars Games Strona Główna Star Wars Games
Polskie forum SW Miniatures, SW X-Wing oraz SW PocketModel

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
ForceFCCG

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: DantE
2009-04-17, 19:57
Problemy z transakcją/kontrahentem
Autor Wiadomość
cwk88 
Outcast ;)

Wysłany: 2009-04-04, 20:25   Problemy z transakcją/kontrahentem

Witam, co mogę zrobić w sytuacji jeżeli użytkownik tego forum pobrał ode mnie środki i celowo unika kontaktu, nie chce mi wysłać należnych mi figurek z SW Minis? Prosiłbym o radę. Nie chciałbym angażować osób trzecich znajomych mi z miejscowości jegomościa, wolałbym załatwić sprawę polubownie. Macie jakieś pomysły? Generalnie jest to zwykła kradzież..
Ostatnio zmieniony przez NaVaR 2009-04-05, 14:45, w całości zmieniany 1 raz  

simo 

Wysłany: 2009-04-04, 20:35   

cwk88 napisał/a:
Generalnie jest to zwykła kradzież..

to powiedz mu to powiedz ze zarty sie skonczyly i tyle.
przeciez chyba czyta to co do niego piszesz no nie?

cwk88 
Outcast ;)

Wysłany: 2009-04-04, 21:10   

Problem w tym, że już to napisałem ;) gorzej, że nie odpisuje. Obiecał, że wyśle, oczywiście po dłuższej kłótni. Natomiast z tego co mi się wydaje to olał sprawę. Zresztą to człowiek niepoważny jest, co wysyła minisy listem zwykłym (nie poleconym).

Cichy Jedi 

Allegro nick: akademik2
Wysłany: 2009-04-04, 21:54   

A przeprowadziliście tranzakcję przez allegro.pl ? Czy prywatnie ? I czy ta osoba jest zarejestrowana na forum ? Jak tak to podaj . Może się da coś zrobić .

cwk88 
Outcast ;)

Wysłany: 2009-04-04, 23:19   

Właśnie nie przez allegro tylko tutaj, to mógł być błąd.. chodzi o użytkownika Silmar, wiem, że miał opcję przeczytać moje wiadomości, bo tego samego dnia w którym ją pisałem dodał post "aktualka" w swoim dziale Trade (na marginesie dodam, że tak naprawdę nie było żadnej aktualki bo tego dnia nie edytował głównego posta).

Cichy Jedi 

Allegro nick: akademik2
Wysłany: 2009-04-05, 00:03   

Miał może ktoś z innych użytkowników problemu z tym Silmarem ? . A propo napisze do niego może coś mi się uda załatwić.

NaVaR 
Moderator
Tytuł książki

Allegro nick: navarski
Wysłany: 2009-04-05, 14:45   

Temat wydzielony.
Administracja.

Silmar 

Wysłany: 2009-04-05, 15:31   

co ty w ogule kombinujesz człowieku
po 1 nie wchodziłem na swoje wiadomości bo od jakiegoś czasu rzadko jestem na forum
po 2 ty robisz od razu jakąś aferę zamiast poczekać jak paczka dojdzie
po 3 ty nigdy nie prosiłeś o polecony wiec uważaj co mówisz sam jesteś niepoważny trochę cierpliwości a poza tym figurki były dobrze zabezpieczone a ty mi dupę obrabiasz od jakiegoś czasu . Pewnie jesteś jakimś 11latkiem co niema co robić i obraża innych

cwk88 
Outcast ;)

Wysłany: 2009-04-06, 13:58   

Po 1 - byłeś na forum, bo dodałeś info o aktualce w twoim topicu handlowym, więc nie gadaj bzdur
Po 2 - Nie robie jakiejs afery, nie lubie jak ktos probuje robic ze mnie idiote.

Po 3 i najwazniejsze - Jezeli place ci koszty przesylki, to mysle, ze jestes na tyle inteligentny, ze wiesz ze wartosciowe przedmioty nie moga byc wysylane zwyklym listem. N arazasz w ten sposob siebie, jak i swojego kontrahenta na niepotrzebne straty ktorych mozna uniknac inwestujac 3,60 na polecony. Fiugrki byly dobrze zabezpieczone? Czytasz sam to co piszesz? Figurki byly wrzucone JAK ZIEMNIAKI do koperty, zadnych zabezpieczen, nie owiniete ani zadna folia ochronna, ani papierem. Czlowieku jestes najmniej solidnym userem tego forum z jakim sie zetknalem.

Dla Twojego info, nie jestem 11-latkiem, i mam co robic. Nie obrazam Ciebie piszac prawde o Twojej niesolidnosci. Probuje w ten sposob pomoc innym userom tego forum, zeby nie zrobili tego samego bledu co ja, handlujac z Toba.

Pozdro

Silmar 

Wysłany: 2009-04-06, 20:25   

ej na prawdę nie mam do ciebie cierpliwości to tak samo jak ja bym sobie napisał w ajakimś temacie ze ty mnie tak urządziłeś nie kłam stary proszę cię
tylko daj już spokój

cwk88 
Outcast ;)

Wysłany: 2009-04-06, 20:44   

.. proszę Cie, nie oskarżaj mnie o kłamstwo chłopcze.. przeczytaj to co sam piszesz i zastanów się czy ty tak na poważnie ..

DantE 
Administrator
Site Admin

Allegro nick: DantE2
Wysłany: 2009-04-06, 20:46   

Taką rozmowę proszę sobie prowadzić dalej poza forum.

cwk88 
Outcast ;)

Wysłany: 2009-04-07, 00:20   

Dziwi mnie brak reakcji adminów. Domyślam się, że tego typu nadużycia są tutaj przyzwolone. Żadnych konkretnych kroków. Po co w takim razie ten topic?

DantE 
Administrator
Site Admin

Allegro nick: DantE2
Wysłany: 2009-04-07, 09:38   

cwk88 nie mieszaj proszę forum i adminów to swoich spraw. Nie mamy żadnego wpływu na wasze transakcje a także na użytkowników forum. Forum jest tylko miejscem do ogłaszania się i nie mamy żadnych możliwości nadzorować waszych transakcji ani sprawdzić kto zawinił jeśli są problemy.

Nie życzę sobie takich wypowiedzi, że pozwalamy na jakieś nadużycia.

Mateusz 

Allegro nick: mateo_3636
Wysłany: 2009-04-07, 18:38   

Cwk88:

Już widzę NaVara i Dantego lecącego na miejsce akcji helikopterem bojowym, zjeżdżających po linach i wyłamujących kopniakiem drzwi od mieszkania Silmara krzycząc jednocześnie "Policja forum- wszyscy na ziemię!". Po krótkiej akcji odzyskania figurek (4 ofiary śmiertelne) przyjechaliby do Ciebie wozem opancerzonym i przekazując Ci figurki z dumą odczuliby, że po raz kolejny spełnili swój obowiązek jako administratorzy forum.

:)

A tak na serio to ja miałem sporo problemów z różnymi chłopcami z tego forum. Pomijając fakt, że ustalenie czegokolwiek (nawet najprostszej rzeczy) trwa około kilku godzin, to często miałem takie sytuacje, że byliśmy na etapie "wszystko ustalone, daj mi dzień na podjęcie ostatecznej decyzji" po czym bez skutku dopraszałem się o jakąkolwiek decyzję przez wiele dni...

Piszę to by ostrzec normalnych ludzi przed ewentualnością wystąpienia pewnych trudności :]

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi