Star Wars Games Strona Główna Star Wars Games
Polskie forum SW Miniatures, SW X-Wing oraz SW PocketModel

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: DantE
2009-02-23, 21:01
Turniej ligowy 7 marca [Pocketmodel]
Autor Wiadomość
bastekkk 
Lord ShaOlin

Wysłany: 2009-02-22, 16:07   Turniej ligowy 7 marca [Pocketmodel]

7 Marca o godzinie 14:00 w Galeri Kazimierz (przy sklepie Smok) odbędzie się turniej wliczany do ligi.
Zasady ligowe(w dziale inne miasta, temacie Liga Pocketmodel's)
Wpisowe 5zł na lige + na nagrody z tego turnieju. Jak będzie ok 6 osób(Gercu poinformował mnie że ktoś z Warszawy chce przyjechać. Niech ta osoba sie ujawni w tym temacie ;p) to proponuje na 3 boostery (teoretycznie wychodzi 7,5 na osobe jeśli będzie osób 6 ale Smok nam taniej liczy na turniejach)

Wpisywać swoją obecność i propozycje co do wpisowego (jeśli wogule chcecie, ja nie chce za bardzo)
myśle że wyjdzie 10 zł (12,5 maks) na ten turniej to nie duża kwota a opłata na lige jest jednorazowa.

Koordynatorem zostaje ja 8-)

Lista uczestników (będe aktualizował)
1. Ja
2. gercu
3. Radekk
Ostatnio zmieniony przez bastekkk 2009-02-22, 19:49, w całości zmieniany 1 raz  

Radekk 

Wysłany: 2009-02-22, 18:41   

Dobra spoko możesz być koordynatorem sebek
Czyli 6 zeta na lige + 10 wpisowego ?
Już mnie wpisz na liste uczestników
I kto to z tej waraszawy?! Przyznać się to nie będe spamować...przynajmniej nie bardzo ^^

bastekkk 
Lord ShaOlin

Wysłany: 2009-02-22, 19:48   

Radekk napisał/a:
Czyli 6 zeta na lige + 10 wpisowego

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ehhh ty se jaja robisz czy to na serio?
5 zł normalnego na lige
i drugie 5 zł na normalne (maks 7,5)
nie przeczytałeś że "(teoretycznie wychodzi 7,5 na osobe jeśli będzie osób 6 ale Smok nam taniej liczy na turniejach)"

gercu 

Allegro nick: gercu44
Wysłany: 2009-02-22, 22:22   

Nie wiem jak to będzie ze Smokiem, gdyż oni liczą taniej jeśli turniej gra się ich systemem. System ligowy jest ustalony, więc albo się jakoś dogadamy ze Smokiem, albo będziemy kupować boostery sami :)

bastekkk 
Lord ShaOlin

Wysłany: 2009-02-23, 10:52   

No to podamy swój system, powiemy że tak jest ustalone i tego nie można zmienić.
A co do zniżek, to na 3 boostery i 6 osób i tak po normalnej cenie wychodzi 7,5 zł.
gercu: czy możesz ujawnić osobe która chce przybyć na ten turniej ;p ?
Radekk napisał/a:
sebek

już ci mówiłem zebyś na forum pisał do mnie po nicku, może być też Lord ShaOlin hehe ;p o albo Panie Koordynatorze ;p xD

gercu 

Wysłany: 2009-02-24, 13:14   

Oczywiście, że nie.

Tsavong Lah 

Wysłany: 2009-02-24, 20:59   

bastekkk napisał/a:
No to podamy swój system, powiemy że tak jest ustalone i tego nie można zmienić.
A co do zniżek, to na 3 boostery i 6 osób i tak po normalnej cenie wychodzi 7,5 zł.
gercu: czy możesz ujawnić osobe która chce przybyć na ten turniej ;p ?

Jaka liga chłopie :mrgreen: :?: Po pierwsze to sklep który prowadzi ligę ustala zasady i wszystkie rzeczy odnośnie tego tzn. albo będzie tak jak oni chcą, albo nie będzie wogóle ;-) Po drugie jak chcesz robić ligę skoro w kraku graliśmy dopiero 2 turnieje. PM nie jest tak popularne dlatego trzeba czasu zanim zaczniemy robić jakieś poważniejsze manewry ;-) . A ty myślisz że to będzie tak hop siup i jak napiszesz że ligowy to od razu rozpocznie się liga. Najpierw trzeba się zebrać ustalić warunki, zasady regulamin, terminy itd. No i trzecia sprawa:
bastekkk napisał/a:
Koordynatorem zostaje ja
Nie ma problemu choć uważam że to nierozważne zwłaszcza że w Smoku bywasz rzadko i nie masz pojęcia o tego typu imprezach co wynikło z wcześniejszych postów. Tak poza tym ktoś kto bierze udział w lidze nie może jej prowadzić, zawsze prowadzi ją ktoś ze sklepu.

Nie mam nic przeciwko lidze ale jak ma wogóle być to najwcześniej za miesiąc. Pogadam z gośćmi jutro w smoku.

Sobota - Tańcz Głupia

DantE 
Administrator
Site Admin

Allegro nick: DantE2
Wysłany: 2009-02-24, 21:18   

Chodzi o tą ligę.

gercu 

Wysłany: 2009-02-25, 17:06   

Widzę, że kolega Tsavong obeznany w forum, że hej.

Tsavong Lah 

Wysłany: 2009-02-25, 20:35   

Nie, z całym szacunkiemDantE, ale nie nazwałbym tego ligą...

No w każdym razie ponieważ uważam że nie będzie to wyglądało tak doskonale i że za szybko się na to zgodziliście ja się wstrzymam od udziału w tym przedsięwzięciu. W turniejach oczywiście jednak będę grał ze względu na nagrody :mrgreen: . Poza tym widzę że z Krakowa to aż trzy osoby :!: :shock: wezmą w niej udział.

Ja myślę że mimo wszystko lepiej albo też :!: zrobić własną ligę w krakowie, taką jak wszystkie inne ligi. ;-)

[ Dodano: 2009-02-25, 20:51 ]
Aha, widzę że żeby turniej był liczony muszą w nim wziąć udział co najmniej 4 osoby, co komplikuje sprawy. z Krakowa są 3 osoby w lidze (zakładam że więcej nie będzie) żeby wasz turniej był (ligowy) To albo ja albo Filip niejaki muszą wziąć w nim udział (więcej graczy niestety nie ma). A skoro wasz turniej jest (ligowy) to muszą w nim obowiązywać zasady z Regulaminu w którym to stoi, że może być 1rare 2uc i 3c.

Nam tu w kraku nie bardzo to pasuje, mi na przykład nie i podejrzewam że filipowi też nie więc po prostu mogą być problemy z naszym udziałem jeśli się to nie zmieni. A w 3 ligowego turnieju nie rozegracie. Proponuję więc żebyście tam coś skombinowali.

A i taka mała sugestia dla DantE, To nie moja sprawa i nie chcę być nieuprzejmy wobec bastekkk, ale uważam że lepszym koordynatorem byłby gercu, ze względu na myślę większe rozeznanie w temacie. Ale róbcie jak chcecie. Myślę jednak że warto się nad tym zastanowić.

Bez urazybastekkk,

Sobota - Tańcz Głupia

kosssa4 

Wysłany: 2009-02-25, 21:31   

Liga jednego miasta według mnie nie ma sensu, bo za mało osób gra w pockety.

DantE 
Administrator
Site Admin

Allegro nick: DantE2
Wysłany: 2009-02-25, 21:56   

Macie więc tydzień na wybór koordynatora. Mi jest obojętne kto to będzie. Tylko tym razem chcę mieć ostateczną decyzję.

Tsavong Lah 

Wysłany: 2009-02-26, 13:58   

Ja tylko zasugerowałem. Oczywiście ja nie biorę udziału ale myślę że gercu, dużo lepiej spisałby się w tej roli. Chociażby dlatego że ostatnio bastekkk, robił niezłe zamieszanie kłócąc się z gośćmi o deck.

Sobota - Tańcz Głupia

bastekkk 
Lord ShaOlin

Wysłany: 2009-02-26, 14:33   

Tsavong Lah napisał/a:
W turniejach oczywiście jednak będę grał ze względu na nagrody

Nie będziesz mógł brać udziału w turniejach ligowych jeśli nie chcesz brać udziału w lidze (zajmiesz drugie miejsce tobie pkt zwisają a mógł je dostać ktoś komu zależy na lidze)
Tsavong Lah napisał/a:
To nie moja sprawa

Nie twoja sprawa to sie nie wypowiadaj.
Nie bierzesz udziału i mieszasz DAntE-mu wszystko.
Tsavong Lah napisał/a:
ale uważam że lepszym koordynatorem byłby gercu, ze względu na myślę większe rozeznanie w temacie

i co z tego ? z regulaminu :
"1.W każdym mieście gracze wybierają jedną osobę zwaną Koordynatorem, której obowiązkiem będzie ustalanie terminu turniejów, zbieranie wyników i zamieszczanie ich na forum"
I jakie rozeznanie mu tu potrzebne ? nawet w tej kwestji ja jestem do przodu, bo to ja mam lepszy kontakt to radkka(w celu ustalenia daty turnieju) albo do Filipa (jak będzie grał) i do gerca gg albo kom też może być.
Tsavong Lah napisał/a:
A skoro wasz turniej jest (ligowy) to muszą w nim obowiązywać zasady z Regulaminu w którym to stoi, że może być 1rare 2uc i 3c.

I też co z tego ? tylko ja miałem "zwałowany" deck ale zmieniłem go.
Tsavong Lah napisał/a:
Chociażby dlatego że ostatnio bastekkk, robił niezłe zamieszanie kłócąc się z gośćmi o deck.

No i znowu. CO Z TEGO ? Przystałem wkońcu na te wymagania. Ja mam tylko ustalać terminy turniejów, potem zapisać wyniki na forum.

no fakt gercu ma lepszy kontakt z "centralą" ale tak bardzo nie jest to potrzebne (po co on tam pojechał do tej centrali ;p)

Jest taki problem którego Tsavong nie opisał na forum mianowicie:
Załóżmy że w Warszawie jest 2 dużo lepszych graczy własnie np od Tsavonga ;p. Tsavong w Krakowie wygrywa 75% turnieji, reszta to 2gie miejsce. W Warszawie Ci dwaj gracze wygrywają na zmiane turnieje. I w ten sposób Tsavong wygrywa lige mimo tego że jest gorszy od tych graczy warszawskich i by pewnie przegrał w bitwie z nimi.
(to jest przykład)
I na koniec
NIE UWAŻAM ŻE GERCU BYŁ BY GORSZYM KOORDYANTOREM ODE MNIE !
Bylibyśmy napewno na równi, a że gercowi nie zależy tak bardzo na tym to ja zostałem.
A liga i tak będzie taka
gercu napisał/a:
że hej

kosssa4 

Wysłany: 2009-02-26, 15:33   

Oczywiście, że Tsavong ma prawo uczestniczyć w powiedzmy 1 turnieju ligowym, a resztę sobie odpuścić.
To, że mu nie zależy na lidze to nie znaczy, że nie może w niej brać udziału.

Odpowiedz do tematu