Star Wars Games Strona Główna Star Wars Games
Polskie forum SW Miniatures, SW X-Wing oraz SW PocketModel

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
Encyklopedia Ossus

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy figurki z TCW spełniły twoie oczekiwania ??

Czy figurki z TCW spełniły twoie oczekiwania??
Tak
76%
 76%  [ 51 ]
Nie
23%
 23%  [ 16 ]
Głosowań: 67
Wszystkich Głosów: 67

Autor Wiadomość
darth vader 

Wysłany: 2009-06-13, 17:19   

nie, ok, a więc tak: uważam, że ten booster niespełnił moich oczekiwań ponieważ sądziłem, że będzie więcej Fringów i Republiki

cwk88 
Outcast ;)

Wysłany: 2009-06-13, 18:03   

Bez sensu jest Twoja opinia, przy założeniu że Republika i Fringe stanowią razem ponad 60% setu, reszta to separatyści, więc tak naprawdę czego tobie tutaj jest za mało ? :P Jakoś specjalnie więcej frakcji nie ma w tym dodatku a i w innych rzadko się widywało tyle figurek Republiki.. wciąż uważam, że piszesz tylko po to, żeby posty nabić - bez konkretnego własnego zdania.

darth vader 

Wysłany: 2009-06-13, 18:40   

nienabijam sobie postów tylko wyrażam swoją opinie. Zdaje sobie sprawe, że jak dla Ciebie to może być za dużo Republiki ale jak dlamnie to nie

cwk88 
Outcast ;)

Wysłany: 2009-06-13, 19:05   

Nie łapiesz.. dla mnie to nie jest za dużo Republiki.. ale jeśli mówisz, że dodatek nie spełnił Twoich oczekiwań - bo było w nim za mało Republiki (a defacto to ponad 50% dodatku) to nigdy ŻADEN dodatek nie spełni Twoich oczekiwań, bo nie dadzą już więcej figurek Republiki w jednym dodatku - masz wygórowane i nierealne oczekiwania, w związku z czym każdy dodatek będzie dla Ciebie rozczarowaniem - może warto powtórnie przemyśleć słuszność swoich założeń i oczekiwań? ;)

Axell 

Wysłany: 2009-06-13, 20:38   

Jak dla mnie boosterek jest bardzo fajny. Dali kilka fajnych figurek i z pewnością zalicza się on jednych z najlepszych boosterów, który Wizardzi wydali.

PS. cwk88, ale przecież darth vader powiedział swoją opinie, a ty się go od razu czepiasz, temat brzmi " Czy figurki z TCW spełniły twoie oczekiwania ??", a darth vader pisał do tematu wcale nie nabija postów.

cwk88 
Outcast ;)

Wysłany: 2009-06-13, 20:44   

Według Ciebie "Nie spełnił moich oczekiwań" to jest opinia? To jest bzdura stary - tak może wypowiedzieć się osoba opóźniona umysłowo a nie normalna zdrowa na umyśle... rozumiesz, że opinia która zawiera tylko puste nic nie wnoszące stwierdzenie nie jest tak naprawdę opinią, tylko pustym nic nie wnoszącym do tematu stwierdzeniem i nie powinna być wygłoszona..

W drugim poście się nie czepiam tylko dyskutuję nt. słuszności rzuconego w próżnię argumentu, że niby jest za mało republiki.. no proszę Cie - przecież to jakiś żart a nie argument - dodatek 2 frakcyjny ma za mało jednej z frakcji - to może powinni zacząć robić Mono-frakcyjne dodatki ;)

darth vader 

Wysłany: 2009-06-13, 22:55   

wiem, że jest i tak dużo republiki ale odpowiadam napytanie zadane w temacie, wieć nierozumiem o co Ci chodzi

Radekk 

Wysłany: 2009-06-14, 10:43   

Dodatek TCW ogólnie moje oczekiwania spełnił (GOWK w starterze xD) , ale żałuje , że nomen-omen są tutaj słabe figsy z wyłączeniem paru(Yoda , Rex , GGDAC)

darth vader, Ludzie chcą usłyszeć wyjaśnienia dla postronnego(cwk88) jest to żadna odpowiedź I SKOŃCZCIE TEN OFFTOP!

Kłakó 

Allegro nick: Karolu94
Wysłany: 2009-06-14, 12:19   

Ogólnie dodatek niezbyt fajny, pełno crapów i po 2 boosterach masz prawie wszystkie C i UC... potem tylko kupować odd bale za 45zł... :)

Fixer 

Wysłany: 2009-06-14, 14:18   

Ogólnie, to ten dodatek jest tylko dobry ze względu na kilka figurek z dobrymi CE, a reszta jest do niczego nie przydatna (no może z wyjątkiem dwóch, czy trzech minisów).

Darth Kiwior 

Wysłany: 2010-03-15, 20:39   

Tak chociarz mógłby się tam znaleść Plo Koon :mrgreen:

Cień_2 
Na Manda'Yaim Roach

Allegro nick: Capitan_Rex
Wysłany: 2012-02-12, 18:30   

Moim skromnym zdaniem CW do dobry booster.

Z Republiki jest oczywiście rewelacyjny Capitan Rex ale nie tylko on jest fajny jak mówi wiele osób bo mamy jeszcze Anakina na STAP. Nie ma to jak przelot ciasnym korytarzem i po dwa ataki na każdego ;) Gree może trochę podpakować squady na masówce klonów więc też nie jest zły. Mamy kolekcjonerską (i tylko taką ) Ahsokę. Ponadto jest bezkonkurencyjny Yobuck. Ciekawa jest też Padme. Jej ce czasem się przydaje. General Aayla Secura też jest spoko. Najtańsza postać w grze która daje klonom Double.Ponadto mamy kilka fajnych UC np Star Corps Trooper, ARC trooper sniper i Elite Clone Trooper Commander.

Z republiki mamy tyle przechodzimy do sepków.
Oczywiście mamy bezkonkurencyjnego Zgrywusa i jedno z najlepszych CE w grze. Razem z nim mamy sympatyczne Kameleony i dość dobrego Durge-a. Z C i UC jest tu tylko Battle Droid Sniper i no B1 i B2.

Mamy też Gha Nachkta dość fajnego. No i Hologram do Sithów.

Podsumowywując myślę że CW to dobry booster i nie jest prawdą że ma tylko 2 dobre VR

ARC-777 

Wysłany: 2013-10-09, 19:18   

Moim zdaniem jest to zdecydowanie dobry booster, choć nie aż tak jak GaW. Dużo dobrych figurek, ładnie pomalowane do tego, tak jakby coś pomiędzy wyglądem The Clone Wars a klasycznym stylem z filmów.
Kote lo'shebs'ul narit.

Odpowiedz do tematu