Star Wars Games Strona Główna Star Wars Games
Polskie forum SW Miniatures, SW X-Wing oraz SW PocketModel

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: NaVaR
2008-11-19, 18:09
Jak, kiedy, dlaczego zaczeliscie zbierać/grać?
Autor Wiadomość
Fixer 

Wysłany: 2008-12-24, 12:31   

Moimi pierwszymi figurkami było kilka robotów bojowych i droideka, ale teraz i tak gram Republiką.

Anakin_Antek 

Wysłany: 2009-01-14, 21:48   

ja jakiś 1 miesiąc temu zacząłem zbierać :-? a figurki zaczołem zbierać dlatego że wszyscy koledzy ciągle wymieniali się nimi no to nie wytrzymałem po jakiś 2 mieśiącach patrzenia.A chociaż zacząłem zbierać naj pózniej mam najwięcej figurek
Ostatnio zmieniony przez Anakin_Antek 2010-02-01, 20:48, w całości zmieniany 2 razy  

Bodziak 

Allegro nick: dreamwords
Wysłany: 2009-02-13, 17:23   

Jak to dobrze że "zaczołeś" zbierac...

U mnie to było tak. Johan był (ba! nawet jest nadal :P) wielkim fanem SW i zaczął zbierac. W jakiś sposób dowiedział się o tym Sajek i również go zaciekawiło. Zaczęli o tym rozmawiac w szkole i bodajże Leobreaker też się wciągnąl, potem jeszcze Wąsu (nie ma na forum) i Max (Maxior). Ja byłem gdzieś tam pomiędzy Sajkiem a resztą.

Zbierałem od jakiegoś czasu Warhammera 40.000 ale figurki były drogie, a mi brakowało funduszy. Bardzo jednak chciałem pograc w jakiegoś bitewniaka, albo coś podobnego. No i się wkręciłem. Nie wiedziałem kim chcę grac, bo prawie wogóle nie znałem uniwersum SW. Jedyne co obejrzałem to trochę 1 i 3. Bardzo spodobały mi się droidy, Darth Maul i Generał Grievous. Wyobrażacie sobie moją radośc i zdziwienie kiedy się dowiedziałem, że są w jednej frakcji :mrgreen: . Zaczęło się od paru boosterów z RotS'a, potem kilka figurek na turniejach i reszta na sztuki.

Kiedy? Jakiś tydzień przed dołączeniem do forum :P

zoltrix 

Wysłany: 2009-02-17, 20:57   

Ja zacząłem zbierać jakieś 3 miesiące temu. Dlaczego? Po prostu chciałem zagrać w jakiś tańszy i ''lżejszy'' system oraz odpocząć od Infinity i Warhammera 40k. Poza tym zawsze lubiłem uniwersum SW.

''and remeber: after nightfall new day always comes''

darth vader 

Wysłany: 2009-02-23, 19:00   

mnie pokazał to Matitak. Napoczatku mnie to nie zainteresowało ale jak poznałem zasady i nauczył mnie grac to jednak okazało się, że to całkiem fajne

simo 

Wysłany: 2009-03-02, 21:14   

przyszedlem do graala w Wawie i zapytalem sie co pan poleca.
,,Pan'' powiedzial to jest bardzo fajne i wskazal na minisy...
zapytalem sie czy to podobne do warhammera i wytlumaczono mi ze tak ale 100 razy prostsze, a wiec kupilem starter, potem kilka R&I i tyle...

shagy 

Wysłany: 2009-03-04, 14:32   

ja po prostu chyba z pół roku oglądałem zdjęcia figurek w necie a potem kupiłem i nie żałuje całkiem przyjemna gra

-że co?
-pomidor

Matimmolus 

Wysłany: 2009-03-06, 17:44   

Wszystko zaczęło się kiedy w wieku 5 lat oglądnąłem Star Wars Nowa Nadzieja.
Potem oglądnąłem Imperium Kontratakuje, Powrót Jedi, i Mroczne Widmo.
Zafascynowałem się Star Warsami. Właśnie ten sam znajomy Matitaka pokazał mi Minsy.

A wracając do tematu ja zacząłem zbierać figurki na gwiazdkę 2007 roku, kiedy to dostałem Battle of Hoth.

Szukam utapaunów, a zwłaszcza on dactilion :!: :!:

Cień_2 
Na Manda'Yaim Roach

Allegro nick: Capitan_Rex
Wysłany: 2011-06-23, 14:25   

Pewnego razu wstąpiłem do krakowskiego barda (akurat deszcz padał) patrze sobie i zobaczyłe starter RotS z Obkiem i Zgrywusem. Nie mogłem się powstrzymać :mrgreen:

skywalker

Wysłany: 2011-06-23, 19:58   

Na targach książki było stoisko barda zobaczyłem że uczą grać usiadłem i zagrałem

tanatosik 
Zajebistość roku

Allegro nick: tanatosiki
Wysłany: 2011-06-24, 00:52   

Star Wars od zawsze lubiłem a ze 4 lata temu wychodząc z kina w katowickiej Silesi zaintrygowała mnie wystawa singli w tamtejszym stoisku smoka , kupiłem sobie jednego . Za tydzień tamtez nauczyłem sie grać , kupiłem starter i jeszcze dużo singli

boberovow 

Wysłany: 2011-06-26, 14:52   

Cień tak mi o tym spamował że sobie musiałem zagrać. :mrgreen: ponad to lubie SW. :mrgreen: :mrgreen:

Oddam acklaya, zalbara, bousha, barisa JK i luminare JM w dobre ręce!! Wymiany !

ARC-777 

Wysłany: 2013-10-09, 19:04   

Mnie też wprowadził Cień, i za to mu będę dozgonnie wdzięczny. Pierwszy raz rozegrałem kilka miesięcy temu na dosyć kijowym składzie (głównie Mantellian Savrip, K'lor'slug, Gammorean Bodyguard i inne podobne bestie), lecz od razu polubiłem tą grę. I od tamtego czasu zacząłem zbierać Minisy. 8-)
Kote lo'shebs'ul narit.

Odpowiedz do tematu