Star Wars Games Strona Główna Star Wars Games
Polskie forum SW Miniatures, SW X-Wing oraz SW PocketModel

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
ForceFCCG

Poprzedni temat «» Następny temat
Mistrzostwa Krakowa 2010

Czy zamierzasz sie pojawic sie na MK?
Tak
70%
 70%  [ 28 ]
Nie
30%
 30%  [ 12 ]
Głosowań: 40
Wszystkich Głosów: 40

Autor Wiadomość
bastekkk 
Lord ShaOlin

Wysłany: 2010-03-14, 09:32   

Kłakó napisał/a:
Jednakże "EPIC FAIL", jak zostało nazwane pi**dolnięcie stołu Kuny i Paladyna na ziemię był wydarzeniem, dla którego warto było się pojawić :D:D Ci co byli potwierdzą :D

hehe, "ALE URWAŁ" xD
Kłakó napisał/a:
Ci co byli potwierdzą :D

"Ale to było dobre" xD

Teraz opisze ze swojej strony:
Skład to
Lord Vader
Thrawn IE
Arica
Lobot (universe) (którego dorwałem zaraz przed turniejem od codaka ;p thx codak!)
Amanin Scout
Admiral Ozzel
Mas Amedda
Gran Raider
Rodian Brute

reinfo których nie zmieniałem (dowiecie się w podsumowaniu dlaczego ;p)
3x świnia
2x PB thug
rodian brute

9 aktywacji + 6 z reinfo

PIERWSZA RUNDA
Przeciwnik Tsavong Lah... Jak to zobaczyłem to sobie pomyślałem oho już po turnieju ;p
Jego skład
Han GH
Mara, Jedi
Dash Rendar IE
Lobot (universe)
Leia Skywalker, JK
General Dodona
R7 AD
Camasi Noble
Mouse Droid
z reinfo wstawił Human Bodyguarda i trzy świnie
Miałem przewage chyba dwóch-trzech aktywacji więc powiedzmy że dam rade.

Graliśmy na mojej mapce (munilist promo) w pierwszej turze podjechał amanin do Mary, Hana i Lei niedalko środka mapy (stali na gambicie a Mara najbardziej wysunięta). Switch na Lorda a ten jak odpalił sith rage i l.assaulta to niebyło co z mary zbierać :lol: bo nie wysevowała się z l.blocka. Potem mogłem podejść do Dasha i go ubić bez jakiegoś większego problemu ale w grze nadal był Han ! Który psuł mi thrawna ;p I jakby dopadł do Lorda to przez pare tur nie miałbym go jak odratować. Więc wybrałem ucieczke Lordem. W trzeciej turze zrobiłem jeszcze raz sith rage i L.assaulta tym razem w Hana ;p. Pierwszy rzut krytyk czyli 50 dmg fajnie tylko teraz nie moge zrąbać rzutów. Następny chyba 4 czyli zamało ;p ale trzeci atak już był dla Hana śmiertelnym ciosem .. KRYTYK i w ten sposób dostał 100 dimjeżduuuu.

DRUGA RUNDA nie pamiętam nicku/imienia gracza ale grał takim składem :
Cad Bane
Assaj, Strike Leader
Lando, Hero of Taanab
Twilek, BSV
Czerka Sciencist
San Hill
R7 AD
R4
3xRodian Brute
Graliśmy na Muunlist wygrałem bez większych strat. Cad zszedł z planszy pierwszy ;p. chyba około trzeciej tury.

TRZECIA RUNDA Grałem z mistrzem juniorów, chyba każdy chcę zagrać z mistrzem juniorów a zarazem Wice mistrzem Polski 09
Jego skład:
Luke, Rebel Commando
Han, Smuggler
Princes Leia
Rebel Commando, Strike Leader
Bothan Noble x2
General Crix Madine
Elite Rebel Commando
General Rieekan
General Dodona
Mouse

Graliśmy na munliście. Dałem troche ryzykownie amanina, mógł mi go spokojnie zdjąć ale tego nie zrobił ;p. Pod koniec tury podjechałem Amaninem, Switch na Lorda. Żeby było śmieszniej zabrało madinowi jednego pola abym nie mógł potem wyewakuować Lorda ;p(disruptive). I Vader zabił swojego syna ;p. Po utracie luka powiedziałem przeciwnikowi że zje*ał bo mógł robić djem so style a tego nie robił xD. Zabrakło madinowi jednego pola do disruptive i w tym czasie rozkminłem aby ucieć na east plazy(przeciwnik rozstawiony na przodzie west plazy). Na początku drugiej tury Lord Vader zamiast zrobić jakiegoś sweepa albo coś poprostu uciekł do easy plazy na 16 pól(motf 2).Pod koniec tej tury switch na Arice a ta zadała 20 Lei, 20 Madinowi,20 dodonie i 40 rieekanowi xD. Na początku następnej tury dzięki MT ubiła Rieekana, dodone, leie i nie zdążyła madine bo przeciwnik się już poddał ;p.

CZWARTA RUNDA Grałem z Kalamem (thx Kłaku za podpowiedź bo dalej nie pamiętałem nie pamiętam czy ten z kim grałem to Takenada czy Kalam ;p no cóż chyba mam problemy z pamięcią do osób ;p)
Jego skład to:
General Rieekan
General Dodonna
Cad Bane
Hondo Ohnaka
Luke Skywalker, Rebel Commando
Leia, Bounty Hunter
Elite Rebel Commando x2
Mouse Droid

Również na muniliście, Rozstawienie podobne jak w trzeciej rundzie ale tym razem amanin przejechał przez środek pomieszczenia, switch na Lorda i z życiem porzegnał sie Hondo. W drugiej rundzie dzięki MT switch na rodiana z reinfo xD. Wygrałem ze stratą Rodiana z reinfo (czyli brak pktów) i tylko 20 dmg wbite w Lorda dzięki djem so style o którym akurat ten przeciwnik nie zapomniał ;p. Po ubiciu kolejno: Hondo, Cada Bane, a następnie naraz Luke i Elite rebel commando przeciwnik poddał się (kurde, a już chciałem ubijać następnego commandosa ;p.

PIĄTA RUNDA Grałem z Master Yodą
Któremu w wsumie sam złożyłem skład (troche pomogłem w wyborze ;p
nie chce mi sie dokładnie go pisać ale był tam cad bane, luke rebel commando i han RH, dodona itp w rezultacie o 2 figurki więcej
już nie graliśmy na muunliście tylko na Ravaged base i po tym jak mi ubił Arice (mój błąd). To sie poddałem bo i tak wchodze do top 8. Jak sie potem okazało lepiej było się postarać.

Runda w top 8 > trafiam na Tsavonga który ogarnięty rządzą zemsty wygrał :lol: . Tym razem na Ravaged base. Ogólnie jak wbiłem lordem to otoczył mnie hanem, leią i marą, uciekłem aby zrobić swepa na dodone, R7 i R7 z reinfo. Dostałem kur**skie oportunity (chyba ze 100 dimejdżuuu ;p) po czym rzuciłem 1 z twin atack i ten (prof) kotas dodona przeżył ;p.

W rezultacie odpadłem (lol ale to brzmi) i ostatecznie zająłem 7 miejsce czy już nawet nie pamiętam (wejściowe do top 8). Mimo tego nie jestem zadowolony ze swojego miejsca(chyba dlatego że trafiłem straszny szajs w boosterze z nagród ;/).

ps Dlaczego nie zmieniałem reinfo ? Bo kurde nie było jak !!! ciągle grałem z dodoną/sanem hillem :lol: :lol: :lol:
Ostatnio zmieniony przez bastekkk 2010-03-14, 14:37, w całości zmieniany 1 raz  

simo 

Wysłany: 2010-03-14, 09:48   

dobre sprawozdanie kłakó, ale mam jeszcze dwa pytania:
-kto wygrał?
-i czy pewien warszawiak nickiem luke123 pojawił się (pytam bo se złamał palec, a szpanował, że jedzie i jestem ciekaw czy go puścili)?

bastekkk 
Lord ShaOlin

Wysłany: 2010-03-14, 10:13   

Cytat:
Kto wygrał MK?

simo napisał/a:
kto wygrał?

tu jest problem :lol: :lol: :lol:
simo napisał/a:
-i czy pewien warszawiak nickiem luke123 pojawił się (pytam bo se złamał palec, a szpanował, że jedzie i jestem ciekaw czy go puścili)?

tak i właśnie on dostał odemnie w trzeciej rundzie ;p (ja chyba bez żadnej straty, nawet dmg !)

Darth Maulek

Wysłany: 2010-03-14, 11:08   

no własnie kto wygrał tak mnie to ciekawi?

Takenada 

Allegro nick: Washak
Wysłany: 2010-03-14, 11:44   

no to kilka słówek
Po pierwsze dzięki wszystkim (no prawie wszystkim uczestnikom za prawdziwie turniejową atmosferę)
Szczególnie dziękuję wszystkim przeciwnikom z którymi miałem zaszczyt się zmierzyć z każdego meczu coś wyniosłem.

Teraz trochę poważniej:
Dwa wydarzenia na turnieju to dla mnie po prostu żenada i skandal, pojedynek hackeradyna i kuny to jest totalna kompromitacja, zrobiliście sobie prywatną wojnę mając w "dupie" sorry ale nie da się tego inaczej nazwać wszystkich graczy. Odzywek Kuny do innych graczy wogóle nie będę komentował bo jako że jestem dwa razy starszy od niego to nie chcę się w wojne na słowka na forum wdawać. 45 minut 30 osób patrzyło się na waszą szopkę super szczególnie dla tych którzy kilka godzin do was jechali, Druga szopka top oczywiście mecze Heckeradyna i Tsavong, 25-30 minut rozgrywana ostatnia runda bez komentarza , jak rozumiem ideą zorganizowania dla was mistrzostw krakowa było po prostu nabicie kasy na bostery co miało być tłem dla waszych wewnętrznych rozgrywek bo inaczej takich zachowan nie potrafię wyjaśnić
co do wywrócenia stolika to chyba nie ten wasz kolega "świniak" zrobił :) ja wiem kto ale nie powiem bo chwała mu za to jeszcze minuta i sam bym to zrobił.
Kończąc tą część powiem dwie rzeczy.
Kolega ze smoka chyba Janek sie nazywał uczcie się od niego, przeprosił dwa razy za sytuację którą spowodowaliście raz dają boster z FU ze słowami przeprosin drugi raz jak się z nim żegnałem osoby które dla mnie spieprzyły ideę tego turnieju sie na to nie zdobyły
druga rzecz niewątpiliwe macie najwyżyszy poziom grania w kraju o czym pewnie jeszcze 100 razy na forum powiecie, ale kultury na turniejach to musicie się uczyć szczególnie że Tsavong powiedział że u was to norma takie haje.
zapraszam do katowic u nas rozwiązywanie sporów zajmuje dwie minuty i jak nikt nie przekona do swoich racji to rzucamy kostką a potem wyjaśniamy sobie na forum. Ale my gramy dla przyjemności.
Dobra kończę tą część i od razu mówię że nie chcę nikogo urazić bo naprawdę nie żałuję że przyjechałem i poznałem kupę fajnych ludzi i usłyszałem dużo fajny rad. Mam nadzieję że jeszcze kiedyś się spotkamy i zostana zlikwidowane te jakby jednak nie było epizodyczne sytuacje.

Dobra teraz mecze:
Z góry przepraszam za przekręcanie Ksyw, imion ale byłem tak podekscytowany że zapomniałem notować z kim grałem:)
Mój squad:

GOWK
Cad Bane
Dash Rendar RS
Republic commando SEV
R-7 x 2
Rodian Trader
Rodian Brutex3
Ugnaught D.
Aqualish Technician
Pierwszy mecz:

Gabobart (chyba:)

Yoda on Kybusk
Anakin on Stap
R2d2 AD
Mass Ameda
Captain Panaka
Dark Woman
kilka Ugnaughtów i rodianów

Graliśmy na mapie Imperial Base

Generalnie gra była bardzo wyrównana niestety dał o sobie brak znajomości przeze mnie figurki Yody
Dark woman zaraz na początku gry oberwała 80 dmg od cad bana ja straciłem kilku rodian ale za to kontrolowałem Gambit więc spokojnie odpowiadałem na ruchy przeciwnika i w ostatniej rundzie przy mojej przewadze pkt chyb 8 pkt dostałem zaćmienia, pobiegłem cadem żeby ubić dwóch ugnaughtów, przeciwnik podciągnął Yode podbiegł oberwałem cad przyjął dwa ciosy (dalej nie rozumiem jak Yoda po ruchu może atakować dwa razy) zrobił switcha z anakinem i cad pożegnał się z grą, do końca zostało 5 min i tak sięprzegrywa wygrane gry:) ale gra bardzo ciekawa

II mecz
Darth Maulek

Jego skład:
Canderous Ordo
Mandalorian Captain
Mandalorian Scout x4
Whiphid Tracker
R7 Astromech Droid
ASN Assassin Droid
Mouse Droid x2

mapa Imperial Base

Znamy się z katowic więc mecz był bardzo sympatyczny:)
Akurat mój squad nie ma większych kłopotów z takim squadem mandolorian, zaraz na początku gry zamknąłem mu capitana i jednego scouta , był jeden niebezpieczny moment kiedy wystawiłem się obi wanem i canderus trzasną w niego 6 razy w tym dwa krytyki ale savy i przerzuty dały radę a mój sztab medyczny szybko się uporał z ranami swojego szefa:)
ubiłem dwóch scoutów i assasin droida chyba jeszcze mousa i R7 no i kontrolowałem sobie grę siedząc na Gambicie

III mecz
sorry ale zapomniałem z kim:) bardzo fajny chłopak z Krakowa
najbardziej sympatyczna i zabawowa gra na turnieju gralismy praktycznie bliźniaczymi squadami

GOWK
Cad Bane
Dash Rendar RS
REX CW
Lobot
mouse
R-7
....
mapa imperial base

przeciwnika chyba zaskoczyłem figurką aqualisha, podbiegłem do Cada który stał na tronie imperatora i stracił stealtha
następnie walnąłem mu 4 razy z cada i 4 razy z dasha, weszły dwa z cada
wygrałem najważniejszy rzut na inicjatywe:) i poprawiłem 4 x z cada dwa weszły
Tu chyba przeciwnik popełnił bład bo mecz nie był jeszcze przegrany ale wysunął REXa więc go ściągnąlem Dashem a potem to już for fun żeśmy się tłukli do końca:)

IV mecz
Mikaj

squad
Cad Bane
Dash Rendar
Leia
Han Solo
Doddona
R-7
R-4
Mous
i aktywatory

Mapa rancorn pen

Mecz bardzo ciekawy
Od razu zgodnie z moją taktyką zająłem GOWKiem gambit, a Rodian tworzył sztab medyczny
przeciwnik nie zajął Gambitu więc od razu wypracowałem sobie przewagę, nastepnie zauważyłem wystawioną Leię czego Cad nie mógł przegapić i wpakował jej 80 dmg zmuszając ją do ucieczki. Wierny swojej taktyce aqualish pobiegł żeby zlikwidować stealtha Cadowi ale niestety nie udało mi się go ściągnąć za to straciłem aqualisha, przeciwnik jednak dalej nie punktował Gambitu w sumie nie wiem dlaczego więc nadal kontrolowałem grę. w przypływie adrenaliny uderzyłem w samobójczym ataku Gowkie który na dłuuugi czas związał walką dasha, cada i Hana solo omal nie przypłacając tego zyciem z 80dmg salwował się ucieczka, trwało to na tyle długo że nadszedł koniec meczu i przeciwnik nie miał już szans na zmasowany atak i wygrałem przez Gambity które cały czas kontrolowałem

V gra
Kosa

Thrawn
Ozzel
vader (nie zapamiętałem nawet jaki:)
Amanin
Lobot
Arica
i kupe innych śmieci:D

szkoda pisać, pierwszy raz spotkałem się z takim imperium kłania się brak doświadczenia
praktycznie auto win po 10 minutach poddałem grę szanując czas przeciwnika:)
potem przy obserwowaniu innych gier wymysliłem sobie jak miałem zagrać co nie znaczy że bym wygrał ale przynajmniej powalczył:)
dzięki za cenną naukę

podsumowójąc 3:2 na plusie, 9 miejsce więc jak na granie republicą wcale nie tak źle
co ciekawe miałem punkty, OMi paringi czy co się tam liczy:) dokładnie takie same jak miejsce 8 na moje pytanie do janka (chyba) dlaczego nie jestem w TOP 8 odpowiedział mi że może być tylko 8 więc program po prostu ustawił nas alfabetycznie:) ach te moje nazwisko. ale nie żałują mogłem przynajmniej pierwszy wybierać figurki:)

Jeszcze raz dzięki , i pamiętajcie że słowa krytyki sa po to żeby coś naprawiać a nie psuć
Ostatnio zmieniony przez Takenada 2010-03-14, 14:15, w całości zmieniany 1 raz  

bbartolus 

Wysłany: 2010-03-14, 12:43   

codakpl napisał/a:
Dzisiaj ok. godziny 20.30 przy wjeździe na A4 trwała akcja policji podczas której badano trzeźwość.(podobno złapano tam jednego z graczy- xxxx)

Mam pytanie kto to był? A relacje z MK napisze innym razem bo teraz mi się nie chce pisać.
Miejsce 13 jak dla mnie może być, a impreze oceniam na 7.9/10.

Szukam Mouse Droid, Rodian Brute, Ewok, Ugnaucht Demolitionist.

Mój sklepik: http://www.dante.xon.pl/s...opic.php?t=1804

Han Solo 
ASG

Wysłany: 2010-03-14, 12:52   

a co ty sąsiadka z osiedla żeby poplotkowac :?:
co cię to obchodzi człowieku a nie innymi...
żal mi ciebie i to bardzo że takimi rzeczami się interesujesz :-| :-?

bbartolus 

Wysłany: 2010-03-14, 12:54   

Han Solo napisał/a:
a co ty sąsiadka z osiedla żeby poplotkowac
co cię to obchodzi człowieku a nie innymi...
żal mi ciebie i to bardzo że takimi rzeczami się interesujesz

Nie będe tego komentować.

Szukam Mouse Droid, Rodian Brute, Ewok, Ugnaucht Demolitionist.

Mój sklepik: http://www.dante.xon.pl/s...opic.php?t=1804

hackeradyn 

Wysłany: 2010-03-14, 14:36   

Coz ze swojej strony moge tylko przeprosic za owe dwa mecze (z Kuna i Tsavongiem).

Niestety w Krakowie bardzo czesto tak wygladaja gry. I jest to jedyny powod dla ktorego prawdopodobnie zakoncze gre w Minisy. Dokoncze tylko spotkania ligowe.

Gram zawodowo w MTG i w tej grze ktos zlapany na wale po prostu przyznaje sie i poddaje gre lub dostaje odpowiednio GL lub DQ. Niestety dwoch graczy z Krakowa zlapanych na oszukiwaniu po prostu sie z tego smieje prosto w twarz oponentowi. Niestety jest to wina braku sedziow :(

Po drugiej przegranej Tsavong nie powinen wejsc nawet do topa. Niestety nie bylo sedziow. Stalo sie tak z powodow odemnie niezaleznych.

Wstydze sie tego co sie wydarzylo. Dziekuje wszystkim uczciwym graczom za te 15 miesiecy dobrej zabawy. I jeszcze raz przepraszam za MK.

Raf Larkin 

Wysłany: 2010-03-14, 14:51   

Nadal nie wiemy kto został mistrzem :lol:

codakpl 

Wysłany: 2010-03-14, 15:08   

Ja byłem 11 ale nie chce mi się pisać z kim gralem ;-)
Świat-256

Potęga mandalorian!!!!

bastekkk 
Lord ShaOlin

Wysłany: 2010-03-14, 15:10   

NIE MA MISTRZA I NIE BEDZIE !

A na poważnie zabrakło czasu xD W finale Master Yoda i Tsavong Lah zagrają u Tsavonga przy herbacie i ciasteczkach. A hackeradyn z kosssą zagrają przez vassala(chyba ?).

hackeradyn napisał/a:
Niestety dwoch graczy z Krakowa zlapanych na oszukiwaniu po prostu sie z tego smieje prosto w twarz oponentowi

Co do gry z kuną nie wypowiem się bo nie widziałem wszystkiego choć tu faktycznie zdaje mi się że wałował kuna ale co do gry z Tsavongiem jeśli byś oznaczył R7 który jest z reinfo a który z main-a to by nie było problemu !
A po grze już w top 8 kiedy świnia nagrywał gre komórką (xD do czego to doszło) po grze powiedziałeś że znów wygrał oszustem to już można było paść ze śmiechu....

Cytat:
Ciekawostka
Dzisiaj ok. godziny 20.30 przy wjeździe na A4 trwała akcja policji podczas której badano trzeźwość.(podobno złapano tam jednego z graczy- xxxx)

Wiemy, Ja, Tsavong i M. Yoda widzieliśmy po drodze dużo patroli policji, Tsavong już chciał wysiadać do nich ale każdemy spieszyło się do domu lol ;p (taki joke ;p)

hackeradyn 

Wysłany: 2010-03-14, 15:16   

bastekkk,

Cytat:
co do gry z Tsavongiem jeśli byś oznaczył R7 który jest z reinfo a który z main-a to by nie było problemu !

Mysle ze kazdy kto ze mna gral potwierdzi, ze zawsze oddzielam reinfo od mainowego skladu i zawsze pokazuje kiedy ruszam sie figurka reinfo a kiedy mainowa. Zatem nie wyskakuj mi z takimi tekstami prosze. Oboje wiemy, co zrobil Tsavong i dlaczego.

Cytat:
A po grze już w top 8 kiedy świnia nagrywał gre komórką (xD do czego to doszło) po grze powiedziałeś że znów wygrał oszustem to już można było paść ze śmiechu....

Zwalowal na override. Problem w tym, ze swinia nie zapisal wideo. Zreszta jak mowie on w ogole nie powinien byc w top 8.

Nie bede sie wiecej wypowiadal na ten temat, co by nie przenosic klotni na forum.

masterYoda 

Wysłany: 2010-03-14, 15:22   

Paladyn, nie widziałem żadnego z tych dwóch pojedynków, jednak mogę wstawić się za Tsavongiem w tym sensie, że po prostu znam go na tyle długo, że nie uwierzę, by mógł specjalnie oszukiwać. Twoją winą było to, że figurki z Reinfo nie były oznaczone (ja w każdej grze, jeżeli miałem takie same mainowe i w Reinfo oznaczałem, lub mówiłem przeciwnikowi, co turę, co jest co). A po drugie, nawet zakładając, że Tsavong nie miał racji, nie można powiedzieć, że śmiał się w twarz. Był tak samo pewny swoich racji, jak Ty swoich, więc ich bronił. Nie mogę z pewnością stwierdzić kto miał rację, bo mnie przy tym nie było, ale każdy z was mógł się pomylić.
Poza tym z tego, co wiem, to Ty miałeś załatwić sędziów. I tu pojawia się najważniejsze pytanie: czemu więc ich nie było? Myślę, że nawet jeśli są to powody od Ciebie niezależne, to Twoim zadaniem było dopilnować by znalazła się jakakolwiek inna osoba obeznana w zasadach, mogąca sędziować. Wg mnie w tym wypadku powinieneś sam objąć tą rolę (nie żebym Cię obwiniał, ale w świetle późniejszych, łatwych do przewidzenia wydarzeń, ta decyzja wydaje mi się najrozsądniejsza). Turniej ponad-30-osobowy po prostu tego wymagał. Tym bardziej szkoda, że poza tym organizacja turnieju przebiegała bez większych zarzutów, rozumiem trud jaki na pewno w nią włożyłeś.
Oczywiście do Ciebie należy decyzja o ew. zakończeniu gry, ale na Twoim miejscu bym to dobrze przemyślał. Poza tym wydaje mi się, że po tej lidze należałoby przemyśleć przenosiny do Barda (o ile zostaną jacykolwiek gracze...), gdyż tam z tego co wiem nie ma problemów z kradzieżami (zamnkięte pomieszczenie, a nie stoisko na środku centrum handlowego), a i sprzedawców bardziej obchodzi, to co się dzieje.
Jeśli nie chcesz przenosić kłótni na forum (popieram), to odpisz na PW, jeżeli masz coś do dodania.
Pozdr.

Bardzo dziękuję wszystkim osobom które przyjechały. Większość pojedynków przebiegła mimo wszystko w przyjaznej atmosferze.

Mój skład:
Cad Bane
Han Solo Rebel Hero
Dash Rendar, Renegade Smuggler
Luke Skywalker Rebel Commando
Lobot
General Dodonna
Juno Eclipse
Mouse Droid
Rodian Brute
Ugnaught Demolitionist x2

Reinforcements: R7 i 4 aktywacje, ew. R4, R7 i aktywacja, ew. R7 i Human Bodyguard.

Myślę, że pełne wyniki powinien zamieścić Paladyn. Finał nie został rozegrany z racji braku czasu. Dostałem się do niego ja oraz Tsavong Lah i przy najbliższej okazji rozegramy go i zamieścimy wyniki i pewni relacje w tym temacie.

Jeszcze raz dziękuję wszystkim graczom :-) .
Ostatnio zmieniony przez masterYoda 2010-03-14, 21:29, w całości zmieniany 1 raz  

bastekkk 
Lord ShaOlin

Wysłany: 2010-03-14, 15:24   

hackeradyn napisał/a:
zawsze pokazuje kiedy ruszam sie figurka reinfo a kiedy mainowa

Może zawsze pokazujesz którym sie ruszasz ale podczas gry kiedy ruch robi przeciwnik albo dzieje się cokolwiek innego to jak ma rozpoznać który jest z reinfo a który z maina ? Ja sam miałem jednego rodiana ze składu a drugi z reinfo i często gubiłem się który jest który a Ty chcesz teraz powiedzieć że zawsze wiesz która figurka jest z reinfo a która z maina ?(zakładając że masz powyżej dwóch sztuk jednego figsa i jeden pochodzi z reinfo a drugi z main-a) A najgorsze że jeszcze chcesz aby przeciwnik pamiętał mając jeszcze na głowie "rozkminianie" jak tu poprowadzić grę...

Odpowiedz do tematu