Star Wars Games Strona Główna Star Wars Games
Polskie forum SW Miniatures, SW X-Wing oraz SW PocketModel

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
Encyklopedia Ossus

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: DantE
2009-04-17, 19:57
Problemy z transakcją/kontrahentem
Autor Wiadomość
DARK FARCJA

Allegro nick: dragonfrancja
Wysłany: 2009-04-07, 19:09   

Cytat:
A tak na serio to ja miałem sporo problemów z różnymi chłopcami z tego forum. Pomijając fakt, że ustalenie czegokolwiek (nawet najprostszej rzeczy) trwa około kilku godzin, to często miałem takie sytuacje, że byliśmy na etapie "wszystko ustalone, daj mi dzień na podjęcie ostatecznej decyzji" po czym bez skutku dopraszałem się o jakąkolwiek decyzję przez wiele dni...

DE JAVU??? na tron Imperatora jakbym oglądał jakąś powtórkę wielu działań handlowych na tym forum ;)

SITÓW TO MOCZ BYĆ MUSI

hackeradyn 

Wysłany: 2009-04-07, 21:37   

Hmmm. To ze mna bylo jeszcze gorzej. Zwykle zadaje pytanie ile kto wycenia figsa, ktorego wystawil w swoim sklepiku. Otrzymuje odpowiedz. Jesli cena mi pasuje wysylam pw z informacja, ze chetnie zakupie. I...

Nie otrzymuje odpowiedzi. Bezsens.

Druga sprawa to kolesie, ktorzy nie zaznaczaja w sklepie, ze chca sie tylko wymieniac i nie sprzedaja figow, a kiedy pytam o cene sa zdziwieni, ze chce kupic. Przeciez oni chca sie jedynie wymienic.

Dlatego juz nie traderuje z osobami z forum, chyba ze sprzedaja na allegro.

kenobi1232 

Wysłany: 2009-04-07, 22:34   

Albo Wystawianie modeli z jakimś pedalskim podkreśleniem mówiącym (tego modela i tak nie oddam ale można się starać) wgl na samym początku znika chęć robienia zakupów u kogoś takiego.

Stare Forum nie miało takich problemów :roll:

http://www.dante.xon.pl/s...pic.php?p=27#27

Cichy Jedi 

Allegro nick: akademik2
Wysłany: 2009-04-08, 14:39   

Jeśli chcecie przeprowadzać z użytkownikami forum tranzakcje to najlepiej przez Allegro.pl . Bo w razie problemów Administratorzy się tym zajmą .

Raquel 
Sith Lord

Wysłany: 2009-04-08, 14:50   

Cichy Jedi napisał/a:
Jeśli chcecie przeprowadzać z użytkownikami forum tranzakcje to najlepiej przez Allegro.pl . Bo w razie problemów Administratorzy się tym zajmą .

A powiedz mi ile lat mają osoby na ty forum ? Według statystyk ( i tak mocno zawyżonych) średnia wieku to w przybliżeniu 20 lat - allegro jak wiemy jest od 18 lat - wiem że niektórych niepełnoletnich rodzice mają czasem konta na allegro ale na pewno nie większości ;)

Cichy Jedi 

Allegro nick: akademik2
Wysłany: 2009-04-08, 18:12   

Na forum specjalnie piszą że mają więcej lat , a to dlatego że wątpię że nawet Ty Raquel chciałbyś z takim 10-latkiem tranzakcie przeprowadzić , bo ja szczerze mówiąc nie . Z tego co zauważyłem (z tymi co traznakcje przeprowadzam) to mają konto na alllegro.pl . A jeśli nie to niech się postarają aby rodzice założyli , bo inaczej nikt nie będzie transakcji przeprowadzać .

Silmar 

Wysłany: 2009-04-17, 13:48   

Ten gość mnie już wkurza (chodzi mi o cwk88). Sam zgubił kartę do jednej figurki oskarża oto mnie i pisze tu pozwolę go sobie zacytować "Słuchaj tępy pedale. Nie będzie robić mnie w wała. Zgubić to tą kartę mogłeś ty, mi się takie rzeczy nie zdarzają. Albo wysyłasz mi tą kartę i ani mrugniesz, albo dojadę Cię w Krakowie, mam trochę znajomych z Wisły.. nie chodzi o kasę, nie będziesz ze mnie frajera robił gnoju.. ". Nie wiem czy on nie może zrozumieć ze sam musiał zgubić kartę , A groźby w Polsce są karalne !!!

cwk88 
Outcast ;)

Wysłany: 2009-04-17, 19:53   

Słuchaj idioto, kłamiesz w żywe oczy i spotka Cię za to odpowiednia nagroda. Idź na policję jeśli groźby są karalne, mam Ciebie w dupie.

DantE 
Administrator
Site Admin

Allegro nick: DantE2
Wysłany: 2009-04-17, 19:59   

Dalej takiej dyskusji to tutaj już nie będzie. Zamykam temat.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi