Star Wars Games Strona Główna Star Wars Games
Polskie forum SW Miniatures, SW X-Wing oraz SW PocketModel

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
Encyklopedia Ossus

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: NaVaR
2009-03-26, 14:26
Zamykanie postów/ czytanie...
Autor Wiadomość
kosssa4 

Wysłany: 2009-03-28, 22:45   

A czy rozwiązaniem nie byłoby usunięcie z profilu ilości postów, ale dodanie jakiejś reputacji (pozytywnej i negatywnej) za posty, którą może przyznać każdy użytkownik forum?

Radekk 

Wysłany: 2009-03-29, 09:51   

Pomysł ciekawy i jestem na tak :)!

i NAPRAWDE Bodziak ma racje czytanie ze zrozumieniem przeważnie LEŻY na tym forum ;/

shagy 

Wysłany: 2009-03-29, 10:53   

albo po prostu zrobić oddzielną strone i każdy by pisał czy przyznać jakiś plus albo minus jakby się miało ileś tam minusów to by się banowało a plusy redukują minusy

-że co?
-pomidor

Exar-Kuna 
Mistrz PL SWM 09'

Wysłany: 2009-03-29, 20:47   

Cytat:
2. Chodzi mi o to, żeby nie pisać "Zleszczyłem ośmiolatka, dałem mu stromtroopera za dartha vadera" tylko "stormtrooper za dartha vadera". Wtedy nie można się czepnąć.

Co nie zmienia faktu, że dalej będą to "chwalebne" efekty leszczenia małych dzieciaków. Bezsens.

Raquel 
Sith Lord

Wysłany: 2009-03-29, 20:49   

Exar-Kuna napisał/a:
Cytat:
2. Chodzi mi o to, żeby nie pisać "Zleszczyłem ośmiolatka, dałem mu stromtroopera za dartha vadera" tylko "stormtrooper za dartha vadera". Wtedy nie można się czepnąć.

Co nie zmienia faktu, że dalej będą to "chwalebne" efekty leszczenia małych dzieciaków. Bezsens.

Coś o tym wiemy nieprawdaż ?

Exar-Kuna 
Mistrz PL SWM 09'

Wysłany: 2009-03-29, 20:53   

:mrgreen: (Tyle z mojej strony)

Bodziak 

Allegro nick: dreamwords
Wysłany: 2009-03-29, 23:09   

shagy napisał/a:
albo po prostu zrobić oddzielną strone i każdy by pisał czy przyznać jakiś plus albo minus jakby się miało ileś tam minusów to by się banowało a plusy redukują minusy

Ale po co? Chcemy uniknąc zbędnego śmiecenia na forum. Poza tym tutaj grupka znajomych pisałaby plusy o innych i nie dość że "mieliby więcej postów niż mod uahaha" to nikogo by się nie zbanowało. Od tego są warny :)

Radekk to nie czytanie ze zrozumieniem leży tylko czytanie :P Przeczytaj sobie chociażby pierwszze 4-5 wypowiedzi w tym temacie :)

Co do usuwania tego ile kto napisał na forum to jest przeciwko. Czasami opieram na tym wiarygodnośc osoby, doświadczenie lub brak doświadczenia i to jak ktoś spamuje. Jak powiedziałem w innych momentach nie obchodzi mnie kto ile ma postów, tylko czy pisze z sensem. Porównaj sobie. Ja siedzę na forum dwa lata i mam tyle postów co niektórzy co siedzą po 2 miesiące... Raquel ma prawie 1000 ale zakładam że prawie wszystkie są na temat, a czytając takie posty "lol" "a marianek to dał nie clone trooper commander tylko elite clone trooper grenadier, ale ty głupi jesteś" to mi się odechciewa wchodzić na forum. Kiedy szukam czegoś w zasadach nie chcę się poprostu przekopywać przez tony offtopu. Co powiecie na zaostrzenie warnowania za offtop i częstsze wywalanie rozmów? Żeby było łatwiej można dodać admina, jeżeli Modom to nie przeszkadza.

Przy nabijaniu postów nie przeszkadza mi to, że ktoś będzie ich miał 3000 czy 300, jeżeli będą na temat. Wypowiadam się na forum o WH 40k i tam osoby mają po 2000 postów, ale każdy na temat.

Raquel: Chodziło mi właśnie o takich simo, co przestali się odzywać po wypowiedzi bardzo na temat "zgadzam się z poprzednikiem (i wcale nie nabijam postów)"... :)

Kuna: To było w odpowiedzi na hackeradyna post o tym, że rozice przeczytaliby na forum że ktoś zleszczył mu dzieciaka i go po sądach by włóczyli xP

Raquel 
Sith Lord

Wysłany: 2009-03-30, 00:37   

Bodziak napisał/a:

Co do usuwania tego ile kto napisał na forum to jest przeciwko. Czasami opieram na tym wiarygodnośc osoby, doświadczenie lub brak doświadczenia i to jak ktoś spamuje. Jak powiedziałem w innych momentach nie obchodzi mnie kto ile ma postów, tylko czy pisze z sensem. Porównaj sobie. Ja siedzę na forum dwa lata i mam tyle postów co niektórzy co siedzą po 2 miesiące...

Zgadzam się

Bodziak napisał/a:
Raquel ma prawie 1000 ale zakładam że prawie wszystkie są na temat, a czytając takie posty "lol" "a marianek to dał nie clone trooper commander tylko elite clone trooper grenadier, ale ty głupi jesteś" to mi się odechciewa wchodzić na forum.

Dziękuję :) btw co ty masz do Marianów ? xD

Bodziak napisał/a:

Kiedy szukam czegoś w zasadach nie chcę się poprostu przekopywać przez tony offtopu. Co powiecie na zaostrzenie warnowania za offtop i częstsze wywalanie rozmów?

Tutaj też się zgadzam ale ustalenie co jest offtopem a co jeszcze luźną rozmową jest trudne - chyba że chodzi ci aby za offtopa był nie jeden warn a dwa

Bodziak napisał/a:

Żeby było łatwiej można dodać admina, jeżeli Modom to nie przeszkadza.

Oświeć mnie - chodzi ci o "nominowanie" nowego moda/admina ?

Jakub_Dexter 
Berserker!

Wysłany: 2009-03-30, 16:40   

Raquel napisał/a:
za offtopa był nie jeden warn a dwa

ja dostałem dwa za jednego offtopa :)
ale też nie przesadzajmy... ja np. uważam że offtopy to są posty typu : hehe, lol, fajnie... krótkie, beznadziejne, nie treściwe... A na przykład taka sytuacja: gadamy ile kosztuje palpi na tronie i ktoś odpisuje że ma ładnie zrobione dłonie... i już dostaje punkciki mocy które pojawiają sie w czerwonym paseczku: ostrzeżenie...

sŁawek 
Caedus jest brzydki!

Wysłany: 2009-03-30, 17:19   

Offtop to zboczenie z głównego wątku. Powiedz mi, o do kosztu palpatina mają jago łapska?
Właśnie takie posty powinny być najbardziej tępione. Bo kogo nie wkurza, gdy czyta temat o np książkach a wywiązuje się w nim dyskusja o samochodach? (wiem, głupi przykład, ale innego nie mam)

Jakub_Dexter 
Berserker!

Wysłany: 2009-03-30, 19:59   

[offtop]Ja o dłoniach też dałem głupi przykład, w końcu każdy wie że to był stary dziad i nie miał ładnych rączek[/offtop]

dobra ale temat jest i ktoś leciutko schodzi z niego (nadal sie troche trzyma głównego) i za to są już ostrzeżenia, a dla mnie to są właśnie luźne gadki.

simo 

Wysłany: 2009-03-30, 21:44   

a ja mam takie inne pytanie, czemu chwalipieta pocketowcow wciaz dziala, a nasza nie :?: :?: :?:

bastekkk 
Lord ShaOlin

Wysłany: 2009-03-30, 21:46   

O Jezu wielki masz problem.
Bo tam nie piszą ludzie 10 postów na dzień tylko może 7 postów w przeciągu kilku miesięcy ?

simo 

Wysłany: 2009-03-30, 21:49   

bastekkk, to nie by zarzut, lecz zwykle niegrozne pytanie ;-)

Bodziak 

Allegro nick: dreamwords
Wysłany: 2009-03-31, 19:14   

Raquel napisał/a:
Tutaj też się zgadzam ale ustalenie co jest offtopem a co jeszcze luźną rozmową jest trudne - chyba że chodzi ci aby za offtopa był nie jeden warn a dwa

Tutaj bym tępił każdą wiadomośc nie na temat. Masz granicę 5 warnów, czyli możesz sobie od czasu do czasu jakiś żarcik rzucic. No ale nie jak 3 osoby przez 4 strony gadają o tym, że "Janek (żeby nie Marianek :P) się głupio wymienił" a potem nikt warna nie dostaje. Jak napisałem nie lubię przez 30 stron grzebac żeby znaleśc ile jest wart np. Boba BH, co na pewno było już kiedyś omawiane, ale ceny się mogą zmieniac, a przeszukiwanie tego jest stratą czasu, a mamy go niewiele (głupi Majowie :/)
Co do Admina to jeżeli administracji to nie przeszkadza możnaby np. wprowadzic porządkowego dającego warna za każdy post nie na temat (i np. zwiększyc limit, ale wtedy nadal byłby SPAM)

sŁawek dobrze mówi. Offtop jak sama nazwa wskazuje jest coś nie na temat. W tym wypadku post. Jak dla mnie karane powinno byc każde zboczenie z tematu (np. w tym poście prez 3 strony mógłbym spokojnie ze 20 warnów dac...). Może i byłoby rygorystycznie, ale byłby porządek.

JD: Właśnie od tego są między innymi warny... od "luźnych gatek" :P

simo napisał/a:
bastekkk, to nie by zarzut, lecz zwykle niegrozne pytanie

A czy on jakoś to odpierał? Nie, tylko Ci odpowiedział, przy okazji wypowiadając to jak się zirytował. BYc może faktem, że:
1. Napisało kilka osób (w tym ja) żeby nie spamowac i jakieś hmm... 3 godizny? po tym został zamknięty post za spamowanie...
2. Tym że zostało to wyjaśnione jeszcze w TYM poście!
3. Może tym że znowu trzeba za kogoś pomyślec, bo jemu się nie chce pocztac...

Odpowiedz do tematu