Star Wars Games Strona Główna Star Wars Games
Polskie forum SW Miniatures, SW X-Wing oraz SW PocketModel

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
ForceFCCG

Poprzedni temat «» Następny temat
[the saga begins] zaplecze
Autor Wiadomość
Drakkainen 

Allegro nick: Vaclaw1
Wysłany: 2008-09-15, 10:44   [the saga begins] zaplecze

Jest to temat do rozmów, komentarzy i spraw technicznych związanych z sesją. Wkrótce będą tu Wasze karty. Wszelkie niejasności, nieścisłości, komentarze, uwagi i tym podobne sprawy proszę pisać tutaj nie zasmiecając tematu samej sesji.

Oto i nasi dzielni bohaterowie:
Jorst So'Lya:

Wyposażenie:
Pistolet blasterowy
Comlink
Ubranie
Śpiwór
Cyfronotes
Kredyty: 2000

Don Trix:

Wyposażenie:
Pistolet blasterowy
krótkie wibroostrze
Comlink
Ubranie
Śpiwór
Cyfronotes
Kredyty: 750
(tutaj nie umieściłem ile jest premii do ataku i ile obrażeń, bo to się będzie zmieniac w zalezności od tego, czy atakuje dwoma brońmi, czy nie)

Jay Luckett:

Wyposażenie:
Pistolet blasterowy
Comlink
Ubranie
Śpiwór
Cyfronotes
Śróbokręt
Kredyty: 1250

Sta-Den Eekin

Wyposażenie:
Miecz świetlny pomarańczowy
Miecz świetlny zielony
Ubranie
Pled
Kredyty: 800
Ostatnio zmieniony przez Drakkainen 2008-10-03, 18:44, w całości zmieniany 3 razy  

NaVaR 
Moderator
Tytuł książki

Allegro nick: navarski
Wysłany: 2008-09-15, 11:16   

Uwaga administracji:
Zważywszy że sesje będą bogate w długie i namiętne opisy, a administracja ze względu na braki czasowe nie będzie czytać wszystkiego. Dlatego proszę aby gracze wzajemnie się pilnowali, a jeśli wynikną sytuacje łamania regulaminu proszę zgłaszać je na PW do kogoś z członków administracji z dokładnym opisaniem zdarzenia, linkami i cytatami do zaistniałej sytuacji.

Dziękuje za uwagę.
Administracja.

PabloJr 

Wysłany: 2008-09-15, 14:57   

eee Czy mi się wydaje czy każdy gra łotrzykiem? Bo to chyba trochę się drużyna nie uzupełnia ;-)

Johan 

Wysłany: 2008-09-15, 15:20   

Nie, ja gram noblem.

Mój sklepik - wejdź koniecznie!

PabloJr 

Wysłany: 2008-09-15, 16:40   

No to spoko. Tylko walka i tak nam przyjdzie z trudem :-P

Drakkainen 

Allegro nick: Vaclaw1
Wysłany: 2008-09-16, 06:37   

Taka moja mała uwaga: Jak twierdzicie, że kogoś zagadujecie, podrywacie, namawiacie, lub rozmawiacie - napiszcie to, co mówicie. Jak do tego podchodzicie, lub, jeśli nie chcecie, by z jakichś powodów reszta drużyny tego nie słyszała - napiszcie mi na pw.

[ Dodano: 2008-09-17, 00:05 ]
Z cyklu: "poznaj kompana swego bo możesz mieć gorszego"
Bardzo bym prosił wszystkich obecnie grających o to by w swoje wypowiedzi wpletli opis swojej postaci.

[ Dodano: 2008-09-18, 10:50 ]
PabloJr napisał/a:
Przy okazji też wyjmuję oba wibroostrza

A skąd to drugie wyjmujesz? Bo nie słyszałem, żeby się wibroostrza klonowały, pączkowały lub w inny sposób rozmnażały.

Odnośnie gwiazdki:
Jeśli nie chcecie, żeby takie sytuacje zdarzały się częściej nie zostawiajcie mi proszę do interpretacji, co wyście tam powiedzieli, tylko powiedzcie to. Rozpisujcie się trochę. Coś więcej co robicie, jak robicie. Możecie się pokusić o jakieś opisy. Nie wiem jak wam, ale mi czytanie odpowiedzi jedno czy dwuzdaniowych(oczywiście nie zawsze) ale ciutkę psuje zabawę. Pozostawiam to wam do rozpatrzenia.

[ Dodano: 2008-09-20, 22:05 ]
Coś na temat walki:
chciałem, żeby wyglądało to mniej więcej tak jak to normalnie wyglądać powinno. Ja opisuje ruchy przeciwnika(przeciwników) i potem każdy pisze, jego ruchy, reakcje itd. Niemniej ponieważ czekałem już 24 godziny, a posta dalej nie ma, ze względu na dobro innych graczy ruszamy z akcją dalej.

Jesli chodzi o posty, w trakcie walki, to nie mam nic przeciwko jednozdaniowym, będzie to(a przynajmnije powinno) oddawać szybkość z jaką w takich sytuacjach dzieją sie wydarzenia. Ale oczywiście nie mówię: "nie" postom dłuższym

[ Dodano: 2008-09-29, 21:29 ]
No cóż moi kochani gracze i obserwatorzy. Oto zakończył się pierwszy epizod naszej formowej gry RPG. Nosił on tytuł: „Mroczne Widmo, czyli bardzo dziwne rzeczy się tu dzieją, chociaż nikt nie pamięta dokładnie jak się w nich znalazł, a na końcu i tak wszyscy niemalże ginął”

Czas na epizod drugi: „Atak Klonów, czyli ja tego pana gdzieś już widziałem, a na końcu i tak wszyscy niemalże zginęli”

Bardzo chciałbym poprosić o wszelkie komentarze, uwagi, czego oczekujecie i w ogóle wszystko co myślicie o już granej sesji.

Zdaje sobie sprawę, że jak na razie było mało walki i mało spotkań. Obiecuję, iż w drugim epizodzie się to zmieni. Diametralnie.

Mamy też nowego gracza.

Raquel wspieramy cię!

[ Dodano: 2008-10-03, 19:44 ]
Dodałem kartę postaci naszego druzynowego Jedi.

[ Dodano: 2008-10-07, 22:40 ]
oto i jestem! Przepraszam, jeśli poczuliście się zaniedbani.
Na początek powiem iż te przepiękne malunki, to moja utrata cnoty z fotoszopą Jeśli więc razi kogoś gusta bądź oko, to przepraszam.
A teraz do rzeczy:
Łamiecie kody po prostu wpisując odpowiednią ich kombinację. Aby łatwiej się porozumieć podam które naciski odpowiadają którym liczbom:
123
456
789
Ponieważ tylko dwie postacie z was mają łamanie zabezpieczeń, zatem tylko one mogą próbować je złamać. Co oczywiście nie znaczy, że reszta drużyny nie może próbować im przeszkadzać bądź kibicować.
i na koniec dodam:
Prób macie tyle, ile wartości zabezpieczeń.

[ Dodano: 2008-11-02, 13:29 ]
Oj zapuściłem się ostatnio z sesja paskudnie. Przepraszam wszystkich, których to dotknęło i którzy z utęsknieniem wyczekują w jakiż to wymyślny a okrutny sposób zginął ich postacie. Na usprawiedliwienie swoje mam otwarte złamanie(paznokcia), chorobę kota mojej dziewczyny, sprawdzian z fizyki mojej siostry, korki w krakowskim Mpk, oraz wybory w SAU(czy jakoś tak). Słowem siedemdziesiąt siedem nieszczęść, a jeszcze na dokładkę moi paskudni współlokatorzy wciągnęli mnie chytrym a podstępnym planem w świat of wojenny craft(>30 lvl hunter). Ale już odpocząłem na grobach i biorę się za wasze postacie. Postaram się, żeby taka absencja już się więcej nie wydarzyła. A jeśli się wydarzy, to uprzedzę wcześniej, żeby się nie bać, nie martwić a smsów i listów nie wysyłać.
Całuski.
Pozdrawiam.
Wasz MG.

Odpowiedz do tematu