Star Wars Combine Polska Forum Strona Główna Star Wars Combine Polska Forum
Polskie forum poświęcone SW Combine

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Sklep z grami, gry rpg, karcianki, gry planszowe, bitewne i figurkowe

Poprzedni temat «» Następny temat
Pierwsze kroki
Autor Wiadomość
Near17

Wysłany: Sro 11 Mar, 2009 15:59   Pierwsze kroki

Jestem nowy, i nie za bardzo znam ANG. i czy ktoś mógłby wstawić jakiś poradnik jak zacząć granie??? np. przetłumaczyć poradniki z STC na polski??

Hanti 
Yo Hanti, BAW

Wysłany: Czw 12 Mar, 2009 02:13   

Poczytaj tu:
http://swcombine.w.interia.pl/
To nie są bardzo aktualne informacje, ale wystarczające.

Poza tym: bez angielskiego będzie ci ciężko. Frakcje są anglojęzyczne, chyba że znajdziesz taką, w której paru Polaków jest.

Jeśli cię gra wciągnie, pomimo tego, że jest po angielsku, odezwij się.

Zawsze możesz robić za pilota freelancera (wolnego strzelca): zadania bywają podobne, tych paru zwrotów po angielsku się nauczysz ;)

Near17

Wysłany: Nie 15 Mar, 2009 12:18   

dziękuję za pomoc :D , tylko nadal się zastanawiam jaki zawód ?? doradzicie?? :D :D :D

xun vixx 
Al'verde

Wysłany: Nie 15 Mar, 2009 12:44   

Zawod ... najlepiej taki jaki lubisz najbardziej - to sprzyja pozostaniu dluzej w grze, kiedy robisz to co lubisz, choc i nie nalezy sie spodziewac jakichs super efektow (a juz na pewno nie szybko), bo dzis z grubsza wszyscy robia wszystko, choc powoli to sie wszystko stabilizuje i robi bardziej unikalne - czyli powoli tworza sie specjalizacje, gdzie rzeczywiscie konkretne osoby robia wylacznie okreslone rzeczy.

Ogolnie nie licz tez na Jedi/Sith things, to tylko dla szczesciarzy-wybrancow :D

Hanti 
Yo Hanti, BAW

Wysłany: Nie 15 Mar, 2009 23:51   

Near17 napisał/a:
dziękuję za pomoc :D , tylko nadal się zastanawiam jaki zawód ?? doradzicie?? :D :D :D

Znaczy, że NIE stworzyłeś jeszcze postaci? Jeśli tak, to moja rada jest prosta: NIEZALEŻNIE od zawodu, jaki chcesz mieć, czy pracy, jaką będziesz wykonywać, postaw na specjalizację.

Tak jak xun vixx napisał, powoli się to przebija. Jeśli będziesz miał np. +4 lub +5 skill Starfighter-Freighter Piloting będziesz "uniwersalnie potrzebny", czyli zawsze i wszędzie znajdziesz dobrze płatną pracę (jako pilot).

Inne przydatne umiejętności to Computer Operation (niżej niź +3 nie ma sensu, więc albo ładujesz na +4 albo odpuszczasz). Robota, jak z tego wynika to geodeta (szukanie złóż).

Jeśli chcesz być budowlańcem lub robotnikiem w fabryce zainteresuje się Leadership :) No może niekoniecznie cechy przywódcze potrzebne są robotnikowi, ale tu się produkuje na ilość, więc taki ktoś "zarządza" chmarą NPCów.

Albo możesz chcieć zabawić się w ślusarza i wstawiać drzwi wszędzie. Wtedy Theft/Deceit przyda się najbardziej. Ostatnio Król Faleen narzekał na brak rąk do wstawiania drzwi, można popytać go ile płaci za drzwi ;-)

xun vixx 
Al'verde

Wysłany: Pon 16 Mar, 2009 12:13   

Hanti napisał/a:
Jeśli chcesz być budowlańcem lub robotnikiem w fabryce zainteresuje się Leadership :) No może niekoniecznie cechy przywódcze potrzebne są robotnikowi, ale tu się produkuje na ilość, więc taki ktoś "zarządza" chmarą NPCów.

Tu sie przydaje leadership - do poganiania enpecy przy budowie ;P
Oraz trade - co daje nizsze ceny budowy, zakupu materialow, czasem krotszy czas produkcji. Dodatkowo dzieki trade na 5 poziomie, jesli jestes operatorem budynku to przynosi on wieksze zyski a na targu mozna utargowac nizsze ceny.

Poza tym jest cala masa niepotrzebnych skili, ktore dzisiaj nawet nie wiadomo do czego beda uzywane...

Mika Noris 
New Imperial Order

Wysłany: Wto 17 Mar, 2009 08:03   

Temat był juz kiedyś poruszany - polecam rzucic okiem.

http://www.dante.xon.pl/forum/viewtopic.php?t=218

Nar Rusis

Wysłany: Nie 24 Maj, 2009 18:55   

A jesli sie chce zostac jedi xD wiem ze to niemozliwe ( przynajmniej dla mnie ) ale moze sie zdazyc taka szansa ze bede wrazlwy na moc xD i co wtedy ?

Keram McDlanar

Wysłany: Nie 24 Maj, 2009 19:04   

Wtedy najlepiej nie przyznawać się do tego i rozwijać tę moc w ukryciu. Osoby wrażliwe na moc często są ścigane ;)

W ogóle to witam wszystkich! (mój pierwszy post tutaj hehe)

Nar Rusis

Wysłany: Nie 24 Maj, 2009 19:08   

czemu scigane xD ? czyli grozi mi niebezpieczenstwo xD znaczy mocy jeszcze niue mam ale daze do tego celu xDDD

Keram McDlanar

Wysłany: Nie 24 Maj, 2009 19:27   

Jedni nie lubią "odmieńców", inni zazdroszczą, a jeśli nic się nie zmieniło to Imperium dalej ma nagrodę za każdego Jedi (nie wiem jak z 'szarą' stroną mocy), a Nowa Republika raczej niechętnie patrzy na Sithów. Ponieważ (przynajmniej z tego co się orientuje) moce nie są zaimplementowane (lub w bardzo niewielkim stopniu) a jedynie wspomagają skille, to naprawdę nie warto się tym chwalić jeśli dowiesz się że jesteś na moc wyczulony - obserwuj i ucz się, a gdy przyjdzie czas będziesz miał dodatkowy atut - zaskoczenie.

Nar Rusis

Wysłany: Nie 24 Maj, 2009 19:43   

ta xD i tera wlasnie nadchodzi zaskoczenie xDDD

wyskoczyl komunikat ze jestem wrazliwy na moc xD

mam nadzieje ze ludzie imperium (z tad ) nic nie powiedzom xD ?

Keram McDlanar

Wysłany: Nie 24 Maj, 2009 19:51   

Gratuluję/Współczuję (wkrótce zakreślisz właściwą odpowiedź ;) )

Nar Rusis

Wysłany: Nie 24 Maj, 2009 19:53   

-.- ale to chyba bug jest xDDD bo mam dopiero 1 lvl xD i juz wrazliwy jestem xDDDDDDDDDDDDDDDDDD

[ Dodano: Nie 24 Maj, 2009 20:53 ]
zycie jest okrotne =.= ;}

Keram McDlanar

Wysłany: Nie 24 Maj, 2009 19:55   

Hmm teoretycznie jest możliwe, jeśli ktoś cię przetestował czy jesteś wrażliwy - bo tylko w ten sposób możesz moc "odkryć" - jeśli więc jesteś, to pod awatarem poza CP i XP masz też FP - czyli Force Points.

Odpowiedz do tematu