Star Wars Combine Polska Forum Strona Główna Star Wars Combine Polska Forum
Polskie forum poświęcone SW Combine

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
A więc co robimy
Autor Wiadomość
ShVagYeR 
Uriq Hannar

Wysłany: Pią 28 Kwi, 2006 00:59   

Nie mam pojęcia kiedy. Spróbuję jutro podpytać Kyle'a albo Khana.

Vong Gin`aal 
Moderator
Mandalore & GTW

Wysłany: Sro 21 Cze, 2006 10:35   

Idea w narodzie upadła? :P

A na poważnie, to ja jestem zdania że lepiej jest tlumaczyc najpierw przewodnik, bo z tym co jest w rulesach to nowi gracze nie mają za bardzo styczności od samego początku. Natomiast przewodnik opisuje te kroki, które każda osoba musi przejśc.

Jesli są 2-3 osoby chetne to moglibysmy to przetłumaczyć w miare szybko.

Marko 
Admirał

Wysłany: Pią 14 Cze, 2013 20:51   

Idea upadła bowiem zainteresowanie grą jest stosunkowo małe w naszym narodzie, SWC niestety jest grą dla osób inteligentnych i ktoś kto chciałby podbić w pojedynkę galaktykę nie ma tu racji bytu. To nie jest gra typu .lemiona, ...polis, ..ariam czy temu podobne, tu nie ma dbałości o wioski, miasta, wyspy, bazy itp itd ale pełna współpraca i dbałość o własny wizerunek.

dodatkowy fakt anglojęzycznej gry, odrzuca młodych jeszcze nie znających języka (nie licząc przekleństw), a dorośli którzy nawet lubują się w tym klimacie boją przyznać by nie zostać wyśmianym- to błąd ja mam 43 lata i Star Wars to nie tylko opowieść z dna fantazji, ale subtelnie przeniesione w inną rzeczywistość realja naszego świata, pod płaszczykiem science fiction mamy konflikty narodów, przepychanki polityczne, miłość i śmierć najbliższych nam osób, cierpienie niewinnych i wzbogacanie się na czyjejś biedzie finansistów.

Proponuję zatem najpierw się naradzić gdzie prowadzić nabór osób zainteresowanych tematyką, a później martwić się jak im pomagać, a właściwie tłumaczenia nie są potrzebne bo moim zdaniem powinniśmy we własnych Frakcjach stawiać na pomoc nowo przybyłym graczom.

Każdy jednak ma prawo mieć swoje zdanie i z moim się w stu procentach nie zgadzać jednak nad każdym zdaniem warto się głęboko zastanowić.

Pozdrawiam Marko :wink:

Gienko Burrows 

Wysłany: Sob 10 Sie, 2013 11:32   

Jestem chętny przetłumaczenia stron z SWC guide, szczególnie
-Creating an Account
-Creating your Character
-First Week
-Skills
-Poradnik używania CPM

Cytat:
Proponuję zatem najpierw się naradzić gdzie prowadzić nabór osób zainteresowanych tematyką, a później martwić się jak im pomagać, a właściwie tłumaczenia nie są potrzebne bo moim zdaniem powinniśmy we własnych Frakcjach stawiać na pomoc nowo przybyłym graczom.

Tu się nie zgodzę, bo nie każdy nowo przybyły Polak będzie chciał dołączyć do frakcji w której jakiś Polak już jest. Np. w Tion Hegemony, który oferuje największe zarobki nie ma żadnego Polaka by Ci pomóc, a zarobki kuszą nowych graczy. W sumie w Tion Hegemony to za bardzo nie ma nikogo kto by był chętny do pomocy...

Co do naboru osób, staraliśmy się już trochę odświeżyć temat na forum bastionu, ale "weterani" bastionu zachowali się niekulturalnie starając się go strolować. Sam pisałem maile do kilku portali które oferują opisy gier z uniwersum SW (skoro piszą o galaxies i TOR, to czemu nie o SWC?) ale nie doczekałem się odpowiedzi.

Marzy mi się współpraca z Bastionem, SWC w spisie gier na PC razem z opisem, może jakaś prezentacja w ppt pokazująca wszechstronność gry? Myślę że to by przyciągnęło pewną liczbę osób.

Odpowiedz do tematu