Star Wars Combine Polska Forum
Polskie forum poświęcone SW Combine

Pomoc - e-mail przy rejestracji

BB_Master - Pon 27 Mar, 2006 19:18

Ja mam takie pytanie troche z innej beczki czy koniecznie tzeba mieć płatnego e-maila bo mi niechce isc na mojej darmówce
vizzman - Pon 27 Mar, 2006 19:44

Tak, trzeba podać płatny e-mail, przy czym musisz pamiętać, że nie może to być konto w serwisie, który oferuje również darmowe skrzynki.
Niekoniecznie jednak musisz SAM mieć płatne konto. Zarejestrować się może twój znajomy/rodzina itp. z takim kontem, poda Ci hasło i zmieniesz maila na zwykły-darmowy :wink:

Vong Gin`aal - Pon 27 Mar, 2006 21:53

Nie trzeba. Polecam darmowy mail na onecie w domenie op.pl. Kiedy ja sie rejestrowałem pod tym aliasem, nie robili z tym problemów.
vizzman - Pon 27 Mar, 2006 22:35

AFAIk wtedy jeszcze nie trzeba było mieć płatnego maila.
ShVagYeR - Pon 27 Mar, 2006 22:52

Same story with o2.pl. Przynajmniej jak ja się rejestrowałem.
Yoshi Hikaru - Wto 28 Mar, 2006 00:39

Prawie zadne darmowe domeny teraz nie dzialaja, sam weryfikowalem liste polskich emaili dla adminow. Polecam zatem wykorzystac skrzynke pocztowa, ktora otrzymales od providera internetowego.
DantE - Wto 28 Mar, 2006 08:15

A co z portalami, które oferują zarówno darmowe jak i płatne maile w tej samej domenie :?:
Yoshi Hikaru - Wto 28 Mar, 2006 11:04

podobnie jak z msn.com nie sa przyjmowane bo brak mozliwosci identyfikacji czy to platny czy darmowy.
Baci Neon - Sro 05 Kwi, 2006 17:32

Ja mam maila z Orange. Jest darmowy tylko trzeba miec komorke w Orange.
Balmur Wielki - Sro 05 Kwi, 2006 19:07

sie wycfanił :D
DantE - Sro 05 Kwi, 2006 20:19

Baci Neon napisał/a:
Ja mam maila z Orange. Jest darmowy tylko trzeba miec komorke w Orange.

Jaki tam darmowy, musiałeś przecież kupić komórkę aby go mieć. :D

Darth Fizyk - Sro 05 Kwi, 2006 20:31

Ja się rejestrowałem meilem z wp.pl... ale kiedy to było.... :D
Swoją drogą teraz mam meila na outerrim.pl i na pewno darmowy nie jest ;-)

Raminerez - Sro 05 Kwi, 2006 21:39

Ja próbowałem emaili o2, wp, interia, onet niestety nie zostały przyjęte na szczęście mogłem wykorzystać (pierwszy raz) maila którego dostałem jako użytkownik neostrady:)
Ketu Kuhlvult - Sro 05 Kwi, 2006 23:11

Co się kurde pozmieniało? Pamiętam, że z onetu bez problemu się zarejestrowałem.
Darth Fizyk - Czw 06 Kwi, 2006 01:24

ale darmowe zostały zablokowane od tego czasu... :)
DantE - Czw 06 Kwi, 2006 08:05

Kiedyś były inne czasy :) Ja tam się z Interii rejestrowałem. 8)
Balmur Wielki - Czw 06 Kwi, 2006 22:44

a ja na wp, i to 8 miechow temu :P
Rancorn - Sob 03 Cze, 2006 22:50

teraz jest nowa domena, @onet.eu i na niej dziala :)
a1den - Pią 07 Lip, 2006 12:44

Nie trzeba miec platnego adresu ;]
Na domenie onet.eu wszystko pieknie dziala :D Sam sprawdzilem!!
Bardzo chcialem zagrac w swcombine ale na zaden e-mail nie moglem sie zarejestrowac.
Na formu przeczytalem ze na tej domenie dziala, sprawdzilem i rzeczywiscie !!
teraz tylko czas oczekiwania na haslo i moge grac :D

Kalmusek - Pią 07 Lip, 2006 15:15

E tam...wystarczy wlasny serv miec i zrobic se maila typu admin@domena.com :P
Przyjamniej ja se tak zrobilem ;X

Welk Barras - Pon 10 Lip, 2006 17:09

Tak samo wystarczy konto na wirtualnej polsce tylko z aliasem wp.eu . Bez opłat zeby nie było.
Attiles - Pią 22 Gru, 2006 21:43

Ja się zarejestrowałem w www.onet.eu i mi przyjeło, tylko teraz czeakam na aktywację, a i w onecie są darmowe jak i płatne więc SWC nie założyło blokady.

Wiele Polaków tak się wycfaniło.

Bringsir - Sob 23 Gru, 2006 09:59

Wiecie co :) ? Ja sobie instalnąłem za free na moim servie i domenie i mam konto :D
George Wilkins - Czw 15 Lut, 2007 14:57

Attiles - jesteś bogiem (uświadom to sobie). Jesteście wielcy supcio! Ten trick z onet.eu! Thx!!!
Attiles - Czw 15 Lut, 2007 16:58

George Wilkins napisał/a:
Attiles - jesteś bogiem (uświadom to sobie). Jesteście wielcy supcio! Ten trick z onet.eu! Thx!!!

George Wilkins, tylko tyle ? :) :):):)
Nie przesadzaj pomagam jak wszyscy, dzielę się dobrym promyczkiem, który mi podarowano.

Możesz mi dać pochwałę :) :):)

Homies - Sob 03 Mar, 2007 00:38

ja to mam konto na Orange i wszystkojest good:)czyli dziala:P
Jack Welles - Pon 03 Lis, 2008 20:38

Gwoli informacji dla innych początkujących. Obecnie np. mail z o2.pl także działa. Więc chyba nie ma wielkiego problemu z bezpłatnymi mail'ami.
Sam się przeraziłem, gdy przeczytałem pare wątków w pomocy, a wcześniej spróbowałem zarejestrować w grze. Pomyślałem, że mogą być problemy, ale jak się okazało - wszystko poszło jak z płatka.

Bart - Pon 22 Gru, 2008 11:02

Interia też działa! Sprawdzone :!:
BTW :arrow: Sieeema, dawno mnie nie było, muszę teraz znowu zasypać dział "Pomoc" :razz:

NaNzir - Czw 05 Lut, 2009 23:57

Mam pytanko, a nie chce zakładać nowego tematu: Czy swc sprawdza ip przy logowaniu, czy tylko przy rejestracji (np. jak znajomy się czasem zaloguje u mnie to system nie zauważy tego jako drugiego konta)?
Mika Noris - Nie 08 Lut, 2009 02:23

Dzieki takim akcjom mozesz wlasnie przeczytac swoje imie w Sim News :)

Banned for multi :P

Jesli chcesz, zeby kolega sprawdzal sobie cos na twoim kompie - zarejestrujcie sie jako multi, jesli nie chcecie zarobic bana.

Locago Tai - Wto 10 Lut, 2009 12:13

Zwlaszcza ze teraz nie wiaza sie z tym zadne ograniczenia :>
Darth Thingol - Wto 10 Lut, 2009 14:48

Chyba że masz Neostradę.

Wtedy wystarczy się rozłączyć, połączyć znowu i kumpel może się logować.
Ew. logować się poprzez proxy

Mika Noris - Wto 10 Lut, 2009 18:33

Natamiast zastanawia mnie zbiezność nazwisk twojej postaci i jednego Gungana, jak również podobne prace graficzne, które obaj prezentujecie w oddzielnych topikach....
Nie wiem, czy legalne, czy nielegalne, ale jednak czuje multi z daleka....

NaNzir - Wto 10 Lut, 2009 18:45

Wiedziałem, że ktoś się kiedyś zoriętuje ;) , niejaki NaNzir Sorn to moje pierwsze konto, niestety postać ta mi nie się nie podobała więc ją porzuciłem i powstała ta, obecnie tym zacnym gunganem zaczoł grać mój brat. Naszczęście mam dwa połączenia internetowe (neostrada i radiówka) więc multi nam jako tako nie potrzebne, chodziło głównie o korzystanie z laptopa w podróży.
ShVagYeR - Wto 10 Lut, 2009 23:13

Dwa pytanka odnośnie maila przy rejestracji.
1) o2 jest obecnie akceptowane?
Drugie wynika z ewentualnej negatywnej odpowiedzi na pierwsze.
2) Jak się zarejestruje na nieprzyjmowanego maila, to się dostaje odp zwrotną że zły mail, czy nic się nie dostaje?
Bo kumpel się zarejestrował właśnie na o2 2 dni temu i nic nie dostał (w spamie też sprawdzał) i nie wie, czy ma się na nowo rejestrować np. z @onet.eu czy czekać na odrzucenie tamtej rejestracji i dopiero wtedy.

Mika Noris - Czw 12 Lut, 2009 22:21

Weź poprawke, że połowa adminów jest w tej chwili w drodze do Berlina Zachodniego, w celu nadmiernego spożycia alkoholu, zakupionego za nasze dotacje na SWC.... To znaczy w celu dalszego rozwoju tej jakże zacnej gry, przejęzyczyłem się :)