Star Wars Combine Polska Forum
Polskie forum poświęcone SW Combine

O grze - W jakiej jesteś frakcji...

Attiles - Wto 30 Sty, 2007 00:02
Temat postu: W jakiej jesteś frakcji...
Hellol

Hmm... W jakiej jesteście frakcji ? Czy wam się tam podoba ? Wypiszcie wszystkie wady, zalety i szczegóły.
Ja naprzykład jestem w xXx Miners i moim że tak powiem "Nauczycielem" jest Dante.
Wady minersów:
Oni nie mają żadnych wad, przynajmniej narazie się z nimi nie spotkałem.
Zalety:
Wszyscy są mili, i mają duuuuuuuużo cierpliwości do nowych graczy.
Jako junior engineer, dostaje dużo kredytów.
Ogółem w XXX jest fajny klimat.

Pozdrawiam

Ketu Kuhlvult - Czw 01 Lut, 2007 01:46

E ... no więc ja, jak widać jestem w Kuat Drive Yards.
No i jestem ... no, właściwie to robie absolutnie wszystko, a raczej wydaje rozkazy chociaż nie narzekam na brak roboty fizycznej, czasami też trzeba ruszyć dupe i coś zrobić samemu.
Wady?
Zapewne nasza niechęć do nowych graczy, paru nowym daliśmy zbyt odpowiedzialne zadania i wpier******** się w kłopoty na spore sumy kredytów. Np. jeden delikwent, Loor Fondor , dostał proste zadanie i proste instrukcje, poleciec na planete taką i taką i zbudować 50 satelit dla naszych kontrahentów dla których budujemy satelity, i miał dokładnie wypisane z których pilesów RM'ów ma zbudowac je, oczywiście jak wiadomo nawet ich nie ruszył i żłużył Rmy naszych kontrahentów przeznaczone do czegoś innego przez co mielismy spore kłopoty, zdażały się też inne mniej groźne przypadki. Jest to wina zapewne i wlasciwie napewno moja, jako iż nie mam czasami cierpliwości do pytań typu, "jak mam przeleciec do tej, jakies tam kurde Corelli".
Zalety?
Naprawde duuuużo pieniędzy, miła i przyjacielska atmosfera. Korzystamy z systemu, którzy faktycznie istniał w stoczniach Kuat, opisany w Trylogii Łowców Nagród K.w. Jetera czyli bez sztywności, salutowania co krok, pisania durnych niepotrzebnych stosów biurokratycznego gówna i nudnego zwracania się per panie kochaniutki do przełożony.
Pozatym mamy relatywnie mało członków w porównaniu do innych frakcji dlatego u nas każdy się zna i wszyscy ogólnie wiedzą oco come on.

Balmur Wielki - Czw 01 Lut, 2007 21:07

Ja jestem w TXM i mi jest dobrze. Zajmuje sotpień Attaché .

Zarabiam na prawde dużo, w mojej pracy nie widze wad ani zalet. Po prostu fuchaj jak każda inna tyle, że z lepszą pensją :)

Argon Arkanus - Pon 05 Lut, 2007 16:20

Aktualnie Slayn and Korpil, podległe teraz Falleen Federation.
Tak sie składa iz obecnym leaderm jest Sadow, który IC jest moja rodziną. Tak więc do roboty nic nie mam a kasa leci. :lol:

Co do zarobków, to sa one spore więc nie mozna narzekać. Aczkolwiek jak wszystkie znaki w galaktyce pozwolą, wiosną a najpóźniej latem startujemy z własna frakcją (prawdopodobnie Mining, choć już teraz można by było otworzyć Religion- ale po kiego grzyba?)

Oprócz tego "prowadzę" mały klubik pod nazwą Paradise Lost na pokładzie mojego Yachtu, zmodyfikowanego PLY-3000 gdzie można sobie pogadać i potańczyć z pięknymi twi'lekankami. Jak ktoś będzie miał ochotę to możemy przylecieć. :mrgreen:

Zaraszam takze wkrótce do powstającego kanału IRC, czysto IC o charakterze clubowo-barowym oraz na stronkę która jest już na ukończeniu a która opisuje naszą działalnośc...oraz podaje ceny i menu atakze naszą "miłą i sliczną" obsługę....

Balmur Wielki - Pon 05 Lut, 2007 17:42

nie strasz:)
Ketu Kuhlvult - Wto 06 Lut, 2007 18:16

A Religion po takiego grzyba, że mogą budować Temple i Cathedrale, które boostują morale na planecie a co za tym idzie dobijają niezłego Income.
Vong Gin`aal - Wto 06 Lut, 2007 20:45

Ketu, jesli uważnie przesledzisz rules, to zobaczysz ze morale nie ma wpływu na osiągane dochody. Ma jedynie wpływ na koszty budowy (budynków, statków itp).

Ma jedynie wpływ na income z podatków, nie sądze jednak zeby ktokolwiek z tu obecnych miał zbyt duże pojęcie na ten temat :P

Z własnego doswiadczenia w tej dziedzinie (a jest ono nie małe :P ), powiem ze frakcje typu religion są mniej uzytecznie niz moze się to wydawac. Lepiej wynajac Alissme zeby zbudowala te kilka katedr i problem z głowy.

Ketu Kuhlvult - Pią 09 Lut, 2007 10:39

A mi się wydaje, że mówimy o tym samym ...

Your faction received 93,387 credits from the faction Alissma with the following message:
Religious Facility Income

Jest Income? Boostuje morale? No!

Attiles - Pon 19 Lut, 2007 21:16

Trochę mało osób napisało o swojej frakcji...
Czy się jej wstydzicie :) czy nie macie czasu mi o nich trochę opowiedzieć ?
Pozdrawiam (Bez urazy)

Daisukey Tanh - Nie 25 Lut, 2007 16:54

No to ja napisze :cool:

Jestem z frakcji The Antarian Rangers :grin:
(dopiero zaczynam :smile: )

Plusy:
-super atmosfera
-ciekawi ludzie którzy zawsze chętnie pomogą
Minusy:
-narazie żadnych polaków :grin: (oprócz mnie)
-na początku troche malo zajęc oprócz akademii

Attiles - Nie 25 Lut, 2007 17:23

Tanh, a ile ci płacą ? Bo piewrszy raz słyszę o tej frakcji i jestem ciekaw.
Pozdro

Greg Pear - Nie 25 Lut, 2007 21:34

Ja jestem w medycznej frakcji Primus Medical. Na razie zajmuję się transportem NPC pomiędzy planetami ;)
Daisukey Tanh - Pon 26 Lut, 2007 17:38

Narazie to jestem w akademi, wiec sie nie bardzo orientuje ale płaca dla początkujących to chyba 50k narazie to sie kasą nie przejmuje :wink: Liczy sie atmosfera (która jest super) :grin:
Ketu Kuhlvult - Wto 27 Lut, 2007 23:17

O, Polacy nawet do Antarian Rangers trafili, no proszę.
Daj znać jak tam u was we frakcji jak już przejdziesz szkolenie w akademii.

Bringsir - Nie 04 Mar, 2007 11:02

XXX Miners :) :
Zalety:
Ludzie
Wady:
Brak :)

Cain Kartan - Nie 12 Sie, 2007 16:52

Mandalore

Zalety: Inni członkowie - tzn. każdy pomaga jak może, niezależnie czy spytasz o radę szeregowca czy kogoś wyższego rangą. Odpowiedź otrzymasz zawsze i nie brzmi ona "READ THIS:(i link)" Co do wad nie znalazłem żadnych, a kasa? Cóż nie było jeszcze wypłaty - za krótko jestem :)

Gnimsh - Wto 04 Wrz, 2007 13:18

Hapes Consortium

Coz moge powiedziec.. www.hapes.org

Nie wyobrazam sobie gry w innej frakcji :P

Balmur Wielki - Sro 05 Wrz, 2007 19:41

fajni są :P ale połatali strone - niestety :P
Gnimsh - Pią 07 Wrz, 2007 09:58

O ty haxiorze ;)
Hanti - Sro 02 Sty, 2008 11:36

Ja jestem w Rothana Heavy Works. Nowa frakcja, założona w roku 9, czyli nie ma jeszcze miesiąca.

Plusy: widzisz jak wszystko powstaje, uczestniczysz w tym, można się bardzo dużo nauczyć.
Minusy: nikt w galaktyce o twojej frakcji nie słyszał ;) , roboty jest dużo, ludzi za mało i takie tam zwykłe trudne początki.

Minusy dodatkowe (dla lubiących mocne wrażenia): każdy we frakcji ma bounty na swojej głowie, bo są tacy, co jednak nas znają i znając nie lubią :-)

Poza tym spoko.

Balmur Wielki - Sro 02 Sty, 2008 18:16

na mnie tyż jest bounty i jakoś się nie przejmuje
Michael Kelton - Czw 31 Lip, 2008 13:56

A ja należę do najstarszej i najpotężniejszej frakcji czyli Galactic Empire.
Nie straszna nam Rebelia, nie straszni przemytnicy gdy ochronny płaszcz Imperium czuwa :D

Mówiąc prościej nie wyobrażam sobie grania inną frakcją :D

All Hail Emperor !!

Mika Noris - Czw 31 Lip, 2008 16:23

Michael Kelton napisał/a:

Mówiąc prościej nie wyobrażam sobie grania inną frakcją :D
All Hail Emperor !!

Nie przejmuj sie stary, z czasem ci przejdzie :P

Michael Kelton - Czw 31 Lip, 2008 18:19

Nigdy w życiu
O wstąpieniu do Floty Imperium marzyłem gdy byłem jeszcze małym brzdącem mieszkającym na Coruscant, i nic tego nie zmieni.
A tak na poważnie jak na razie to nie widzę powodu bym miał zmieniać frakcje, biorąc pod uwagę iż zostałem miło przyjęty przez flotę do której przydział dostałem :razz:

Mika Noris - Czw 31 Lip, 2008 20:24

Michael Kelton napisał/a:
A tak na poważnie jak na razie to nie widzę powodu bym miał zmieniać frakcje....

Ależ nikt ci nie każe zmieniać frakcji, stary. I daj Panie Boże, żebyś w tym GE został jak najdłużej i dorobił sie nawet stopnia Admirała, jeśli o tym marzyłeś całe zycie.

O co mi chodzi, to to, ze grasz miesiąc. Tylko miesiąc. Pamiętam siebie na początku mojej przygody z SWC. Uwierz mi, ze po jakimś czasie, nabierzesz dystansu. Nie do GE jako tako, ale do SWC ogólnie.

Spędziłem rok w GE, od 2,5 roku jestem w NIO.

Wspomnij moje słowa za 3 lata :)

Michael Kelton - Czw 31 Lip, 2008 21:44

Właściwie to dwa miesiące (wcześniej sie walnąłem - znaczy sprawdziłem sobie na forum GE kiedy mnie regneli - gommenne)

A tam chrzanie stopień admirała mi wystarczy porucznik :D
Co do dystansu to racja, z czasem go na biorę, ale na razie mogę chyba być lekko zadowolony z tej gry co? :razz:

Janos Korin - Pon 04 Sie, 2008 09:42

A co do dystansu i znudzenia - u jednych szybciej, u innych wolniej. Dla mnie lekarstwem byla calkowita przerwa od SWC na 4 miesiace, i znowu checi wrocily.
Sha Noth - Pią 01 Maj, 2009 02:15

Ubrikkian Industries

Frakcja produkujaca pojazdy. Dodatkowo zajmujaca sie wydobyciem na wlasne potrzeby :)

Co do tego co najbardziej ludzi interesuje to po pierwszym miesiacu "proby" w drugim miesiacu zarabia sie juz 300k, wiec calkiem niezle. Oczywiscie jak sie cos robi :D

Hanti - Nie 10 Maj, 2009 14:30

Janos Korin napisał/a:
A co do dystansu i znudzenia - u jednych szybciej, u innych wolniej. Dla mnie lekarstwem byla calkowita przerwa od SWC na 4 miesiace, i znowu checi wrocily.

:neutral:
To jest dość dobre rozwiązanie. Ja zrobiłem sobie już dwie przerwy (bożonarodzeniowo-noworoczne) i czuję "powiew świeżości" za każdym powrotem :lol:

Sha Noth napisał/a:
Ubrikkian Industries
Frakcja produkujaca pojazdy. Dodatkowo zajmujaca sie wydobyciem na wlasne potrzeby :)
Co do tego co najbardziej ludzi interesuje to po pierwszym miesiacu "proby" w drugim miesiacu zarabia sie juz 300k, wiec calkiem niezle. Oczywiscie jak sie cos robi :D

Witaj na forum. Co do kasy, to na początku jest rzeczywiście bardzo istotna. Ale jak pobędziesz tu trochę, to już niekoniecznie będziesz szukał roboty za te 100-200k więcej.
Ja obecnie pracuję w Baktoidzie i chociaż wiem, że jest frakcja dająca już na starcie trochę więcej niż obecnie mam , nie przejdę tam. Po prostu dlatego, że jak jesteś gdzieś pół roku czy rok, to nie ma to specjalnie sensu. Chyba, że Cię kiepsko traktują (ale wtedy nie siedziałbyś tak długo w jednej frakcji).
To co jest niewidoczne dla oka (na początku) to zaufanie ludzi do Ciebie. Ono przychodzi z czasem.